Jump to content
Mehico

Aveti cont pe hi5?

hi5  

430 members have voted

  1. 1. Aveti cont pe hi5?

    • Da, ador hai faivu :x
      41
    • Da, dar nu-l prea folosesc
      193
    • Nu, nu ma pasioneaza
      192
    • Poate cand voi creste mai mare
      5


Recommended Posts

8687 de comm la fotografi :> , si mai urcaaaa , sincer e fain cu hi5`u mai gasesti si tu una alta :)),mai razi mai nush ce :-??

nu e adevarat :)

hi-5'ul mi se pare o tampenie, prostia omeneasca e raspandita peste tot, dar hi-5'ul o concentreaza :)

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu ma pasioneaza :). Parerea mea e ca hi5-ul e pt manelisti si analfabeti "mc pt c0mmmmmmmmm te p000p dulk3" etc.. :)

Off topic : Intradevar sunt multi care fac asa , dar nu inseamna ca toti suntem manelisti si analfabeti ;)

On Topic : Da , dar nu-l prea folosesc , intru sa mai las commenturi si cam atat :)

Link to comment
Share on other sites

am dar nu prea il folosesc :) .. intru sa mai las cate 1 com 2:-j

That mean's addcited b-(

Am cont l-am facut acum cativa ani,am pus o poza,n-am mai intrat luni bune si cand am vrut sa intru iar nu mai stiam parola si nici acum nu o stiu si nici nu am facut alt cont.

Link to comment
Share on other sites

Majoritatea care au postat "nu" au avut sau in au cont de hai cinci si il folosesc cu mandrie pentru a lasa tot felul de commenturi pitipoacencelor ce se cred dive (punct)

Am avut prin clasa a 8-a,(cred),l-am facut la ora de informatica pentru ca era c00l sa ai cont de hai cu cinci,dar spre dezamagirea mea si a tuturor ce vor citi acest mesaj,am uitat parola la cont :(

Link to comment
Share on other sites

nu,nu am si nici nu imi voi face unu,nici eu si nici copii mei,e doar un site aiurea in care bagi la prieteni pe cei care te stiu deja,sitzi lasa comenturi de genu"esti tare frate,tzineo tot asa".."astai @#$%@#$% meu"..si toate prostiile astea,pierdere de timp totala :crazy:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...