Jump to content
CryNow

ceva interesant

Recommended Posts

-----Inline Attachment Follows-----

PEUGEOT AUTOMOBILES LOTTERY

Essex , PE9 2YP , London

FROM: Mr. Dominic Gerard

Lottery Manager.

WINNING NOTICE!!!

Dear sir/madam,

Your email address just won you £500,000.00(Five Hundered Thousand Great British Pounds) and a brand new Peugeot 407 car in the

ongoing Peugeot weekly sweepstakes draws held today. Your email address was attached to Pin No: PGA00111234 Reference number 12058006/06. Contact the Claims Agent with the below datas

...Ref number.

...Pin number.

...Name in full.

...Address.

...Occupation.

...Age/Sex.

...Present Country.

...Tel/fax

Claims Agent

Sir John Greening,

Contact email: pgtclaimsagency08@hotmail.co.uk

Sincerely

Mr. Dominic Gerard

Lottery Manager.

asta am primit intr-un mail. ma intreb ce o castiga respectivul om !?

Link to comment
Share on other sites

Am fost sunat acum cateva saptamani de o gagica...ca am primit viza de America printr-un nu stiu ce concurs...vorbea in engleza gagiga :> ...stau eu cu ea la telefon ce stau....si la un moment dat ba imi cerea numarul de la card..dupa aia iar imi zicea ce frumoasa e America.. :)) ...vorbim asa la telefon pana cand ....imi cere ultimile 3 cifre de pe spatele cardului :clap: ..ii zic ca nu i le dau pentu ca nu am incredere in..si ea imi face legatura cu "managerul" ei ...ma bufneste rasul si inchid telefonul......3 zile incontinuu am fost sunat dupa aia....ce oameni seriosi..ma rugau sa plec in America :))

Link to comment
Share on other sites

Am fost sunat acum cateva saptamani de o gagica...ca am primit viza de America printr-un nu stiu ce concurs...vorbea in engleza gagiga :> ...stau eu cu ea la telefon ce stau....si la un moment dat ba imi cerea numarul de la card..dupa aia iar imi zicea ce frumoasa e America.. :)) ...vorbim asa la telefon pana cand ....imi cere ultimile 3 cifre de pe spatele cardului :clap: ..ii zic ca nu i le dau pentu ca nu am incredere in..si ea imi face legatura cu "managerul" ei ...ma bufneste rasul si inchid telefonul......3 zile incontinuu am fost sunat dupa aia....ce oameni seriosi..ma rugau sa plec in America :))

:rofl1:

ceva asemanator mi sa intamplat si mie ieri, si anume ma suna unu cu numar secret, si ma intreba la ce centru de orange mi-am facut abonamentul. m-a bufnit un ras d-ala nesimtit si a inchis baiatu [ sunt pe cartela ]

plina de "iluminati" lumea asta :dooh:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...