Jump to content
MoBiLe

Cum sa cuceresti o fata

Recommended Posts

O chestie tare ar fi sa cauti si ceva de genul:

adica e o ocazie ca sa mai primesti una peste bot

oricum n-am fost pe faza cand a aparut anuntul si nici n-a fost pe bune.

dar in viitor cine stie.

fete traznite vad ca sunt

Link to comment
Share on other sites

O chestie tare ar fi sa cauti si ceva de genul:

adica e o ocazie ca sa mai primesti una peste bot

oricum n-am fost pe faza cand a aparut anuntul.

Translate, please? Am inteles mai nimic din ce ai vrut sa spui. Ok, cauti o tipa ca ea... Cu ce iti da peste bot? Faptul ca e mai tupeista? Daca erai pe faza, ce se intampla /:)? La comportamentul si tipul de caracter de care dai dovada te facea harcea-parcea tipa :).

Link to comment
Share on other sites

Aia pare tare? Pai hai ca nu e greu.

Poate gasesc fetele de la topicul "12 trucuri pentru un look perfect" o camera web si incepem.

Fetele de la viitorul topic despre "cum sa scazi de la 120 la 80 de kile" sa nu se considere excluse.

Propun si data: 8 martie anul asta.

Din nou, nu inteleg ce vrei sa spui :)). Ce treaba are tipa aia cu ce se intampla in topicurile create de Narcisa?

Link to comment
Share on other sites

And again... who`s the "cocalar" :-? ? S-o crezi tu daca crezi ca obtii ceva asa :).

Te rog controleaza-te , ca eu nu te-am luat peste picior :)

nu generaliza,nu toate fetele vor acelasi lucru :crazy:

Cam majoritatea sunt asa .. :)

Link to comment
Share on other sites

Cred ca era Iliescu in tinerete =))).

Te rog controleaza-te , ca eu nu te-am luat peste picior :)

Nici tu nu prea te controlezi cand arunci vorbe in stanga si in dreapta despre anumite tipuri de oameni :). De ce sa nu fi remarcat ironic afirmatia ta cand tu o faci cu atata lejeritate?

Link to comment
Share on other sites

Aia pare tare? Pai hai ca nu e greu.

Poate gasesc fetele de la topicul "12 trucuri pentru un look perfect" o camera web si incepem.

Fetele de la viitorul topic despre "cum sa scazi de la 120 la 80 de kile" sa nu se considere excluse.

Propun si data: 8 martie anul asta.

Fetele de la "12 trucuri pentru un look perfect" iti transmit "multi pupici :-* :-* :-* "sa te iei de mana cu alti mari "flilozofi" ai forumului LinkMania.

In primul rand renunta la atitudinea asta de gigolo si mai treci si pe la topicul "cum sa scazi de la 120 la 80 de kile, sigur vei avea ceva de invatat.

Link to comment
Share on other sites

Fetele din ziua de azi nu mai sunt impresionate de romantismul baietilor aducandu-le o floare ca simbol a iubirii :) . Ele sunt interesate in ce cluburi le duci , ce la cumperi de baut si alte lucruri ce nu au ''loc'' prin romantism :) . Mai nou nu mai trebuie sa curtezi o fata , o chemi intr-un club , ii dai sa beie , ea e sub stare de ebrietate si gata sunteti impreuna :-j (jalnic) .

Pe asta unde ai descopeit-o? :huh:

@Mobile,oare puteai sa spui o prostie mai mare ca aia? :|

Link to comment
Share on other sites

Pot sa postez si eu pe aici ca vad ca topicul e numai pentru "masculi" .

Parerea mea sincer , ca nu toti vedem lucrurile din jurul nostri la fel si tindem sa gandim altfel . Ma indoiesc ca banii sunt un asa mare impediment in a avea o relatie cu o domnisoara . Sa fim sinceri e si normal sa iti trebuiasca ceva bani sa o scoti din cand in cand in oras , sa te plimbi cu ea pe undeva , sa va distrati ca nu poti sa stai toata ziua in casa si sa va uitati unu la altul sau sa vorbiti nonstop pe mess .

E si adevarat ca sunt unele fete , mai putin dotate la mansarda totusi , care sunt mai frumoase si umbla , ca sa zic si eu in limbajul vostru de "masculi" , dupa material . Insa nu generalizam . Cum nu toti barbatii sunt porci nici toate femeile nu sunt curve - scuze de limbaj insa chiar nu se merita cenzura la 2 cuvinte uzuale . Nu trebuie neaparat sa fii poet . Fii si tu putin mai sensibil . Ia-i o floare sau o mica atentie chiar daca nu e ziua ei . Nu toate relatiile si prieteniile din lume sunt bazate pe bani ca daca ar fi asa ne-am duce dracu in vreo 2 generatii . Fii si tu mai politicos si mai putin porcos ca nu trebuie sa injuri ca un nesimtit de fata cu prietena ta si incearca sa fii si aproape si departe de ea - nu stiu cum sa-ti explic .

Esti om inveti din greseli . Odata te refuza mai incearca vezi ce e gresit la tine insa e bine sa-ti faci o relatie cu cineva , daca intr-adevar tii la ea , sa fii cat de cat sincer .

Personal imi plac fetele putin mai "cu cap" . Sa am si eu cu cine discuta si nu numai despre ce a facut x si cu si mai umbla y sau ce masina "si-a tras" z , sa nu-ti fie rusine cand te duci undeva cu ea si nici ei cu tine . Poate sunt eu mai mofturos insa ce sa-i faci fiecare cu gusturile sale .

Normal sa nu te placa o fata daca tu esti tata cocalarilor si zici tuturor ca fetele sunt curve si umbla numai dupa bani , fii sincer cu-i i-ar fi placut in astfel de specimen .

Link to comment
Share on other sites

Lasand treaba cu abordare/schimbari de stil/tupeu si alte abureli generale, alte sfaturi concrete n-aveti?

Oricum singurele sfaturi utile au venit de la baieti.

Cei 5 pasi te vor duce la o catastrofa :D

Fetele (cu toate ca n-au fost rugate) au venit cu sfaturi inutile si... (ma opresc sa nu primesc avertisment).

Nu degeaba se spune ca nu se stie ce vor. Daca le-as 'aplica' ce ne recomanda.....dar sa lasam.

Multumim de sfaturi si va asteptam la topicul " Cum sa scapi dintr-o relatie" - doar pentru barbati

O abordare buna este sa-i spui:

Draga, trage putin de burtica sa treaca si metroul.

Rog un barbat sa inchida topicul.

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

dai log out si lasa-ne in durerea noastra oke?

~flame ~

stiti deja ce vreau sa zic :D

PS fiecare baiat (cum o fi el rau sau bun) va gasii o persoana care sa-l aprecieze :)..si cu care sa poata incerca o relatie ( cel putin asa e in basme)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...