Jump to content
Denzel_Lsd

Prima victima a experimentului de la Geneva

Recommended Posts

asta se intampla in urma mediatizarii excesive,un subiect comic pentru uni, un subiect letal pentru altii

Presa face abuz de credibilitatea si increderea oamenilor....

Si tu mediatizezi aceeasi problema.Si tu faci acelasi lucru cu increderea si credibilitatea oamenilor! ;)

Link to comment

pe apa chioara in niciun caz

pe aer,doar daca vrei o masina care sa ruleze cu vreo 20km/h

mda.. stii ceva? tu crezi ca motoarele steam cand au fost inventate ajungeau la aceleasi performante ca atunci cand au fost scoase, sau ca cele pe baza de petrol aveau aceleasi performante ca acum si la inceput? macar gandeste cand spui ceva. have a nice day!

ps: e frumos ca toata lumea vorbeste de gaura neagra si de antimaterie chiar daca nu are habar.. din punct de vedere stiintific asa ceva este absolut imposibil sa se intample <punct>

Link to comment
Guest Strutter™

mda.. stii ceva? tu crezi ca motoarele steam cand au fost inventate ajungeau la aceleasi performante ca atunci cand au fost scoase, sau ca cele pe baza de petrol aveau aceleasi performante ca acum si la inceput? macar gandeste cand spui ceva. have a nice day!

deci dupa parerea ta apa ajunge in stare de vaporizare cu.....apa

Link to comment
Guest Strutter™

nu, insa sunt mai economice si terminam cu problema petrolului..

ps: am spus si ulei iara tu ai negat.. have fun!

nu cred ca ti-ai dori o masina care sa emane aburi,ce sa mai zic de participantii la trafic

ulei?am zis eu ceva de ulei?

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...