Jump to content
Legacy

Vom muri cu totii miercurea viitoare?

Recommended Posts

si asa o sa arate daca nu iese experimentul

deci poate chiar va fii sfarsitul lumii, eu am sa dorm toata ziua =)) si cand ma trezesc, ma trezesc in abis :D

PS : am deschis din greseala un topic, un mod sa il stearga pls, ca din greseala l-am facut.

hai gata cu glumele.. serios, si mie mie frica :|

Link to comment
Share on other sites

L0000000L Vreau sa spun ca nu am mai putut de ras cand am auzit adica noi dabea am inventat masinile care nu polueaza si peste o luna am inventat 'acceleratorul de particule' :ceuameni:

la proiectul asta se lucreaza de 50 de ani nu de acum 2 zile :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Guest Strutter™

mai asta esti tare mai ai frati ? :crazy: numa aiurea postati :| puneti si voi un post interesant

mentalitate de "desen",14-15 cat sa-ti dau?

avand in vedere ca te bate si gramatica

:offtopic: :down: iati o viata bunny :)) vine "sfarsitu lumi si u tot cu mu esti"

Link to comment
Share on other sites

:offtopic: :down: iati o viata bunny :)) vine "sfarsitu lumi si u tot cu mu esti"

Probabil n-ai observat sarcasmul din textul meu, dar te inteleg, esti doar inca unu din gramada. ^_^

ps: Ia-ti un abecedar mai bine, vine sfarsitul lumii si tu tot analfabet esti.

Link to comment
Share on other sites

deseara il vedem pe mircea badea cum rade de gaura neagra :)) pe la tv (programe romanesti) au dat ceva de chestia asta ? ca am fost pe la tara si nu mam uitat la tv

au dat.. 2-3 stiri pe zi.. btw.. incearca la OTV am auzit k au gasit`o pe Elodia intr`o gaura neagra =))

cant wait tonight @ In Gura presei :yum:

Link to comment
Share on other sites

maine.. la cat incepe? 9:30, pe toate prog romanesti cred ca o sa le arate, ProTV, Antena, OTV, bla bla bla.. o sa arate in direct, dak o sa fie o explozie, puteti sa va puneti mainile pe piept sau sa va uitati cum o sa fiti absorviti de gaura neaga, sau mai bn chiar :D sa va aruncati de la et 10, sa sti ca tu esti primu care moare =))

Link to comment
Share on other sites

maine.. la cat incepe? 9:30, pe toate prog romanesti cred ca o sa le arate, ProTV, Antena, OTV, bla bla bla.. o sa arate in direct, dak o sa fie o explozie, puteti sa va puneti mainile pe piept sau sa va uitati cum o sa fiti absorviti de gaura neaga, sau mai bn chiar :D sa va aruncati de la et 10, sa sti ca tu esti primu care moare =))

ai uitat de lumanare :))

oricum se zice ca tot " OMUL VA DISTRUGE PAMANTUL " deci e clar maine o sa jucam Mu / CS din RAI SAU IAD =))=))=))

Link to comment
Share on other sites

si cu ce scop lanseza subiectul pe net?(cu ce rost sa prinda la public?) pacifisti care au aflat de proiect(si vor sa ne salveze) sau ... ?

si aici merg pe negativism ptr ca daca rostul acelei masinarii este cel precizat in stire nu inteleg de ce ne lasa sa aflam si noi

chiar prinde la public, cu ocazia asta se vor inscrie o gramada pe site-urile de stiri si ei vor avea de castigat :) .. dar sar putea sa fie si real .. om trai si om vedea .. Doamne Ajuta!

Link to comment
Share on other sites

Stiti vorba ai "Eu te-am creeat eu te distrug" . Pe intelesul tuturor : Dumnezeu ne-a creeat el ne v-a distruge .

Tin sa le multumesc parintilor mei pentru ca au avut grija de mine si ca m-au crescut si fanilor mei care au avut incredre-n mine ! I'll miss you mommy :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Hoooooo nu e timp de facut testamente vom muri asta e pa loome generatia noastra va fi distrusa

Those are the fucking rules, and you cant change them

ce va tot miorlaiti "vai, vom muri ce orroare" huuu0 stati fratilor linisiti because this is a fucking joke nu vom muri stati linistiti so stay :cool2:

Edit: Sa va spun ceva, am fost pana la banca si cand ma-m antors doi copi ziceau ca cica maine e sfarsitul lumi (azi fiind marti septembrie 2008) si ma-m gandit profund la lucrul asta si am cam anceput sa cred si eu deoarece toti de la mine din cartier voresc despre asta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...