Jump to content
Guest doom_chief

sinistratii

Recommended Posts

Guest doom_chief

urmarind azi strile PRO TV(yeaaa!) auzi niste lucruri tare depresive!sa va citez:pentru un om pentru care televzorul este inca doar un moft disparitia vacii,singura sursa de venit a satenilor, la lasat pe acesta fara speranta!

cand auzi nu putui sa cred cat de cruda e realitatea!acei oameni doar cu lemne si fiare!care n au habar de lcduri,de pdauri de telefoane cu wap!de internet sau aer conditionat!oameni care traiesc(aproape) ca in evul mediu!cu vaca , cu canele, cu usa ruginita si plina de painajeni!cu soba!

daca as fi jurnalist pentru o zi stii ce i as intreba pe sinistrati:cand o sa va refaceti casa ce sistem de operare o sa puneti la calculator? wink.gif sunt curios de moarte ce o sa raspunda! hesoff.gif vaca xp...hmm

Link to comment
Share on other sites

Guest doom_chief

in caz ca nu observi aia a fost o gluma ironica care subliniaza altceva si anume:cultura taranului roman

Link to comment
Share on other sites

Si pe tine te-as intreba daca esti intreg la minte.... Sa fi fost tu in locu unuia dintre ei....sa nu mai ai casa...nimica....sa te vad atuncea ce mai zici.....

Tie iti pare bine ce se intampla in Romania ? Cred ca te doare undeva....tu esti cu compul tau in siguranta cand lumea moare in tara...

Link to comment
Share on other sites

Guest doom_chief

fratilor eu ma refeream exact la aceasta tragedie tragedie cauzata de incultura taranului roman care merge cu "binishorul"'cu binishorul s au construit casele de chirpici cu binishiorul digurile de 2 lei mai e lipsa banilor dar eu zic ca se putea

Link to comment
Share on other sites

fratilor eu ma refeream exact la aceasta tragedie tragedie cauzata de incultura taranului roman care merge cu "binishorul"'cu binishorul s au construit casele de chirpici cu binishiorul digurile de 2 lei mai e lipsa banilor dar eu zic ca se putea

Nu te refereai la aia, asa ca nu mai incerca degeaba sa o dregi. Ramai legat de mouse-ul tau acolo si nu te apuca de filosofii ca nu are rost, pt tine.

Link to comment
Share on other sites

Guest doom_chief

radeti voi da exista sere exista diferite institutii la nivel european care produc bunuri.si da exista tarani in toate tarile dar nu i putem compara cu ai nostri;de exemplu fermierii din America... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ma copile...esti dobitoc...cum poti sa aduci iluzie despre situatia romanului din toata tzara? Mai ai putin si ajungi ca JiJi BeJali

Sa iti fie rushine ma...esti exact omul de care avem nevoie in parlament...ca aia stau, fumeaza si beau cafele in timp ce romanul de rand pe care tu il numesti tzaran moare...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...