Jump to content
batterfly

Bebe moşit de doi poliţişti

Recommended Posts

Guest Kamikaze

Esti prost de mori asta pot sa-ti spun...multumit?

sa inteleg ca raspunsul e nu. deci vorbesti din INEXPERIENTA tu, am inteles!

Link to comment

sa inteleg ca raspunsul e nu. deci vorbesti din INEXPERIENTA tu, am inteles!

Sincer nici nu stiu cum sa te tratez dupa intrebarea care mi-ai pus-o mai sus si pentru cultura ta generala am o fetita, deci nu vorbesc din INEXPERIENTA , si alta data cand mai pui astfel intrebari gandeste-te de doua ori. Te rog!!!!

Link to comment
Guest Kamikaze

Sincer nici nu stiu cum sa te tratez dupa intrebarea care mi-ai pus-o mai sus, si pentru cultura ta generala am o fetita, deci nu vorbesc din INEXPERIENTA , si alta data cand mai pui astfel intrebari gandeste-te de doua ori. Te rog!!!!

era doar o simpla intrebare, ti-am zis sa nu crezi ca incerc sa te jignesc. puteai sa-mi raspunzi simplu cu da sau nu sa stiu si eu cu cine am de-a face, daca vorbesti ca sa te afli in treaba sau nu. ma rog, mi-am facut oarecum o parere

si data viitoare cand te mai gandesti sa zici ca 80% din barbati ( sa zicem...1.5 miliarde?!?! ) ar lesina la vederea unei nasteri, iti recomand eu sa te gandesti de 3 ori. ce nu-mi plac oamenii astia infumurati, noi veniti si plini de aere. of of

si na belea, NOU veniti ! :))

Link to comment

era doar o simpla intrebare, ti-am zis sa nu crezi ca incerc sa te jignesc. puteai sa-mi raspunzi simplu cu da sau nu sa stiu si eu cu cine am de-a face, daca vorbesti ca sa te afli in treaba sau nu. ma rog, mi-am facut oarecum o parere

si data viitoare cand te mai gandesti sa zici ca 80% din barbati ( sa zicem...1.5 miliarde?!?! ) ar lesina la vederea unei nasteri, iti recomand eu sa te gandesti de 3 ori. ce nu-mi plac oamenii astia infumurati, noi veniti si plini de aere. of of

crede-ma ca nu am aere chiar deloc, dar daca iti puneam si eu aceeasi intrebare,sunt sigura ca ai fi raspuns la fel, sau poate chiar mai rau, si era vorba de o nastere intr-o sectie de politie, unde nu e nimic amenajat in acest scop...sper sa intelegi. Sunt curioasa tu ce ai fi facut daca te-ai fi aflat in acea sectie de politie in acelasi timp...fii sincer.

Link to comment
Guest Kamikaze

crede-ma ca nu am aere chiar deloc, dar daca iti puneam si eu aceeasi intrebare,sunt sigura ca ai fi raspuns la fel, sau poate chiar mai rau, si era vorba de o nastere intr-o sectie de politie, unde nu e nimic amenajat in acest scop...sper sa intelegi. Sunt curioasa tu ce ai fi facut daca te-ai fi aflat in acea sectie de politie in acelasi timp...fii sincer.

ce zic eu? plina de aere. de unde stii tu atatea despre mine, zau nu-mi dau seama. cica...mai esti si sigura de anumite lucruri. nu, in mod sigur nu as fi raspuns la fel, mai ales unei intrebari adresate intr-un asemenea mod. nu era nimic jignitor in intrebarea aia, suntem ceea ce suntem. eu doar am incercat sa aflu ce anume esti tu. parerea mea...

si in mod sigur as fi lesinat. mi-as fi luat jucariile si as fi fugit in Hawaii unde nu se nasc copii in sectii de politie. hai sa fim seriosi...cei mai multi dintre noi ar fi reactionat la fel. mai ales ca cei 2 erau organe de politie, actionarea e slujba lor

Link to comment

ce zic eu? plina de aere. de unde stii tu atatea despre mine, zau nu-mi dau seama. cica...mai esti si sigura de anumite lucruri. nu, in mod sigur nu as fi raspuns la fel, mai ales unei intrebari adresate intr-un asemenea mod. nu era nimic jignitor in intrebarea aia, suntem ceea ce suntem. eu doar am incercat sa aflu ce anume esti tu. parerea mea...

si in mod sigur as fi lesinat. mi-as fi luat jucariile si as fi fugit in Hawaii unde nu se nasc copii in sectii de politie. hai sa fim seriosi...cei mai multi dintre noi ar fi reactionat la fel. mai ales ca cei 2 erau organe de politie, actionarea e slujba lor

Stii ceva tu ai inceput...asa ca mai bine taci!!!

Link to comment
Guest Kamikaze

Stii ceva tu ai inceput...asa ca mai bine taci!!!

oooooook, parca suntem la gradinita :huh:

stii ceva?!?! tu ai inceput!!! stop bara! na

Link to comment
Guest Kamikaze

eu zic ca stimabila stie ce vorbeste`... kamikaze calm...

sa aduci un copil intr`o sectie de politie nu e tocmai o metoda ortodoxa... :)

asa e. trebuia sa astepte salvarea. n-ar fi murit saracul copil pana atunci

nu mi se pare deloc o fapta eroica, mi se pare o fapta buna. nimic mai mult. era cel mai normal lucru de facut si cine nu ar fi facut la fel, are ceva pe membrana

Link to comment
Guest Kamikaze

Se referea la reactia politistilor, lucruri legate de calm, "sange rece" cum s-ar zice. Nu oricine poate asista la o nastere si sa nu o ia usor pe alaturi.

Era culmea sa ii fi pus numele Garcea la copil :).

cred ca trebuie mai mult "sange rece" sa-l lasi sa se sufoce. parerea mea

Link to comment
Guest Kamikaze

Da, trebuie, dar s-a referit la situatia respectiva, nu la pruncucidere sau cine mai stie ce...

hai...ma lasi? stii tu la ce s-a referit. eu zic ca s-a referit la powerpuff girls. na

ce ti se pare anormal in faptul ca 2 persoane au facut ceea ce era logic sa faca? ca le-o fi fost greata, frica, ORICE, asta e, iti iei inima in dinti si continui. e total neimportant ce sclifoseli si ifose de fetita de 5 ani iti vin la momentul respectiv. ca doar nu faceau sufleu acolo, era vorba despre un bebelus

Link to comment
Guest Kamikaze

Sunt curioasa cati dintre voi ar fi in stare sa faca ce au facut acesti doi politisti, 80% din voi lesinati cand vedeti ca iese bebe!!!

Nu toti au atitudinea asta in astfel de situatii si o stii destul de bine.

peste 1 miliard jumate de barbati, daca e sa ne luam dupa doamna fluture. PARDON, acum imi dau eu seama ca nu vorbea doar de barbati. ok, peste 5 miliarde

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...