Jump to content
m4x

Gather Vaslui !

Recommended Posts

Guest zangadelina

Salutare!

Si eu mi-as dori sa vin la gather dar depinde de ziua in care va fi.Sa vedem ce lume se mai aduna pe aici si voi spune sigur.Tinem legatura! :beer:

Link to comment
Share on other sites

Vad ca nimeni .. sa vorbim si cu Andrei cand vine de la Iasi, poate vine si el... dar Demo ?

Sau Campionul ? :>

Soare e la Bucuresti .. DRK e si el din Vaslui, o sa-l anunt si pe el. In rest, mai asteptam un pic.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca nimeni .. sa vorbim si cu Andrei cand vine de la Iasi, poate vine si el... dar Demo ?

Sau Campionul ? :>

Soare e la Bucuresti .. DRK e si el din Vaslui, o sa-l anunt si pe el. In rest, mai asteptam un pic.

Campionul :rofl2: ?...

DRK ?..nu-l cunosc,oricum cred ca cel mai bine e sa facem ghateru next week .

Poate vb si cu Pharaoh,Demo,blandu ...si am mai dat in mu de cineva din Vaslui :),sa vb si cu acele persoane.

Link to comment
Share on other sites

Guest zangadelina

Singura fata? :blink:

m4x am vazut poze de la majoratul tau :) Imi pari cunoscut din vedere...

Mai asteptam...

Link to comment
Share on other sites

muhaha prezent k de obicei :P ... vin si eu numai sa fie in intervalul asta "vineri de la ora 3 pana duminica la ora 2 " atat sunt in Vs :)

deci eu propun vineri seara sau sambata seara :P .... sambata asta sau viitoare :D ;;) ne intalnim k de obicei in fatza statuii si mergem si noi la un suc o bere k am auzit k face max cinste :D

Link to comment
Share on other sites

vin si eu.... numai sa fie ceva persoane ... ca m-am saturat sa ma intalnesc cu aceleasi persoane...

Multi se anunta putini vin....in fine

Pe zangadelina parca o stiu de undeva ...daca e ea in avatarul de pe forum cred ca o stiu...

ma mai anuntati pe mess daca e ceva ca nu prea ma mai uit pe forum si nici nu prea mai joc nimic :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

vin si eu.... numai sa fie ceva persoane ... ca m-am saturat sa ma intalnesc cu aceleasi persoane...

Multi se anunta putini vin....in fine

Pe zangadelina parca o stiu de undeva ...daca e ea in avatarul de pe forum cred ca o stiu...

ma mai anuntati pe mess daca e ceva ca nu prea ma mai uit pe forum si nici nu prea mai joc nimic :tiphat:

o sa te mai tin eu la curent cu noutatile ;)) :P

Link to comment
Share on other sites

vin si eu.... numai sa fie ceva persoane ... ca m-am saturat sa ma intalnesc cu aceleasi persoane...

Multi se anunta putini vin....in fine

Pe zangadelina parca o stiu de undeva ...daca e ea in avatarul de pe forum cred ca o stiu...

ma mai anuntati pe mess daca e ceva ca nu prea ma mai uit pe forum si nici nu prea mai joc nimic :tiphat:

Ma vezi pe mine, ca eu sunt nou 4 you ;;)

Mergem la o bere, la o pizza, la un suc (pt campionu' :D ) .. NU DAU NIMIC... am zis!

Link to comment
Share on other sites

Cred ca sambata viitoare ar fi cel mai bine,la ora 18:00 ne intalnim in fata la statuie si de acolo mergem la Mon Caffe daca doriti sa mancati pizza,pentru ca o face destul de buna (Quatre Stagione) sau in alta parte daca nu :).

Ma vezi pe mine, ca eu sunt nou 4 you ;;)

Mergem la o bere, la o pizza, la un suc (pt campionu' :D ) .. NU DAU NIMIC... am zis!

Oameni care joaca cs/gta din Vaslui nu mai cunosti m4x? Soare nu vine?...daca se tine sambata viitoare..?

Link to comment
Share on other sites

Cred ca sambata viitoare ar fi cel mai bine,la ora 18:00 ne intalnim in fata la statuie si de acolo mergem la Mon Caffe daca doriti sa mancati pizza,pentru ca o face destul de buna (Quatre Stagione) sau in alta parte daca nu :).

Oameni care joaca cs/gta din Vaslui nu mai cunosti m4x? Soare nu vine?...daca se tine sambata viitoare..?

:D buna propunerea :P sambata care vine ora 18:00 ;;) si destinatia mi se pare destul de atragatoare :P ...

daca ramane ora si ziua aia vin sigur :P

Link to comment
Share on other sites

pacat ca nu pot veni saptamana viitoare daca ar fi si peste 2 saptamani ar fi super B)

GL & HF

Ai trecut pe langa mine si nu m-ai vazut .. acu vreo 3-4 zile :D

Soare e la facultate la Bucuresti, vine de Craciun de acu .. a fost sambata trecuta acasa. Mr Kinky, poate il oblig sa vina si el, in rest .. nobody din Vaslui care joaca GTA. La CS sunt multi, dar putini o sa vina ..

DRK e si el la Pitesti vine in vacanta .. deci -2 din prima

Link to comment
Share on other sites

Ai trecut pe langa mine si nu m-ai vazut .. acu vreo 3-4 zile :D

Soare e la facultate la Bucuresti, vine de Craciun de acu .. a fost sambata trecuta acasa. Mr Kinky, poate il oblig sa vina si el, in rest .. nobody din Vaslui care joaca GTA. La CS sunt multi, dar putini o sa vina ..

DRK e si el la Pitesti vine in vacanta .. deci -2 din prima

atunci facem de Craciun :)) ,in 4 oameni nu prea are rost sa facem .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...