Jump to content
Gh0sT

Rapirea Jurnalistilor Romani

Jurnalistii Romani au fost rapiti sau a fost o inscenare?(Am pus ac. intrebare ca am auzit ca s-a pus si situatia asta"inscenare")  

41 members have voted

  1. 1. Jurnalistii Romani au fost rapiti sau a fost o inscenare?(Am pus ac. intrebare ca am auzit ca s-a pus si situatia asta"inscenare")

    • 1) A fost inscenare !
      25
    • 2) Chiar au fost RAPITI !
      16


Recommended Posts

pai si cand au venit nu erau ei prea afectati ... totusi munaf ala daca ar fi complice de ce nu a fost arestat de americani :-S ... ah si haisam cica nu ar fi inchis pentru terorism ca nu au avut probe .... a fost inchis pentru infractiuni economice cel putin asa a declarat un judecator sau procuror nu mai tin minte ce era exact

Link to comment

Dak ar fi fost rapitzi pe bune atunci curvulitza aia(dupa parerea mea )ar fi trebuit sa vina cu vreo 10 kg in minus...dar in schimb crapau pantalonii pe ea.Nu cred ca niste teroristi,care se presupune ca ar fi lipsitzi de orice scrupule ii lasau pe ei sa trimita mesaje acasa ba ca au fost rapitzi,ba ca teroristii nu cer nici un ban.Si un mare semn de intrebare:de ce afirma ca au stat in aceeasi incapere cu jurnalista aia straina?aia nu a recunoscut nimic+nici nu-i cunoaste...

PUTE A FACATURA pentru imaginea marinarului,marelui conducator....

Link to comment

Hai ma ca s-a lamurit de mult aia cu tipa din Franta, n-a vrut aia sa declare nimic pana nu afla mai multe despre ce au patit ceilalti, pana nu vorbea cu autoritatile, etc... Gandeste-te ca astfel de operatiuni in Irak presupun si un numar de oameni undercover, de informatori, etc... nu poti spune tot ce ai patit si aflat la stiri, ca se prind unii ca "hmm, de unde a stiut amanuntul asta, avem un tradator ceva pe la noi". La fel cum abia dupa 30 de ani ai aflat ce s-a intamplat cu adevarat in cazul, stiu eu... sa zicem criza rachetelor din Cuba, asa peste multa vreme o sa afli ce s-a intamplat cu adevarat cu astia.

Link to comment

martafoiule mergi prea departe cu supozitiile, sa'l acuzi pe Basescu de inscenare deja e jenibil

Daca eu merg prea departe,Basescu cat merge?!Nu-mi place nici un partid in Romania,ca sa nu crezi ca am boala pe Basescu din cauza asta.Cat despre Basescu....provin dintr-o famile de navigatori(Constanta)iar bunicii mei au fost colegi de vas cu infectu asta,prietenul securitatii...ar fi in stare de orice inclusiv de un scenariu cu o rapire.Mai bine ar recupera flota pe care a vandut-o si a imbogatit toate putorile Romaniei.... qleft1.gif

Link to comment

daca ar fi fost rapiti cu adevarat,credeti k l-ar fi lasat pe ala sa dea mesaje????

cand or aratat la stiri filmarile alea cu ei pareau distrusi,ma rog,,dar cand au venit in tara nu erau prea ...

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...