Jump to content
Heini

Ceva ft interesant :) .

Recommended Posts

frumos.. si totusi poate ca nu e doar o coincidenta, avand in vedere ca se speculeaza atat faptul ca turnurile gemene au fost doborate defapt de americani..

pai da d'asta m'am mirat si eu si cand am vazut prima data :| .

Link to comment
Share on other sites

da...nush ce sa spun poate e o simpla coincidenta..sau poate asa a facut Bush planurile...

anyway BUSH KNOCKED DOWN TOWERS :dooh:

:gun:

Ala e Immortal Tehnique!!!Nu e e nici un Eminem :dooh:

Faza cu 20$ nu se mai poate face,au fost retrase toate de pe piata si schimbat design-ul!Doar daca mai gasesti pe la colectionari :beer:

Link to comment
Share on other sites

da...nush ce sa spun poate e o simpla coincidenta..sau poate asa a facut Bush planurile...

anyway BUSH KNOCKED DOWN TOWERS :dooh:

:gun:

PERFECT !!! tot respectu pt mos def. Pt ca muzica e cel mai bun mod de a imparti un mesaj catre populatie :D Nu m-ar mira daca au fost platiti de partidele rivale da chair si asha odata cu alegerile poate se aduce la cunostinta populatiei de cretini din USA ca pupa-n cur un texand dobitoc care i-a tras pe sfoara

Link to comment
Share on other sites

teroristi pe naiba, la fel cum au fost si la noi in asa zisa revolutie, plin de arabi care trageau in toate partile si omorau pe toti care se uitau pe geam. Basme de fratii grimm, cat despre bancnota, e doar o coincidenta, minte fiecaruia inventeaza multe imagini carora le da explicatii si echivalente cu diverse evenimente marcante. Asa e natura omului, unii vad gemenii in fum, altii pe Isus in farfuria de spaghete samd.... :-??

Link to comment
Share on other sites

PERFECT !!! tot respectu pt mos def. Pt ca muzica e cel mai bun mod de a imparti un mesaj catre populatie :D Nu m-ar mira daca au fost platiti de partidele rivale da chair si asha odata cu alegerile poate se aduce la cunostinta populatiei de cretini din USA ca pupa-n cur un texand dobitoc care i-a tras pe sfoara

Ala e Immortal Tehnique 10000000000% :blink:

Link to comment
Share on other sites

Turnurile acelea au fost proiectate sa reziste la impact de la un avion.Deci un avion nu ar putea distruge acele cladiri asa usur.Si Pentagonul zice ca a fost lovit de teroristi cu un avion dar nu a fost gasit nici macar o mica parte dintr-un avion la locul impactului.

http://www.youtube.com/watch?v=fvwW2912o3A...feature=related

da nu mi'a venit sa cred cand am vazut fetele alea :| :blink: ....... si lucrul asta e ft interesant :\ .

PS: mai sunt multe filme de genul asta . :(

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...