Jump to content
bunny

La multi ani Invisible

Recommended Posts

Guest Invisible

Multumesc pentru urari ,

Bunny,Cr1stY, Lamborghini, overdose, EmOnEl:X Talk to the Hand., Alex86, garrone21, R@iz3r, 3XTR3M, Keysha, Dream, killerua, [DezZza], Narcisa, Sensei-BK, D-Generation X,crs, Darky, Diabolik_01, SHARK_SHARK, Lancelot, Lancer, AdRiaN, -The-Rasmus-, D@n1, just_sika, Dumnezeu, Nok!a, -HoneyBfly-, nu ma cunosti.

Bunny, multumesc pentru topic.

R@iz3r, creditul e numai al tau :), mai multa prestanta .

cRs , la mai mare , fara numar, alea alea...Promit sa revin odata cu Jurnalul unui manelist partea III :))

nu ma cunosti. - nu te cunosc :)

Dumnezeu, multumesc si pentru topicul deschis pe gameon

In sfarsit vad ca serverul de teste a fost facut public si acum afirmatiile cu totul s-a dus de rapa chiar nu isi mai au rostul. Totul depinde acum, numai de voi. Sunteti parte dintr-un proiect si aveti ocazia sa va puneti amprenta asupra lui.

YES, YOU CAN! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Invisible

it's a bird, it's a rocket, noooooooooooo it's the invisible man :DDD

la multi ani cu intarziere..dar mai bine mai tarziu decat niciodata

sper sa te re-apuci si tu pe s1 cand va fi oficial.. :D

Multumesc,

Din pacate, am zile in care nu am timp nici macar de familie.

S1, l-am testat destul cat si cei care nu mai fac parte din echipa MU (rila, ales,Hass, evil, Creator & mathayus) - Tykos si pupak mai sunt? - si ei au mesterit :)

Sincer cred ca ati uitat de stresul administrat , de sariti cu atatea urari :P

Remember?

Link to comment
Share on other sites

Guest Invisible

la valoarea ta, crs , se poate...

Pai...141 de suspenduri = 141 de caractere.

sa zicem ca jumate faceau parte dintr-un guild distinct, de 21 de pers => 70*20 = 1400

141+1400 + inca 70 de la mine,(cam jumate trosneai)..fa si tu calculul..

Link to comment
Share on other sites

Guest Invisible

da oricum , aveam valoare frate =))

muuuulte =)))))

da tu d c ma injurai ma ? ca eu eram cuminte :sef:

eram sigur ca nu ai destule degete...

( :naughty: cifra e de ochii lumii, doar din game, pt. ca daca imi aduc aminte si de cate ori dadeam cu subsemnatul pe la plangeri impotriva moderatorilor...... :nanana: )

Link to comment
Share on other sites

Multumesc,

Din pacate, am zile in care nu am timp nici macar de familie.

S1, l-am testat destul cat si cei care nu mai fac parte din echipa MU (rila, ales,Hass, evil, Creator & mathayus) - Tykos si pupak mai sunt? - si ei au mesterit :)

Sincer cred ca ati uitat de stresul administrat , de sariti cu atatea urari :P

Remember?

Da, da, cand era bataia pentru GM\Mod Teamleader. =)) Inca nu reintrasem inapoi in staff. Oricum, mereu mi-au placut statisticile, asa se cunoaste activitatea. :)

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru urari ,

Bunny,Cr1stY, Lamborghini, overdose, EmOnEl:X Talk to the Hand., Alex86, garrone21, R@iz3r, 3XTR3M, Keysha, Dream, killerua, [DezZza], Narcisa, Sensei-BK, D-Generation X,crs, Darky, Diabolik_01, SHARK_SHARK, Lancelot, Lancer, AdRiaN, -The-Rasmus-, D@n1, just_sika, Dumnezeu, Nok!a, -HoneyBfly-, nu ma cunosti.

Bunny, multumesc pentru topic.

R@iz3r, creditul e numai al tau :), mai multa prestanta .

cRs , la mai mare , fara numar, alea alea...Promit sa revin odata cu Jurnalul unui manelist partea III :))

nu ma cunosti. - nu te cunosc :)

Dumnezeu, multumesc si pentru topicul deschis pe gameon

In sfarsit vad ca serverul de teste a fost facut public si acum afirmatiile cu totul s-a dus de rapa chiar nu isi mai au rostul. Totul depinde acum, numai de voi. Sunteti parte dintr-un proiect si aveti ocazia sa va puneti amprenta asupra lui.

YES, YOU CAN! :)

Yeah,we can,but with who ?

Invisible,toata cele bune,numai succese si te mai asteptam si pe aici sa ne mai zici ca nu ai murit .

liquidlove :tiphat: .

p.s Da,Tykos joaca pe s1 .

Link to comment
Share on other sites

Multumesc,

Din pacate, am zile in care nu am timp nici macar de familie.

S1, l-am testat destul cat si cei care nu mai fac parte din echipa MU (rila, ales,Hass, evil, Creator & mathayus) - Tykos si pupak mai sunt? - si ei au mesterit :)

Sincer cred ca ati uitat de stresul administrat , de sariti cu atatea urari :P

Remember?

:lol: doar ce primisem modul atunci

Era nebunie atunci, majoritatea moderatorilor erau pe la plangeri. La final s-au ales 2 TL care pana la urma n-au facut nimic. Tu ai plecat si organigrama a cazut.

Chiar daca o zic cu intarziere (deh, timpul asta bata-l vina :) )tot e mai bine decat niciodata. La multi ani si tot ce-ti doresti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...