Jump to content
nu ma cunosti

Cel mai scump telefon din lume, lansat de catre compania Apple

Recommended Posts

Sa ridice mana cine nu a scapat niciodata telefonu pe jos!

Astia care ziceti ca v-ati lua ... fiti seriosi. Daca, Doamne ajuta, o sa ajungeti vreodata sa aveti 2 milione, nu cred ca v-ati bate joc de toata munca voastra cumparanduva un telefon.

Eu, unu, niciodata nu am inteles ce e atat de misto la un iphone 3G?! Mi se pare jucarie pt copii mici sau pt snobi ... si oricum, cred ca tre se putin idiot ca sa dai 2 mil pt un kkt

Link to comment

Nush...sunt altii mai zgarciti :)) eu una n`as da....as putea sa`mi iau alte lucruri mult mai utile si bune cu banii aia

n-ai inteles aspectul. daca ai bani destui, poti lua si telu ala si lucrurile utile despre care vorbesti. si un bugatti. si un ferrari. si un lamborghini. daca ai bani doar pentru telu asta, evident ca nu o sa-i dai pe toti pe el. asta nu a fost creat pentru "parlitii cu cateva milioane de euro in cont".

Sa ridice mana cine nu a scapat niciodata telefonu pe jos!

mie mi-a cazut de la etajul 2. samsung d900 si inca merge superb, doar o zgarietura putin vizibila :D

Link to comment

Sa ridice mana cine nu a scapat niciodata telefonu pe jos!

Astia care ziceti ca v-ati lua ... fiti seriosi. Daca, Doamne ajuta, o sa ajungeti vreodata sa aveti 2 milione, nu cred ca v-ati bate joc de toata munca voastra cumparanduva un telefon.

Eu, unu, niciodata nu am inteles ce e atat de misto la un iphone 3G?! Mi se pare jucarie pt copii mici sau pt snobi ... si oricum, cred ca tre se putin idiot ca sa dai 2 mil pt un kkt

Tu crezi ca o sa isi cumpere telefonu asta Nea Ion care a muncit pe santier o viatza a strans si el 2 milioane de euro si o sa isi ia iphonul asta ...

Telefonul asta e doar pentru miliardari si oameni care nu stiu ce sa mai faca cu banii...

Link to comment

mai bine iti iei un bugatti decat telefonu asta...

Sa-mi dai mie banii aia... O casa draguta si o masina decenta. Casa sa zicem 500.000, iar masina 100.000 ca sa fiu 'smecher'. Restul NU i-as cheltui pe mofturi, sincer. Ce ma freaca pe mine sa am un mobil cu pietre pretioase si aur suflat cand cu 1000 euro (ca sa zic mai scump) imi iau un mobil incredibil...

Ce-mi ramane pana la 1.000.000 investesc intr-o afacere, iar jumatatea care imi ramane merg frumos in banca, am auzit ca sunt dobanzi de chiar 7%. 70.000 de euro care imi vin pe an chiar ma scutesc de servici. In afara de afacere, desigur.

Link to comment

Sa-mi dai mie banii aia... O casa draguta si o masina decenta. Casa sa zicem 500.000, iar masina 100.000 ca sa fiu 'smecher'. Restul NU i-as cheltui pe mofturi, sincer. Ce ma freaca pe mine sa am un mobil cu pietre pretioase si aur suflat cand cu 1000 euro (ca sa zic mai scump) imi iau un mobil incredibil...

Ce-mi ramane pana la 1.000.000 investesc intr-o afacere, iar jumatatea care imi ramane merg frumos in banca, am auzit ca sunt dobanzi de chiar 7%. 70.000 de euro care imi vin pe an chiar ma scutesc de servici. In afara de afacere, desigur.

idem..... cine ar da atata pe un telefon o.0

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...