Jump to content
Luci

Strămoşii omului de acum 1,5 mil. de ani se deplasau la fel ca Homo Sapiens

Recommended Posts

mha tu esti antipatic rau sa mor io ...am zis eu ceva de tine de persoana ta ce drq te bagi in toate topicurile...emo-gay cu nume de fata...ce pana mea...tu esti tras din maimutza imperiala sau ce drq?

Mai lasa drq impresiile astea de talentat ca nu esti mai presus..peste tot ..tu gasesti la fiecare om cate un defect ...la tine nu te uitzi?

acum te-ai convins mai mult ca sunt o maimutza? #-o

astept un reply de pitzipoanca gay ;)

Ti'am zis ca ma conving pe zi ce trece,nu era nevoie de reply'ul asta idiot.

Mai presus de tine sunt oricum. :)

Maimuta imperiala :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: bine zis =))

Atat de bine ca rade doar un capucin.

Link to comment
Guest Xspeed

mha tu esti antipatic rau sa mor io ...am zis eu ceva de tine de persoana ta ce drq te bagi in toate topicurile...emo-gay cu nume de fata...ce pana mea...tu esti tras din maimutza imperiala sau ce drq?

Mai lasa drq impresiile astea de talentat ca nu esti mai presus..peste tot ..tu gasesti la fiecare om cate un defect ...la tine nu te uitzi?

acum te-ai convins mai mult ca sunt o maimutza? #-o

astept un reply de pitzipoanca gay ;)

bravo

esti o dovada

mai cititi si voi o carte, sau vedeti un documentar

cred ca si maimutele inteleg cum sta treaba

"omul NU se trage din maimuta - atunci dc mai exista azi maimute?

ce prostie darwinista...."

brain less monkey

Link to comment

bravo

esti o dovada

mai cititi si voi o carte, sau vedeti un documentar

cred ca si maimutele inteleg cum sta treaba

"omul NU se trage din maimuta - atunci dc mai exista azi maimute?

ce prostie darwinista...."

brain less monkey

Xspeed, daca tu esti convins ca te tragi din maimuta, sa stii ca situatia din familia ta si restul generatiilor tale chiar nu ma intereseaza sa le studiez. :naughty: La fel si restul carora le place sa creada asa ceva. :nanana:

Iar faptul ca doar 1 (una) singura specie de maimuta s-a hotarat (brusc) la un moment dat hai sa evoluam in altceva ca mi s-a acrit de banane si alte fructe, este o poveste frumoasa si atat. Adica: noi cei din grupul darwinist, ne-am hotarat k de azi incolo sa ne dam jos din copaci, sa descoperim focul si sa vanam alte animale si sa le halim. Cine este de acord, este rugat sa semneze aceasta petitite; formularele de inscriere in grupa de homo-erectus se gasesc pe ramura cea mai de jos a bananierului. Si promit k in cel mult 1 milion de ani sa devenim homo-sapiens. Deh, daca stiam k peste cateva milioane de ani vor exista homo-sexuali, gaseam alt nume - sa nu fie cu suparare. :)):hello:

Este foarte adevarat k toate speciile evolueaza si se adapteaza, dar asta nu unseamna ca din pestii gupii din acvariu (de ex.) peste 1 milion de ani vor deveni noii oameni. Modificarile genetice apar si exista zilnic, dar nici chiar asa. Si nici nu sustin 100% ca aici e opera lui D-zeu (nu vreau sa par blasfemitor, ci doar deschis la alte idei realiste si posibile). Este adevarat k maimutele au ceva (mult) din adn uman, dar sa nu uitam ca porcii pot cu usurinta sa furnizeze organe pt oameni, deoarece au o compatibilitate foarte apropiata. Asa k faza cu maimuta este doar un punct de vedere.

Se zice ca doar rechinul a ramas neschimbat de milioane de ani, deoarece este perfect adaptat la conditiile naturale. Restul se schimba necontenit. Aratati-mi voi astia darwinistii, o alta specie cu intelectul atat de dezvoltat k al oamenilor; dc doar unele maimute? Daca sunteti convinsi, trebuie sa aveti si o motivatie puternica, nu? ca doar nu sunteti o banda de crediuli care inghit orice teorie care e oarecum pe intelesul lor si la indemana, nu?

Link to comment
Guest Xspeed

Xspeed, daca tu esti convins ca te tragi din maimuta, sa stii ca situatia din familia ta si restul generatiilor tale chiar nu ma intereseaza sa le studiez. :naughty: La fel si restul carora le place sa creada asa ceva. :nanana:

incep sa te cred

parca si maimutele au mai multa logica :)))

oricum...e treaba ta c crezi

m-am saturat de indoctrinati, nu am de gand sa incep un spam aici, e pur si simplu treaba ta

Link to comment

cred k nu stii ce inseamna indoctrinat, dar totusi il folosesti, nu te fa de ras.

Mai sus era sub forma de gluma, asa k imi cer scuze daca te-ai simtit ofensat. Si ai dreptate, fiecare crede ce vrea si ce i se pare lui normal k ar fi. Salutari cordiale. ;)

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...