Jump to content
Damian

1 milion $ virginitatea

Recommended Posts

Nu prea ai dreptate.Cel care va da suma asta(nebun sa fii) o va dezvirgina in direct.Nimeni nu va fi interesat sa mai vada odata atata timp cat au mai vazut.

Pacat de fata ca a ajuns in acest hal.

Veziti de treba ta si lasami parerile in pace.

Tu crezi k toti vor prinde canalul de televiziune care il va difuza acea emisiune?

Te intreb tu prinzi acel post de televiziune?

Pur si simplu miam exprimat parerea,asa k hai lasama in pace si veziti de viata ta si dak ai de gand sa faci posturi pe seama asta nu este aici locul acela. :tiphat:

Link to comment

Veziti de treba ta si lasami parerile in pace.

Tu crezi k toti vor prinde canalul de televiziune care il va difuza acea emisiune?

Te intreb tu prinzi acel post de televiziune?

Pur si simplu miam exprimat parerea,asa k hai lasama in pace si veziti de viata ta si dak ai de gand sa faci posturi pe seama asta nu este aici locul acela. :tiphat:

Vad ca ai chef de scandal.In fine...Ce om mai esti si tu!

Oricum fata asta so facut de rusine in toata lumea.Trist.

Link to comment

Banii îi sunt necesari finalizării studiilor.

Bai da-o dracu.

Un milion de dolari mai bine-l bag la CEC si traiesc din dobanda pana la adanci batraneti, si nu mai trebuie sa ma duc la nici o facultate.

Ce facultate e aia de ii cere un milion de dolari? Facultatea lu' Midas? Facultatea de Facut Petrol Din Aer? Facultatea de Ca**t Bani?

Link to comment

nu cred ca mai e virgina si sincer nu cred ca o sa fie clienti la scoru asta...ce studii face ea de 1 mil de usd? la oxford e 75 k pe an...mai scump nu exista ...

la MIT ajunge si la 250k pe an.

fata asta pe pariu ca a fost pierduta si cusuta la loc...

mai bine cheltui 100 000 pe prezervative si ating 500 000 de femei :wub:

Link to comment

nu cred ca mai e virgina si sincer nu cred ca o sa fie clienti la scoru asta...ce studii face ea de 1 mil de usd? la oxford e 75 k pe an...mai scump nu exista ...

My point exactly !

care are un $? Strangem 1 mil si o dezvirginam impreuna.

Ahahahahahahaha foarte tare =)))) , dar sa fiu macar intre primii 5, sa nu fiu shogor cu inca 1 mil de romani =)))

Hai sa fim seriosi, poate e virgina la 22 de ani, dar la ce buze are, in gura sigur nu e ! :D

Link to comment

ma da-o in p**le noastre ce dreq are vaginu ala al ei ? asa iau si eu o fata virgina si o dezvirginez cu 50 de mii :))

Hai sa fim seriosi, poate e virgina la 22 de ani, dar la ce buze are, in gura sigur nu e ! :D

am vazut cum e cam slabutza dar asta nu e problema o umplem noi cu slo**zi :)))

Link to comment

de asta facea misto ma jay leno la emisiune? :)))))))))

ce tampenie frate` n-as da atatia bani!

:)))))

ai avea de unde sa dai ;))

(PANARAMA) Nathalie Dylan a declarat pentru New York Daily News, “Nu am nicio dilemă morală în această privinţă. Trăim într-o societate capitalistă”.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...