Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

E fix invers. Cele dintr-o bucata sunt light, si implicit au def mai mic decat cele heavy (2 piese)

ahahahhahahahhaha maka-noob laugh.gif

Si avadon robe ce e, tot light? Si doom heavy e tot light? Si Nightmare robe? Tallum heavy?

de altfel toate armurile dintr-o bucata au mai mult defence dacat alea din 2 parti

Not really... depinde doar de ce "clasa" sunt... cele low B au pdef mai mic decat cele high B. (low = avadon & zubei, high = bw & doom) Adica ce-a zis dementu.

Pentru DA doom e best, no questions asked. Nu esti DD sa iei bw... iar seturile low dau mai putin pdef. DA in zubei sau avadon e un DA sarac... DA in bw e noob.

frztzilor ia ziceti-mi si mie cel ami mare server de l2 din din romanai si ce rata are (si mai bagati si voi acolo alte adrese) ;P

DEX, dar nu poti sa te inregistrezi.

Uita-te si tu prin top 200...

Link to comment

un TH cu arc la siege smile.gif xD

Overlord Buffs ----> http://i18.photobucket.com/albums/b126/Ghiba/Shot00062.jpg

Songs And Dances ----> http://i18.photobucket.com/albums/b126/Ghiba/Shot00070.jpg

Hero Buff sleep.gif ------> http://i18.photobucket.com/albums/b126/Ghiba/Shot00076.jpg

Cu hero buff fiecare hit de pe arc era critical :> fiecare critical era de vreo 2k-2.5k ! 4 sageti maxim pentru cei care aveau SA health ! Cine poate sa bata asa ceva ? smile.gif am facut cu un OL....Drain Vs Critical ! eu 63 el 74 ! :> A rezistat la 5 sageti ! L-am intrerupt dintr-un Drain si urmatoarea sageata la pus in cap !

Link to comment
Guest Hahalera

eusa_whistle.gif 1. Ba ma scutiti deci eu pe 40x ma CHINUI sa fac lvl 75. Pai mah oamenilor un mob iti da 0.07-6. Cum puteti voi sa ziceti ca in 3 zile faceti lvl 80 pe 40X. Hai frate... va dau eu serverul si char meu sa vedeti ca de la 69 nu mil faceti HERO in 2 saptamani.

2. L2 C3 a fost reusit dar C4 se presupune ca va sparge gheata. Dupa un screen se observa un Human Male cu un Human Female... la nunta. Ceea ce mi se pare funny. Culmea ca exista si rochie de mireasa (oare ce def o avea 24.gif si oare o pot face +24? ). Daca nu ma credeti uitati aici , oare o fi numai la misto?

»Interesanta ideea«

Oricum dupa parerea mea ar face cateva imbunatatiri diversificand actiunile pe care le poti face jucand. Astfel ca in loc sa omori MOBI ca un apucat poti face asta.

Avand in vedere ca jocul este extrem de popular banuiesc ca nu va trece mult timp si vor aparea servere pirat.Ceea ce mar bucura deoarece banuiesc ca te rupe la buzunare.Acum intrebarea este urmatoarea: Jocul va mai fi downladat sau cumparat?. Parerea mea este ca ar trebui sa fie lasat la download. Dar ei oricum au avut pierderi (parerea mea) pt. ca C3-ul a fost lasat asa.Deoarece daca el era platit indiferent ca jucau pe serverul lor (original) sau cele piratate primeau bani.Acum ceea ce este deranjant si la L2 si WoW este faptul ca se plateste serverul.Nu mi se pare corect avand in vedere urmatoarele: Eu cumpar jocul (WoW/L2) cu CD-KEY si tot ce trebuie.De ce trebuie sa platesc serverul?Pai hai sa o luam asa: Daca cineva cumpara jocul , are un CD-KEY . Din cate stiu eu daca dai CD-KEY-ul nu mai poti juca tu in acelasi timp.Deci... sry guys is a huge mistake. Oricum eu sper ca va fi un joc reusit. occasion14.gif

Link to comment

Pai mah oamenilor un mob iti da 0.07-6. Cum puteti voi sa ziceti ca in 3 zile faceti lvl 80 pe 40X

Dude, eu mai am 20% si fac 75 pe 5x... un mob da cam 0.02-0.01%.

Cu toate astea, 20% le fac in 2-3 ore. Nu pot sa zic ca ma chinui. Iar lvl 80... poate o sa-l fac pana la terminarea vacantei.

Nu da vina pe noi pentru ca nu stii sa joci.

btw daca nu esti pe C4 PTS nu exista HERO... faza aia de pe extreme e aiurea.

Daca nu ma credeti uitati aici , oare o fi numai la misto?

http://www.l2center.com/chronicle4/chap9.aspx

Scroll down to "wedding outfits".

Si inca ceva... C4 NU e un joc separat, e un ADD-ON. Adica daca ai c3 faci update direct la c4 fara sa platesti nimic. Iar servere "pirat"... inca n-am vazut server "pirat" full C4, si cum nu exista nici full C3, probabil ca nici full C4 n-o sa existe.

Link to comment
Guest Hahalera

Shade nu te mai da asa smecher ca NU faci lvl asa repede. Deci lasa tu fazele astea ca nu ai dreptate. Ba chiar astea sunt minciuni ce zici tu. Frate cand mioi face tu lvl asa repede mie... eu oi fi presedinte.Deci scutestema cu chestii dastea de... "Eu fac lvl 80 in 3 ore bey" ca nu tine.

Link to comment

Shade nu te mai da asa smecher ca NU faci lvl asa repede. Deci lasa tu fazele astea ca nu ai dreptate. Ba chiar astea sunt minciuni ce zici tu. Frate cand mioi face tu lvl asa repede mie... eu oi fi presedinte.Deci scutestema cu chestii dastea de... "Eu fac lvl 80 in 3 ore bey" ca nu tine.

omg lol laugh.gif

Nu cred ca trebuie sa-ti demonstrez tie nimic... si nu cred ca am motiv sa mint. Nu fac lvl 80 in 3 ore... fac in 1000, cam cat are singurul char de lvl 80 de pe server la play time (nu, nu sunt eu ala). Asta pe server 5x. Daca vrei 40x, imparte timpul asta la 8. 125 ore... o saptamana.

Repet: daca nu stii sa joci... mai bine taci din gura.

Link to comment
Guest CiobiAdi

dupa ce joci pe x4 x5 si treci pe x40 ti se pare floare la ureche, de 10, 8 ori mai mult exp.

hahalera unii joaca de mult timp, alti de 2-3 luni dar ii duce capul sa invete. daca ai si niste tovarashi pe server care te tin numai in best si niste dual boxing sws bd prof o sa faci lvl instant. toti joaca pe extreme ca au arme S grade.

Link to comment
Guest Hahalera

A bine ca mi-ati amintit. Unde il gasesc pe chiulangiul ala de la L2 la questul pt ELF ARCHER? Sa dea draci daca l-am gasit. Am cautat tot Abandoned Camp-ul si tot degeaba.

Link to comment
Guest CiobiAdi

pai da ma mestere idiot dar daca tu cu al doilea caracter *se presupune ca stii sa joci deja* nu poti face questul de elven scout cum sa ajungi tu mare om lvl 80 cu primul caracter ?

lasa-ma sa ghicesc : nu ai gasit crossroads nu? in fine tot incepator te numesti si daca faci lvl 81.

Link to comment
Guest Hahalera

Bah am un om de lvl 80 care este tot arcash. Dar are alt quest corect? Si am si un elf.Care l-am facut acum.Si are lvl 30. Este chiar asa de greu de priceput zi si mie?

Si daca tot esti tu asa de inteligent ia zi tu mie cum devii "Hero"?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...