Jump to content
ScreaM91

Un roman a abuzat sexual o batrana oarba

Recommended Posts

Un nou episod strigator la cer alimenteaza furia italienilor impotriva romanilor din Peninsula.

Un zidar roman de 31 de ani a fost arestat pentru tentativa de viol asupra unei batrane oarbe de 83 de ani.

Totul s-a petrecut vineri seara intr-un sat de langa orasul Pavia. Baut bine, romanul a intrat in casa in care locuia batrana si a incercat sa profite de ea. Strigatele disperate ale victimei au fost auzite de o nepoata care locuieste in apropiere si care i-a alertat pe carabinieri.

Batrana a fost internata cu leziuni grave. Povestea ei i-a inversunat si mai tare pe italieni.

Mai mult, pe FaceBook s-au creat zeci de grupuri antiromani, care scriu mesaje xenofobe si ostile conationalilor nostri care se afla in peninsula.

sursa1

sursa2

Link to comment

pentru simplul fapt ca un om idiot a numit TIGANII de la noi din tara rromi , efectiv toti romani cinstiti au de suferit ; in Italia deja daca te aud ca spui 2 cuvinte in romaneste toti te ocolesc si te injura . Ar trebuii sa se faca o campanie serioasa de informare a populatiei : romani = romani , rromi =TIGANI ( nu vad de ce ii deranjeaza ca li se zice Tigani . asa se numeste "poporul" lor si este meritul lor ca si-au facut un renume de hoti , violatori , criminali . Le este mai usor sa stea ca niste paraziti pe statul Roman fac si ei 2 ,3,10 copii si dupa pe langa ce bani fac din cersit iau si bani de la stat ca nah cresc natalitatea . Daca as avea putere jur ca as sterge toti tiganii de pe planeta cu toate ca stiu faptul ca mai sunt si cei 0.1 % care incearca sa munceasca corect , ar merita cauza...

Link to comment

romani = romani , rromi =TIGANI ( nu vad de ce ii deranjeaza ca li se zice Tigani . asa se numeste "poporul" lor si este meritul lor ca si-au facut un renume de hoti , violatori , criminali .

si romanii fura

pe unii nu ii deranjeaza ca s numesc T(z)igani , chiar considera ca asa ar trebui

Ce soarta pe saraca femeie :(

Link to comment

eu ceva nu inteleg ...OARE NUMAI ROMANII COMIT FARADELEGI DE ASTEA ??! ...nu am auzit sa fie bulgari, nemti, francezi, rusi, ucraineni, etc...

Motivul evidentierii romanilor e pentru ca le-am invadat tara lucrand mai ieftin si luandu-le painea de la gura la destui italieni :)... Nimic nou cu baba... Stirile de la ora 5 bat la fund stirea asta :).

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...