Jump to content
14ALEX14

Salutare la toata lumea

Recommended Posts

Eu iti zic ca mi-am dat demisia de buna voie,fara sa imi fi zis cineva ca o sa ma dea afara ( cineva din staff ),am vrut eu sa plec de "buna voie si nesilit de nimeni"

penal sa-ti mai faci si topic. puteai sa zici catorva persoane cu care te intelegi...pe mess. ca sa fiu cat mai gentil: MA DOARE-N PRAVALIE DE FAPTUL CA TU O SA PLECI. ADIO BIP!! CE?!? PLEC?!?

Link to comment
Share on other sites

e interesant ca discutiile astea se poarta doar cand moderatorul isi da demisia ... :] nu ma intereseaza cine are dreptate, oricum, is putin jenante fazele cand incepeti sa discutati despre viata "privata" a unor persoane, ati primit functie, vi s-a luat functia :] fara obligatii ...

Link to comment
Share on other sites

fain asa:P.........eu astept ziua in care sa isi dea demisia lancelot:(..........dar cred ca mor si tot

zi eu astept ziua cand vei incepe sa gandesti dar cred ca avem cam aceleasi sanse nu?:)

Ps Rase e decizia ta..parerea mea o stii

Ps hmm... nvm :)

PPS suspend scos lui Lucian...:)

Link to comment
Share on other sites

LAncelot nu sunt suparat pe tine si pe nimeni din staff,mi-a facut placere sa fiu coleg cu voi,desi nu prea a fost munca in echipa ;),mereu a contat vorba celui mai mare in grad ;)

PS te rog nu iti mai folosii functiile pentru suspenduri aiurea :)

Edited by 14ALEX14
Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

termintzi-o mai cu tampeniile astea.... avetzi net pe sarma ghimpata shi va din lipsa de ocupatzie... atzi gasit vinovatul... penibili mai suntetzi fratzilor...

ce...crezi ca am user blocat din cauza netului? :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...