Jump to content
14ALEX14

Salutare la toata lumea

Recommended Posts

Am zis ca nu dau suspenduri

Nu stiu cine esti dupa semnatura

Vrei sa iti zic cum am ajuns moderator?

Il cunosc pe vrazvan,ai ceva impotriva?

Da il cunosc pe vrazvan de la un Gather CS din Craiova ;)

Si vreti sa va mai zic ceva?

Istoria se repeta

Cum era Kitte cu vRazvan,asa e ija4ok cu vDragos

Cum zicea Kitte ceva vRazvan auzea imediat

Cum zice ija4ok ceva vDragos aude imediat

LoL...

Pacat ca ai iesit din staff AdRiaN ... a plecat Invisible acuma pleci tu ... mai urmeaza Cr1sTy si dupa aia se duce Mu-Linkmania de rapa...

Link to comment
Share on other sites

LoL...

Pacat ca ai iesit din staff AdRiaN ... a plecat Invisible acuma pleci tu ... mai urmeaza Cr1sTy si dupa aia se duce Mu-Linkmania de rapa...

me : 1 vdragos are acces la baza de date a serverului vechi?

2 skill stab,se misca dupa agil sau la fel ca pe serverul vechi?

3 care-i adresa pentru ping la serverul nou?

rase: 1. presupun ca are acces ( doar este fratele lui Razvan )

2. posibil dupa agility

3. Nu exista momentan,o sa fie creata

cel mai tare tehnician sa moara fapta :lol:

ce rase,ti-a zis dragos ca esti incopetent si te da afara si te-ai gandit sa-ti plangi de mila :(

peste 2 3 saptamani face si bato un topic ca se retrage :lol:

Link to comment
Share on other sites

Am zis ca nu dau suspenduri

Nu stiu cine esti dupa semnatura

Vrei sa iti zic cum am ajuns moderator?

Il cunosc pe vrazvan,ai ceva impotriva?

Da il cunosc pe vrazvan de la un Gather CS din Craiova ;)

Si vreti sa va mai zic ceva?

Istoria se repeta

Cum era Kitte cu vRazvan,asa e ija4ok cu vDragos

Cum zicea Kitte ceva vRazvan auzea imediat

Cum zice ija4ok ceva vDragos aude imediat

l'a dat in gat...uraaaaaaaaaaaaaaaat :lol:

LoL...

Pacat ca ai iesit din staff AdRiaN ... a plecat Invisible acuma pleci tu ... mai urmeaza Cr1sTy si dupa aia se duce Mu-Linkmania de rapa...

amice,esti prost :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Arabia^Style

' date='Jan 18 2009, 05:39' post='3403042']

l'a dat in gat...uraaaaaaaaaaaaaaaat :lol:

amice,esti prost :)

:))

astept ziua asta de ceva vreme :wub: te uiti la sign si-ti dai seama cine sunt :wub:

vrei parerea mea? :) nu stii nimic despre mu , nu stiu cum ai ajuns moderator si nici nu prea imi pasa , ai ifose , aere , te crezi cel mai bun , cred ca esti si manelist :) si lista ar putea continua.

@nu m-ar surpinde un suspend ca mi-am zis parerea :wub:

@@pa :)

pante nab ce rau esti da-te draq =))

Link to comment
Share on other sites

Hmm toti va grabiti sai ziceti ca navea fata de moderator sau alte chestii...hai sa fim seriosi toti suntem oameni cu toti gresim.

Bft in rl adi

Link to comment
Share on other sites

cel mai tare tehnician sa moara fapta :lol:

ce rase,ti-a zis dragos ca esti incopetent si te da afara si te-ai gandit sa-ti plangi de mila :(

peste 2 3 saptamani face si bato un topic ca se retrage :lol:

Nu loyd stai linistit nu mi-a zis nimeni nimik

Din potriva

vDragos mi-a zis bine sa stau unde sunt,dar eu nu m-am multumit cu atata si am plecat

Nu ma datea nimeni din staff afara nici in 3 ani de acuma incolo

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa incep prin a imi cere scuze la toate persoanele pe care le-am suparat ( in afara de gexy,care e o janghina )

Se pare ca a venit si randul meu sa plec,acuma depinde de voi cum credeti ca plec,cu coada intre picioare sau cu capul sus

Motivele,le stie domnu "sef" care a venit la conducere acuma si le stiu si ceilalti din Staff

In primul rand multumesc prietenilor BATOSAI,RamonaMG,Neamtu_BK,Marijuana ( fratele meu :D ),picola,EliTe,georgescu,Ender,Alina ( Maiev_ELF ),Sady,Rosy,Bianca (kalypso),imi cer scuze daca am mai uitat pe cineva

Multumiri si staffului LinkMania si Staffului Mu LinkMania

Stiu ca nu am fost primit cu ochi buni de prima data de cand am intrat in Staff si multi dintre voi stateau ca pe rug sa imi dau demisia de mult,dar uite ca am rezistat pana astazi,astazi s-a inchis usa pentru mine pe Mu LinkMania

Sincer am facut si eu 2 lucruri bune pe Mu LinkMania,am reusit sa imi aduc 2 prieteni buni in staff Dream ( lulis,jos palaria ) si pe MurDoc

vDragos vreau sa iti zic doar atata esti la fel ca fratele tau,un singur lucru te deosebeste de el,tu raspunzi mai repede pe messenger decat el

Va rog pe toata lumea spuneti-va parerile bune/rele despre mine nu ma voi supara,nu voi da nici un suspend ( cat timp voi mai avea functia ),puteti sa va bagati si sa va scoateti cat vreti

vDragos,am cerut atat de mult?incat nu mi-ai putut DA?am zis sa astept sa astept dar pana cand?orice om are si el o limita,cand te-am intrebat pe messenger de ce ti-am cerut,nici nu mi-ai raspuns,te-a durut fix in cot nici acolo Doamne fereste

Si multi au fost si vor ramane impotriva mea din staff,la acea conferinta

Ne vedem pe la Gathere daca se vor mai face prin Craiova asa ceva,ca multi zic dar pun si in aplicare ce zic

Nu o sa mai revin niciodata in Staff-ul Mu LinkMania,nici daca veniti cu covorul rosu si cu lautari,aici mi-am pierdut 1 an si ceva din viata si numai vreau,sincer sa fiu au inceput sa imi apara fire albe de par,de cand sunt in staff

Cu stima si respect,AdRiaN

17.01.2009

Forzza Stiinta!!!

Hai CRAIOVA!!!

Gexy stai linistit fratzika ca stiu si unde stai ;) ,doar sa am timp liber sa dau o raita pana la tine,ca din casa te iau,tuti dumnezei ...

Va rog eu din suflet sa lasati topicul deschis cateva zile ca sa vad si eu parerile altora ;)

adrian lasa amenintarile astea ca am vazut de ce esti in stare, cand l-ai amenintat pe gexy ca ii faci o vizita la liceu nici macar nu ai venit, omu te asteapta, nu incerca sa pari dur pe forum ca nu esti <<< asta e un mesaj de la gexy. Eu unul nu am nimic cu tine, nu stiu daca ma mai stii dar ne-am intalnit in Source pe vremea cand nu aveai modu la mu si aveai asistent la cs :). Cred ca acum ti-ai dat seama ca MU e o porcarie si o mare pierdere de timp.

GL in RL

Link to comment
Share on other sites

Cum era Kitte cu vRazvan,asa e ija4ok cu vDragos

Cum zicea Kitte ceva vRazvan auzea imediat

Cum zice ija4ok ceva vDragos aude imediat

Nici dragosh nu e in stare sa-si faca o prietena in rl? :lol:

aah stai, doar e frate cu razvan :rofl2:

@despre faza cu pupatul in dos sa ai admin...stiam ca da roade..

@bft oltene

Link to comment
Share on other sites

adrian lasa amenintarile astea ca am vazut de ce esti in stare, cand l-ai amenintat pe gexy ca ii faci o vizita la liceu nici macar nu ai venit, omu te asteapta, nu incerca sa pari dur pe forum ca nu esti <<< asta e un mesaj de la gexy. Eu unul nu am nimic cu tine, nu stiu daca ma mai stii dar ne-am intalnit in Source pe vremea cand nu aveai modu la mu si aveai asistent la cs :) . Cred ca acum ti-ai dat seama ca MU e o porcarie si o mare pierdere de timp.

GL in RL

Sa stea el linistit,ca am fost am stat 4 ore,am fost si in centru si la parc acolo,nici picior de gexy nu am vazut

Link to comment
Share on other sites

Guest red_06_sco

Nu am nimik de reproshat , de cand joc io mu din 2007... invisible shi cu tine atzi fost singurii impartziali (nu ca nu mi-ash fi loat ss ca am loat d-alea grase de la invi :D , dar am meritat :-?? ), adevarul ca nu prea am avut eu treaba cu aspectele tehnice unde ai activat cel mai mult.

Sa nu itzi para rau dupa anii de mu ca ai sa vezi ce bine e fara... am doar o saptamana de cand am shters mu din calculator si sincer ma simt mult mai bine...

Bafta multa in real!

iti dau pm cu id de mess, poate ne-ntalnim la o berica!

:beer:

Link to comment
Share on other sites

Am zis ca nu dau suspenduri

Nu stiu cine esti dupa semnatura

Vrei sa iti zic cum am ajuns moderator?

Il cunosc pe vrazvan,ai ceva impotriva?

Da il cunosc pe vrazvan de la un Gather CS din Craiova ;)

Si vreti sa va mai zic ceva?

Istoria se repeta

Cum era Kitte cu vRazvan,asa e ija4ok cu vDragos

Cum zicea Kitte ceva vRazvan auzea imediat

Cum zice ija4ok ceva vDragos aude imediat

Ala de te-a postat pentru abuz , acum vad ca-mi dai dreptate , K .

N-am nimic impotriva , razvan nici nu intra pe forum :\

And macar un lucru bun ai facut :rofl1: ^

@uite-o pe dadina O.o

Link to comment
Share on other sites

Nu loyd stai linistit nu mi-a zis nimeni nimik

Din potriva

vDragos mi-a zis bine sa stau unde sunt,dar eu nu m-am multumit cu atata si am plecat

Nu ma datea nimeni din staff afara nici in 3 ani de acuma incolo

Voi nu puteti parasi o functie fara sa mintiti? :rofl2:

Stiu ceea ce se petrece in staff,probabil mai multe decat tine,asa ca lasa-ma cu vrajelile astea :)

vdragosh Ultima data vazut,acum 17 minute =))

Link to comment
Share on other sites

Voi nu puteti parasi o functie fara sa mintiti? :rofl2:

Stiu ceea ce se petrece in staff,probabil mai multe decat tine,asa ca lasa-ma cu vrajelile astea :)

vdragosh Ultima data vazut,acum 17 minute =))

Inseamna ca esti prea inapt,ca sa vezi diferenta dintre 1 adevar si o minciuna

Eu iti zic ca mi-am dat demisia de buna voie,fara sa imi fi zis cineva ca o sa ma dea afara ( cineva din staff ),am vrut eu sa plec de "buna voie si nesilit de nimeni"

Link to comment
Share on other sites

Inseamna ca esti prea inapt,ca sa vezi diferenta dintre 1 adevar si o minciuna

Eu iti zic ca mi-am dat demisia de buna voie,fara sa imi fi zis cineva ca o sa ma dea afara ( cineva din staff ),am vrut eu sa plec de "buna voie si nesilit de nimeni"

Adi, nu-ti bate capul cu nebunii ca nu ii convingi sa recunoasca :D

Felicitarile mele pentru activitatea desfasurata shi mult noroc in real

:clap:

Link to comment
Share on other sites

Voi nu puteti parasi o functie fara sa mintiti? :rofl2:

Stiu ceea ce se petrece in staff,probabil mai multe decat tine,asa ca lasa-ma cu vrajelile astea :)

vdragosh Ultima data vazut,acum 17 minute =))

esti si tu vreun mod sau gm important sau esti ruda cu mama omida? -_- toti le stiti pe toate -_-

Link to comment
Share on other sites

Inseamna ca esti prea inapt,ca sa vezi diferenta dintre 1 adevar si o minciuna

Eu iti zic ca mi-am dat demisia de buna voie,fara sa imi fi zis cineva ca o sa ma dea afara ( cineva din staff ),am vrut eu sa plec de "buna voie si nesilit de nimeni"

Ok,cap sec,asa-i cum zici tu :lol: si porcu zbura,nu ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

fain asa:P.........eu astept ziua in care sa isi dea demisia lancelot:(..........dar cred ca mor si tot

:))

vrei parerea mea? :) nu stii nimic despre mu , nu stiu cum ai ajuns moderator si nici nu prea imi pasa , ai ifose , aere , te crezi cel mai bun , cred ca esti si manelist :) si lista ar putea continua.

Vrei sa iti zic cum am ajuns moderator?

Il cunosc pe vrazvan,ai ceva impotriva?

Da il cunosc pe vrazvan de la un Gather CS din Craiova ;)

Si vreti sa va mai zic ceva?

Istoria se repeta

Cum era Kitte cu vRazvan,asa e ija4ok cu vDragos

Cum zicea Kitte ceva vRazvan auzea imediat

Cum zice ija4ok ceva vDragos aude imediat

si eu il cunosc pe primaru din sat de la bunicamea :)

auzi adriane.. da pe tine chiar te afecteaza ca nu esti mana dreapta a lu' vdragosh/razvan nu? e dureros sa fii pe locul doi nu? plangi?

Pacat ca ai iesit din staff AdRiaN ... a plecat Invisible acuma pleci tu ... mai urmeaza Cr1sTy si dupa aia se duce Mu-Linkmania de rapa...

tu-l compari pe adrian cu invisible? :))

Inseamna ca esti prea inapt,ca sa vezi diferenta dintre 1 adevar si o minciuna

Eu iti zic ca mi-am dat demisia de buna voie,fara sa imi fi zis cineva ca o sa ma dea afara ( cineva din staff ),am vrut eu sa plec de "buna voie si nesilit de nimeni"

asa si pentru ce era necesar sa iti faci topic? plecai si gata. sunt atatia care au plecat cu capul sus (fie dati afara, fie de bunavoie)

PS: te urasc pentru permanentul ala de pe userul _boom :)

PPS: papa :)

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa incep prin a imi cere scuze la toate persoanele pe care le-am suparat ( in afara de gexy,care e o janghina )

Se pare ca a venit si randul meu sa plec,acuma depinde de voi cum credeti ca plec,cu coada intre picioare sau cu capul sus

Motivele,le stie domnu "sef" care a venit la conducere acuma si le stiu si ceilalti din Staff

In primul rand multumesc prietenilor BATOSAI,RamonaMG,Neamtu_BK,Marijuana ( fratele meu :D ),picola,EliTe,georgescu,Ender,Alina ( Maiev_ELF ),Sady,Rosy,Bianca (kalypso),imi cer scuze daca am mai uitat pe cineva

Multumiri si staffului LinkMania si Staffului Mu LinkMania

Stiu ca nu am fost primit cu ochi buni de prima data de cand am intrat in Staff si multi dintre voi stateau ca pe rug sa imi dau demisia de mult,dar uite ca am rezistat pana astazi,astazi s-a inchis usa pentru mine pe Mu LinkMania

Sincer am facut si eu 2 lucruri bune pe Mu LinkMania,am reusit sa imi aduc 2 prieteni buni in staff Dream ( lulis,jos palaria ) si pe MurDoc

vDragos vreau sa iti zic doar atata esti la fel ca fratele tau,un singur lucru te deosebeste de el,tu raspunzi mai repede pe messenger decat el

Va rog pe toata lumea spuneti-va parerile bune/rele despre mine nu ma voi supara,nu voi da nici un suspend ( cat timp voi mai avea functia ),puteti sa va bagati si sa va scoateti cat vreti

vDragos,am cerut atat de mult?incat nu mi-ai putut DA?am zis sa astept sa astept dar pana cand?orice om are si el o limita,cand te-am intrebat pe messenger de ce ti-am cerut,nici nu mi-ai raspuns,te-a durut fix in cot nici acolo Doamne fereste

Si multi au fost si vor ramane impotriva mea din staff,la acea conferinta

Ne vedem pe la Gathere daca se vor mai face prin Craiova asa ceva,ca multi zic dar pun si in aplicare ce zic

Nu o sa mai revin niciodata in Staff-ul Mu LinkMania,nici daca veniti cu covorul rosu si cu lautari,aici mi-am pierdut 1 an si ceva din viata si numai vreau,sincer sa fiu au inceput sa imi apara fire albe de par,de cand sunt in staff

Cu stima si respect,AdRiaN

17.01.2009

Forzza Stiinta!!!

Hai CRAIOVA!!!

Gexy stai linistit fratzika ca stiu si unde stai ;) ,doar sa am timp liber sa dau o raita pana la tine,ca din casa te iau,tuti dumnezei ...

Va rog eu din suflet sa lasati topicul deschis cateva zile ca sa vad si eu parerile altora ;)

up up and flyy ... cat de departe poti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...