Jump to content
lixandra

Discutii si "vocea poporului"

Recommended Posts

mai am eu o propunere. la fair-play consider ca ar trebui adaugat s|n|ster, nu din motivul lesne de inteles, dar pentru ca nu a avut niciodata vreun suspend si este cunoscut (dar tu nu ai de unde sa stii) faptul ca la capitolul "crescut pe altii" este in top.

Link to comment
Share on other sites

Multi contestati alegerile facute. Ele au fost facute pe baza unor anumite date si nu la intamplare, dar ce e mai important e ca nu le-am facut de capul meu ci alaturi de oameni cu db-uri in spate.

Spuneti-va of-ul aici si ce nominalizari credeti ca au lipsit.

La final, rezultatele topicului cu vot vor fi comparate cu acesta si eventual schimbate, in functie de argumentele aduse.

lixandria spune clar "Spuneti-va of-ul aici si ce nominalizari credeti ca au lipsit"

nu te mai baga in seama aiurea

Link to comment
Share on other sites

@Spauny: pur si simplu nu poate scapa de ticul asta... "it`s a gift".

@Lucky: faptul ca am jucat pe alte char-uri nu inseamna ca nu stiu cum se joaca sau ca nu stiu ce se intampla in joc. Am zis ca sa ajut... si de ce n-as face-o? Care e diferenta?

Dupa ce a postat Lance, atat ati asteptat ca sa sariti precum maimutele cand vad copacul de banane, si ati inceput sa plasati direct tinta.

Faptul ca unii sunt mai vechi nu le confera nici un drept in plus fata de cei mai "noi" si in primul rand nici nu stiti cum s-au facut nominalizarile, ce discutii s-au purtat, cu cine etc... yeah, I guess you`re right on that, spauny :).

Voi nu faceti altceva decat sa va exprimati frustrarile, si ziceti ca imi demonstrati mie ceva. Nu imi demonstrati nimic bun, va garantez, pentru ca stiu sa aleg ce e bun de la "adversar" (am ajuns sa folosesc si cuvantul asta :dontknow:). Daca vreti sa demonstrati ceva, nominalizati, corectati, nu incepeti cu abureli legate de nivelul de hormoni.

Link to comment
Share on other sites

hai sa va zic un secret

1 toti o atacati pe lixandra pentru ca nu are vechime cata avem multi dintre noi..ok pretty fair..dar de ce nu v-a venit aceasta idee si voua?de ce nu a-ti facut voi un topic de acest gen dupa gustul vostru?

2 acum ca topicul este facut (si eu mi-am aruncat un ochi asupra categoriilor si nominalizatilor si am mai exprimat o parere 2 acolo unde stiam despre ce este vorba) de ce nu votati pur si simplu conform preferintelor voastre?Oricum voturile se vor numara..Considerati ca nominalizarile sunt pur orientative..nu va obliga nimeni sa stick to the plan nu?:)

In acest fel..trecand peste orgolii si peste nemultumirile generate de varsta si sexul lexei mai scapam de un topic de scandal

:) e destul de clara treaba?:)

ok e ultima oara cand imi dau singur quote aici :) apoi va voi da voua plus warn up si suspendurile de rigoare..ati dat foc la forum cu atata flame :).a da nu..nu glumesc :)

PS uite cate pagini are gala si cate pagini sunt aici :) Ori postati ceva la obiect ori back to the guilds pls

Link to comment
Share on other sites

ok e ultima oara cand imi dau singur quote aici :) apoi va voi da voua plus warn up si suspendurile de rigoare..ati dat foc la forum cu atata flame :).a da nu..nu glumesc :)

PS uite cate pagini are gala si cate pagini sunt aici :) Ori postati ceva la obiect ori back to the guilds pls

poi Lancelot yo ma chinui sa dau o propunere pt cei mai activi playeri : dennys .. dar nu sunt luat in seama...

dino-gol ala mai face si mijto cik " ai citit patru reply's din topicu asta?"

doar cativa ar merita warn :|

Link to comment
Share on other sites

mai am eu o propunere. la fair-play consider ca ar trebui adaugat s|n|ster, nu din motivul lesne de inteles, dar pentru ca nu a avut niciodata vreun suspend si este cunoscut (dar tu nu ai de unde sa stii) faptul ca la capitolul "crescut pe altii" este in top.

si pe langa fair-play, si la cel mai iubit gm ar fi trebuit propus...

la sectiunile despre ghilde mi se pare total absurd sa se faca nominalizari, pentru ca nimeni nu stie ce se intampla in gospodaria altuia.

@lixandra, ideea era sa nu mai dai atatea reply-uri oricui. ai spus ce-ai avut de spus la inceputul topicului prin primul post, nu e nevoie ca la 2 3 posturi sa te bagi atata in seama.

Link to comment
Share on other sites

io as propune ca cea mai unita ghilda lostSOUL.

ca argumente as aduce faptul ca de cand s-a infiintat (undeva la inceputul lui 2007, este formata in jurul aceluiasi nucleu de jucatori (cei proveniti din vechiul SOUL). apoi, nu stiu cate dintre ghilde au facut 3 party full intr-un tarc sau pe un spot pentru a-i ajuta pe toti cei care aveau nevoie. astea fiind aspecte din joc.

apoi aspecte care nu tin de joc: am avut un coleg de ghilda, venit in bucuresti la facultate, care pret de o saptamana n-a avut unde sa stea (cu mentiunea ca nu ne cunosteam in prealabil, decat din joc), si pe care l-am tinut care cum am putut pana si-a gasit ceva. plus mersuri pe la mare sau la revelion.

PS m-as mai nominaliza eu pe la alte categorii :D

Link to comment
Share on other sites

io as propune ca cea mai unita ghilda lostSOUL.

ca argumente as aduce faptul ca de cand s-a infiintat (undeva la inceputul lui 2007, este formata in jurul aceluiasi nucleu de jucatori (cei proveniti din vechiul SOUL). apoi, nu stiu cate dintre ghilde au facut 3 party full intr-un tarc sau pe un spot pentru a-i ajuta pe toti cei care aveau nevoie. astea fiind aspecte din joc.

apoi aspecte care nu tin de joc: am avut un coleg de ghilda, venit in bucuresti la facultate, care pret de o saptamana n-a avut unde sa stea (cu mentiunea ca nu ne cunosteam in prealabil, decat din joc), si pe care l-am tinut care cum am putut pana si-a gasit ceva. plus mersuri pe la mare sau la revelion.

PS m-as mai nominaliza eu pe la alte categorii :D

kika...opreste-l, iar incepe sa "balmajeasca". 8-|

Link to comment
Share on other sites

@lixandra, ideea era sa nu mai dai atatea reply-uri oricui. ai spus ce-ai avut de spus la inceputul topicului prin primul post, nu e nevoie ca la 2 3 posturi sa te bagi atata in seama.

Nu am nimic nu nimeni, dar vezi si tu ca pana acum toti s'au legat de ea si ii cereau explicatii si flame si chiar se enervau cand vedeau ca nu ii baga in seama pe toti, vezi jack vezi klau, marog... tu acum spui sa taca din gura :-<

La "gala linkmania" la fel a fost? sau acolo toata lumea a lasat de la ea si doar a votat, nu s'au suparat ca: ala nu apare, cutarica de ce e si eu nu, da el ce a facut..

Am inteles aveti majoritatea ceva cu lexa, daca facea....lance topicul cu aceleasi categori, aceleasi nominalizari, v'ati mai fi suparat asa?

qE: in fine.. :-??

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

Am inteles aveti majoritatea ceva cu lexa, daca facea....lance topicul cu aceleasi categori, aceleasi nominalizari, v'ati mai fi suparat asa?

nu cred ca asta a dus la atmosfera incinsa de aici. lance e lance, raspundea altfel la un topic precum asta. lexu e...lexu

Link to comment
Share on other sites

Lucian, pun pariu pe cat vrei tu, si cu restul ca nu reactionati asa daca posta Lance. Imi mentin afirmatia ca v-ati exprimat frustrarile. Daca doreati sa demonstrati ca am gresit si ca a fost ceva gresit, o faceati prin crearea unei "versiuni" mai bune, prin nominalizarea player-ilor care credeati voi sau prin corectare. Iata o foarte mica parte din ce s-a vorbit... inceputul ideii de topic... guess what he says :).

http://img9.imageshack.us/img9/9571/dasda.png

Link to comment
Share on other sites

mie discutia aia imi spune un singur lucru si anume ca tu erai constienta de ce va urma si ai fost ai avertizata si cu toate astea ai tinut mortis sa faci topicul :-?? suporta consecintele si nu te mai supara. plus ca uite, si eu si altii am mai facut propuneri. ce se intampla cu ele? au fost adaugate la lista? eu nu vad.

si da, chiar daca o facea altcineva la fel ar fi sarit in cap (nu uita topicul facut de bunny).

ideea in sine e proasta, aceea de a face nominalizari. trebuia sa lasi asa si fiecare sa spuna ce vrea sau nominalizarile trebuiau facute de popor, nu de un om sau 2 si abia apoi facut topicul cu vot

Link to comment
Share on other sites

Lucian, pun pariu pe cat vrei tu, si cu restul ca nu reactionati asa daca posta Lance. Imi mentin afirmatia ca v-ati exprimat frustrarile. Daca doreati sa demonstrati ca am gresit si ca a fost ceva gresit, o faceati prin crearea unei "versiuni" mai bune, prin nominalizarea player-ilor care credeati voi sau prin corectare. Iata o foarte mica parte din ce s-a vorbit... inceputul ideii de topic... guess what he says :).

http://img9.imageshack.us/img9/9571/dasda.png

Ideea ta este chiar foarte buna din punctul meu de vedere,modul si graba in care a fost pusa in aplicare nu mi se pare buna din mai multe puncte de vedere

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

Lucian, pun pariu pe cat vrei tu, si cu restul ca nu reactionati asa daca posta Lance.

si eu ce-am spus? :|

imi esti antipatic, "frustrarile" alea de care vorbesti tu mi le exprimam si lui lance, doar ca sub alta forma

Link to comment
Share on other sites

aha,stai linistita nu trebuie neaparat sa fii pup-in-cur-ista ca sa ai o funtie sau "beneficii" ...eu cat ii injur pe astia (ma refer la moderatori,gm ) si am destule beneficii.

@SWAT2000 ferea,ca o sa-ti iei iar warn daca mai deranjezi...

normal, doar ai vreo 2 gm in guild, cum sa n-ai beneficii? B)

@cu ce te deranjez? vezi ca primul care a deranjat tu ai fost, eu doar m-am amuzat de mentalitatea ta ;p

de acord :))

@lexule ,habar nu ai cine e asta , cred ca stii urmarea,ai trezit toti playerii cu vechime si greutate pe serverul asta si cu toate ca multi suntem "certati" tu acum doar ne unesti impotriva ta...sanse de reusita nu cred ca ai.

deja o dai in castle siege :rofl2: , chem si aliantza impotriva alexandrei? :lol: sau dau mass pe messenger? :rofl2:

@cum a mai zis oick, daca lance facea topicul asta, nu deschidea unu gura, dar na, daca vi se permite, de ce sa n-o faceti? tipic romanesc :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Combinatorul

gravidule,nu te halim...de ce cauti tu seama cu fotza ? ti-au zis 20 persoane de toate sexele si varstele...crezi ca daca pun 2-3 , 5 botul la ce-i vrajesti tu si-i aberezi rezolvi ceva ? bine ca s-a desteptat bunny dreaq,intr-un final...acum pe cine ai mai agatat de esti asa sigur pe tine ?

Link to comment
Share on other sites

gravidule,nu te halim...de ce cauti tu seama cu fotza ? ti-au zis 20 persoane de toate sexele si varstele...crezi ca daca pun 2-3 , 5 botul la ce-i vrajesti tu si-i aberezi rezolvi ceva ? bine ca s-a desteptat bunny dreaq,intr-un final...acum pe cine ai mai agatat de esti asa sigur pe tine ?

:rofl2: continui sa ma uimesti, caut seama cu fortza?OMFG :rofl1: ba asta, esti pe un forum, am dreptul sa postez unde vrei si ce vreau (pe riscul meu) asa ca taci dracu si tu si alea 20 de persoane ale tale :lol:

si cu bunny care-i legatura? ma duc cu el sa cumpar paine ? :rofl1: sau cu celelalte 20 de persoane?aa, nu ma halitzi, am uitat. ba stii vorba aia...cine nu ma-nghite sa ma ....lase in pace :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Combinatorul

:rofl2: continui sa ma uimesti, caut seama cu fortza?OMFG :rofl1: ba asta, esti pe un forum, am dreptul sa postez unde vrei si ce vreau (pe riscul meu) asa ca taci dracu si tu si alea 20 de persoane ale tale :lol:

si cu bunny care-i legatura? ma duc cu el sa cumpar paine ? :rofl1: sau cu celelalte 20 de persoane?aa, nu ma halitzi, am uitat. ba stii vorba aia...cine nu ma-nghite sa ma ....lase in pace :))

nu vorbeam ma cu tine,ai dat reply-ul in acelasi timp...vezi daca esti pe dinafara,se intampla confuzii..gravid e lexul.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...