Jump to content
Domino628

Uzzi de la BUG Mafia, snopit in bataie intr-un bar timisorean!

Recommended Posts

in maxim 24 de ore juma din pantelimon se muta in timisoara sa ii omoare pe aia :)

da , clar ... Timisoara e ceva sat izolat. Pfff , traiti in lumea basmelor. Asta e , a mancat bataie , a ajuns in spital , merge cu coada intre picioare inapoi in Bucurestiul infect si end of story. In niciun caz nu mergi pe teritoriul altcuiva ( alt oras ) sa faci scandal ( orice ar insemna marele Pantelimon :o =)) )

Link to comment

si`a luat-o ... ma bucur :| acum vedeti si voi ca doar gura e de aproape toti cantaretii de rapp/hip-hop ( respect parazitii ) din Romania.

canta ei despre toate tampeniile in melodii... is tari de dupa CD.

ziceti voi ca si-o fura rau aia 2, si cei daca si`o iau ? credeti ca s-ar fi legat de (b)Uzzi fara sa-l cunoasca ? asteas prostii ... sigur au aia pe cnv in carca cine sa sara de pe spate la celalalt in cap :|

Link to comment

si mai urla prin cantece ca e de cartier

are nevoie de bodyguarzy =))=))

ce jalnic ...

"de cartier , cartier , cartier " =))

las` ca merita -_-

tu sti ce inseamna sa fi de cartier? se pare ca nu, daca iei bataie nu inseamna ca nu esti de cartier, la inaltimea lui ce vrei sa faca? crezi ca e mare bataus? daca iei bataie nu inseamna ca nu esti de cartier.. poate acasa are si el spate asigurat, si e de cartier :)

Hai sa vedem. El cu cativa, contra 2 oameni. Aia 2, ii sparg pe toti.

Sincer, eu cred ca aia 2 nu`s chiar fraieri Si in Timisoara e ff mare mafie. Daca aia 2 sunt mari in orash, o sa lase uzzy sa treaca tot, crede`ma Mai repede o sa apeleze la justitie decat la razbunare prin scandal

Daca aia 2 sunt niste baietasi tari pe pumnu lor, dar totusi niste necunoscuti, atunci toate sansele sa si`o fure urat de tot in zilele urmatoare

Iar la faza cu "juma de pantelimon", voi chiar credeti tot ce zic ei in piese ? =)) Crezi ca baietasii adevarati se baga pt. ei ? =)) Hai s`o lasam balta.

probabil se baga. :) nu`i primu si nici ultimu oras in care a luat de batut :-j cand au fost aici la mine in concert au intrat peste ei in hotel :)

Link to comment

#-o s*it happens...Degeaba nu l`au batut, cu sigurantza

corect :)

nu vreau sa ma arunc in comentarii, pentru ca nu cunosc. dar din cate am auzit nu e prima data cand pateste asta. poata asta e un "semnal de alarma" pentru el ca muzica e ceva, iar viata reala altceva.

Link to comment

acum miam amintit, cand au fost in Satu Mare la nush ce concert, tatae sia aratat " barbatia " si toti lau scuipat.

Tatae se crede mult mai mare decat este cu adevarat :-j

si ar trebui sa invete sa dea cu pumnu , si-a rupt un deget , oh =))

Pt cultura ta Uzzy a facut box profesionist la viata lui.Treaba a fost simpla:omul era beat si oricine nu e Bruce Lee cand e beat mort :-j

Link to comment

Si-a luat-o , asta e :-?? . Oricum toti va intimidiati ca OAI CINE-I ALA ? Cine e ? un simplu om ca tot restul , numai cu renume in tara pentru melodiile lui sau a trupei lui (cum vreti sa o luati) .

Si daca ar fi ''bazat'' cum se spune prin vremea asta , pe adevaratii batausi nu-i intimideaza 2-3 bodyguarzi umflati .

Link to comment

ce si-a luat-o asa imi place cand era sa isi ia bataie de la tigani la el in cartier Pantelimon , era sa dea cu masina peste un "puradel" a iesit din masina sa il bata si il injura pana au iesit tuciurii "Dupa blocuri" si a fugit UzzI :rofl1: vorba trupei mele preferate : La Familia

@ http://www.youtube.com/watch?v=eGGoJ9yjL9I ascultati toata melodia :D

"Va dati experti in viata de cartier dar de mult nimeni nu v-a mai vazut prin el.."

Link to comment

ce si-a luat-o asa imi place cand era sa isi ia bataie de la tigani la el in cartier Pantelimon , era sa dea cu masina peste un "puradel" a iesit din masina sa il bata si il injura pana au iesit tuciurii "Dupa blocuri" si a fugit UzzI :rofl1: vorba trupei mele preferate : La Familia

@ http://www.youtube.com/watch?v=eGGoJ9yjL9I ascultati toata melodia :D

"Va dati experti in viata de cartier dar de mult nimeni nu v-a mai vazut prin el.."

e de 10 ori mai varza puya ca uzzi

Link to comment

ce si-a luat-o asa imi place cand era sa isi ia bataie de la tigani la el in cartier Pantelimon , era sa dea cu masina peste un "puradel" a iesit din masina sa il bata si il injura pana au iesit tuciurii "Dupa blocuri" si a fugit UzzI :rofl1: vorba trupei mele preferate : La Familia

@ http://www.youtube.com/watch?v=eGGoJ9yjL9I ascultati toata melodia :D

"Va dati experti in viata de cartier dar de mult nimeni nu v-a mai vazut prin el.."

asta e un uzzy mai mic -_- ....

Link to comment

' date='Feb 1 2009, 01:15' post='3447639'] Saracu` in scaun cu rotile :( si nici nu depune reclamatie

dar tu crezi ca el e prost de nu depune reclamatie ? :rofl2: .... probabil are ceva planuri ... sau poate a fost o razbunare ... poate si-au furat-o prin pantelimon tipii aia , l-au prins in timisoara si pac .... asta e ... poate erau manelari ( :rofl2: ) , poate erau beti si nu stiau ce fac (si-or fi cerut scuze dupa) , poate era ceva "aranjat" , sunt multe posibilitati

nu sariti pe mine ca am dezgropat topicuri :lol:

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...