Jump to content
Domino628

Fiul lui Dr. Dre a fost gasit mort

Recommended Posts

Totodată, Dr. Dre a înfiinţat casele de producţie Death Row Records şi Aftermath Records şi este recunoscut ca fiind cel care a lansat în muzică artişti precum Eminem, Snoop Dogg şi 50 Cent.

yeah right daca Eminem a fost lansat Dr Dre...poate ai auzit de DJ Revolution

/on

RIP se pare ca tot mai multi fii ai rapperilor mor in ziua de azi anul trecut a murit fiul lui KRS One

Link to comment

drogurile tigarile

stilu de viata ;) anturaju si multe altele anyway R.I.P :tiphat:

ce tot atat R.I.P. lui nu i-ar parea rau nici cat negru sub unghie de voi.

povestea clasica : copilul bogat se plictiseste si se drogheaza ca un bou si moare. mie imi pare rau de tac`su... ca e totusi fiul lui. .. oricum si parintele are o vina aici.

noi suntem cu bun simt....dar la tine la tara nu stiu cum e

Link to comment

Pacat o viatza pierduta insa nu imi pare rau deloc , fiindca pur si simplu nu il cunosc personal . Daca intr-adevar a murit din cauza drogurilor , nu cred ca Dr . Dre va face public acest lucru in cazul in care e adevarat , nu dau 2 bani . Lumea de la prea multi bani si timp liber o ia razna si nu stiu ce sa faca si cum " sa se sinucida mai repede " .

@zsnadu

Allot of people think that real hip hop is gangster music , or black or white , nah , realm hip hop doesn't descriminate , hip hop is all cultures beeing put together in one , it's peace , unity , love and having fun under the wonderness of God .
Omar - Red Bull BC One 2005 .
Link to comment

Dumnezeu sa-l ierte.

Si ce daca nu-l cunoasteti?normal,trebuie sa-ti para rau de orice fiinta care moare.

Partea ca el l`ar durea in cot ca mori tu....

zicea Vadim odata : "fiule, diferenta dintre mine si tine este ca tu ai auzit de mine,eu n`am auzit de tine"...

Link to comment

daati seama , unul dintre cei mai tari rapperi din lume

nwa cel mai tare crew rap din lume , nici acu nu-i egaleaza nimeni altaturi de Run Dmc

din cunostitintele mele consider ca dre e cel mai bun din lume la ora actuala alaturi de eminem , snoop si restu

dre a ridicat legende deci nu vb de dre ca un alt mc aparut peste noapte

dre , a lansat 2pac , 2pac e tribute pt dr dre , a lansat pe eminem , snoop , ( snoop a lansat altii ca bow wow , deci cum ar veni dr. dre nu da 2 lei pe bow wow )

DR.. DRE RULLZ OWNZ 50 CENT , THE GAME , GUNIT ,LIL WAYNE , SI TOATE NATIILE CARE INCEP CU "LIL WAYNE LIL JOHN.

PACAT CA NU SUNT SI EU LA MTV CA I-AS FI FACUT DE RAHAT PE AIA SA LE ARAT CE INSEAMNA HIP HOP

CRED EU STIU MAI MULTE DECAT 50 CENT SI ALTII DESRPRE HIP HOP.

PS. THE GAME MI SE PARE MAI DOCUMENTAT , TINAND CONT DE TATUAJUL NWA NIGGA WITH AN ATTITUDE,, :>

PPS. CARE VREA LECTII DE HIP HOP PM la userul Raul , va invata hip hop adevarat ;) stie mai mult decat toti de pe forum

sincer, who gives a sh.. ? te-ai facut singur de k|<+0 s0z

ont : rip :pray:

Link to comment

daati seama , unul dintre cei mai tari rapperi din lume

nwa cel mai tare crew rap din lume , nici acu nu-i egaleaza nimeni altaturi de Run Dmc

din cunostitintele mele consider ca dre e cel mai bun din lume la ora actuala alaturi de eminem , snoop si restu

dre a ridicat legende deci nu vb de dre ca un alt mc aparut peste noapte

dre , a lansat 2pac , 2pac e tribute pt dr dre , a lansat pe eminem , snoop , ( snoop a lansat altii ca bow wow , deci cum ar veni dr. dre nu da 2 lei pe bow wow )

DR.. DRE RULLZ OWNZ 50 CENT , THE GAME , GUNIT ,LIL WAYNE , SI TOATE NATIILE CARE INCEP CU "LIL WAYNE LIL JOHN.

PACAT CA NU SUNT SI EU LA MTV CA I-AS FI FACUT DE RAHAT PE AIA SA LE ARAT CE INSEAMNA HIP HOP

CRED EU STIU MAI MULTE DECAT 50 CENT SI ALTII DESRPRE HIP HOP.

PS. THE GAME MI SE PARE MAI DOCUMENTAT , TINAND CONT DE TATUAJUL NWA NIGGA WITH AN ATTITUDE,, :>

PPS. CARE VREA LECTII DE HIP HOP PM la userul Raul , va invata hip hop adevarat ;) stie mai mult decat toti de pe forum

:rofl2:

Imagine IPB

Frate cumpara-ti un dictionar sau citeste o carte si lasa figurile astea de mare nigger sau gangster . Calmeaza-te , daca erai la MTV te faceai de .. tot rasul . Oameni ca tine ca se cred atotcunoscatori sunt peste tot . Gandeste-te bine inainte sa deschizi gura sau sa scrii ceva . Doar un sfat , daca vrei sa-l urmezi e treaba ta . Incultura nu tine de genul de muzica care-l asculti ci de persoana insasi .

ON : RiP . Nici macar nu ascult hip hop sau rap . Oricum orice viata e importanta , si cine si-o iroseste aiurea nu merita prea mult deranj .

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...