Jump to content
vudu

Oras subacvatic in Bulgaria !

Recommended Posts

Datorita incalzirii globale ghetarii de la Poluri continua sa se topeasca pe zi ce trece. Nivelul marii se ridica si daca continua asa intr-o suta de ani vom avea mult de suferit. Acest concept numit orasul subacvatic va fi construit in mijlocul unui lac din Bulgaria si va atrage o sumedenie de vizitatori. Tin sa precizez ca nu este in totalitate sub apa iar apa nu va putea intra datorita digului circular ce il incojoara. Interesant !

sursa+restu pozelor

Link to comment
Guest stefteo21

Bulgarii n-au pe unde merge cu masina... merg pe niste strazi de zici ca la ei inca nu s-a terminat razboiul de 60 si ceva de ani, dar vor orashe subacvatice. :clap: buna asta

Link to comment

Bulgarii n-au pe unde merge cu masina... merg pe niste strazi de zici ca la ei inca nu s-a terminat razboiul de 60 si ceva de ani, dar vor orashe subacvatice. :clap: buna asta

LOL.... baietica....tu traiesti in Romania? cum poti sa spui de Bulgaria ca are cum are strazile...cand la noi in Romania nici macar nu sunt terminate...sau sunt intr-o reparatie continua...d-aia fugiti toti ca potarnchile la bulgari sa cumparati d-ale gurii ca au strazile proaste :)....

Link to comment
Guest stefteo21

LOL.... baietica....tu traiesti in Romania? cum poti sa spui de Bulgaria ca are cum are strazile...cand la noi in Romania nici macar nu sunt terminate...sau sunt intr-o reparatie continua...d-aia fugiti toti ca potarnchile la bulgari sa cumparati d-ale gurii ca au strazile proaste :)....

De cate ori ai fost in Bulgaria ? Nivelul din Romania este de 2 ori mai bun decat cel din Bulgaria... iar cat despre strazi NICI NU SE COMPARA ce avem noi cu ce au ei. Macar la noi strazile cat de cat sunt intr-o conditie acceptabila daca nu buna... la ei este praf... cazi cu masina in groapa daca nu esti atent.

Link to comment

si totusi, cum a deviat discutia de la subiect? Cine ii curios de autostrazi? Oricum fuge lumea de Romania si de Bulgaria la un loc. Tot mai multi emigreaza ca pasarile calatoare, si la noi ne pasa de autostrazi aici? Get a life!

Link to comment

Bulgarii n-au pe unde merge cu masina... merg pe niste strazi de zici ca la ei inca nu s-a terminat razboiul de 60 si ceva de ani, dar vor orashe subacvatice. :clap: buna asta

lasa ca nici la noi nu e mult mai oky.. hai sa vedem partea plina a paharului si nu doar partea goala (partile negative).. si iti dai seama ca vor rezolva si problema strazilor din moment ce asteapta vizitatori :) .. e ceva logic.. cred

Link to comment

Sa-mi dati un bip cand termina ...

Necesita prea multe resurse construirea unui astfel de oras ... + ca arhitectii o sa aiba enorm de munca -> o sa dureze o vesnicie ...

PS: omega: stii ca sunt fanu` tau :))

:-j je love yu tu :nanana:

mda am fost si eu in bulgaria e singura tara in care am mai vazut carute :D si drumurile nu sunt mai bune ca la noi asa cum scria mai sus

Link to comment

De ce nu pui sursa originala de unde ai tradus stirea? Sau vrei doar sa-ti faci reclama la blog?

Pai poate baiatul a luat de pe blogul altcuiva. E sursa! Daca vrea sa scrie pe blogul lui sursa nu are decat.

OT:Si peste 30 de ani sa vezi cum se sparg digurile........ :-?? !

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...