Jump to content
skaroxFX

In trei decenii, albii vor fi minoritari in SUA

Recommended Posts

mare pacat.. mare mare pacat.. unde este poporul meu alb la care tin ? :-<

de ce tii la poporul TAU alb? daca te nasteai glaben la fata ce faceai? sepuku?

incercati sa nu mai fiti asa de inchisi la minte.

pe "hartia" aia de la mana statuii libertatii scrie ceva de genul : "dati-ne saracii , batranii si bolnavii, persecutatii si inadaptatii sociali".

si ce e rau daca vor fi negri sau latino mai multi? cateodata imi faceti greata.

Link to comment

de ce tii la poporul TAU alb? daca te nasteai glaben la fata ce faceai? sepuku?

incercati sa nu mai fiti asa de inchisi la minte.

pe "hartia" aia de la mana statuii libertatii scrie ceva de genul : "dati-ne saracii , batranii si bolnavii, persecutatii si inadaptatii sociali".

si ce e rau daca vor fi negri sau latino mai multi? cateodata imi faceti greata.

Si tu noua cu spamul tau cu tot... shutdown yourself, scum.

Link to comment

E cam gresit sa compari rromul cu afro-americanii . A zis cineva ce au facut acei afro in SUA? Pai sincer sa fiu nu prea au avut ce sa faca pana de curant ~60 de ani ei nu prea miscau in tara lor nu prea aveau drepturi si nu zic de zilele de western ci de perioada postbelica .

Asa in curand si in Rusia vor fi mai multi musulmani decat ortodocsi . Si?? Apropo G.W. Bush nu mai candideaza la prezidentia SUA fiindca a avut 2 mandate si nu mai poate . E Obama si H.Clinton daca tin minte bine .

Cat timp exista pace si progress nu dau 2 bani care e rasa majoritara .

Link to comment

sa-ti fie rusine. se vede ca nu stii sa faci diferenta dintre spam sau flame si o parere personala. mai si jignesti. sa-ti fie rusine.

Stai linistit ca stiu ce inseamna spam, flame si parere personala... dar ceea ce faci tu chiar se numeste spam... esti inscris de 1 zi sau 2 si ai deja peste 100 posturi... ce crezi ca inseamna asta ? spam... si tie ar trebui sa-ti fie rusine ca-ti bati joc de subiectele postate, am vazut ca si si posturi de 2 cuvinte, las-o-n sange...

my last post here.

Link to comment
Guest 卐 Ares88

aceasi problema cu tiganii de la noi ... bine a facut antonescu cand ia aruncat pe toti afara din tara . daca antonescu traia ... tigani mumu' lua'

pacat de tara asta . daca nu vom apuca noi vremuri apocaliptice ca in mad max , copii nostrii sigur vor apuca :))

n-ai ce face , trebuie sa ne resemnam .

Link to comment

Cu cateva decenii in urma, un cercetator a demonstrat pe viu ca o convietuire dintr-un bebelas uman si unul de maimuta (cimpanzeu bonobo), duce inevitabil la dezvoltarea ...a doua maimute!!! Nu maimuta tinde spre caractere umane, ci puiul de om va deprinde caracterele de animal, si asta in totalitate! De exemplu, in Romania, intr-o convietuire tot mai strinsa cu tiganii, nu vor determina pe tigani sa devina romani, ci romanii (chiar intr-o superioritate numerica!) se vor transforma cu timpul, dar tot mai repede, in tigani!!!....

Link to comment

Si care e problema ????

Turbomaxim are dreptate...cunosc un prieten care e alb se comporta ca si un tigan... o.O (chiar daca nu e acelasi lucru)

Tiganii si negri nu prea au nimic in comun ..

Exista cateva diferente intre negri si tigani :

De ex :

Negrii au parul cret....pe cand tiganii il iau normal...

Oricum...Nu vreau sa aduc aminte de subiectul Nostradamus....dar acesta spune ca prin 2030 va incepe al treilea razboi mondial si acesta v-a fi condus de un anticrist (cum a fost si Hitler si Napoleon Bonaparte ..mi se pare)

Deci...

Nu am nimic cu negri ...

Nu sunt comunist (nici nu eram nascut in perioada aceea) si nici rasist

Link to comment

Si care este problema? Nu inteleg inca de ce inca o persoana este "judecata" dupa culoarea pielii, sau locul de unde provine... 8-|

Cum care e problema bai baiatule?Nu poti judeca logic?Ai vrea ca tiganii sa fie majoritari in Romania?Tu vorbesti asa ca sa te afli in treaba,nevazand un cioroi in toata splendoarea lui.Nu ai vazut cum se omoara intre ei prin Africa?Fiecare alb care este vazut pe acolo este omorat pe strada...De ce nu se respecta drepturile omului si acolo?Cand erau colonii de albi in Africa aveau ce sa munceasca, ce sa produca.Au facut rascoala si s-au cacat pe ei...Toti mor de foame si se omoara intre ei.Asa o sa ajunga si Europa/America cand o sa fie baietii astia colorati majoritari, o sa avem parte de legi ca in Africa.

http://forum.computergames.ro/37703404-post754.html

^ Baiatu asta explica mai bine ca mine problema....

Link to comment

Cum care e problema bai baiatule?Nu poti judeca logic?Ai vrea ca tiganii sa fie majoritari in Romania?Tu vorbesti asa ca sa te afli in treaba,nevazand un cioroi in toata splendoarea lui.Nu ai vazut cum se omoara intre ei prin Africa?Fiecare alb care este vazut pe acolo este omorat pe strada...De ce nu se respecta drepturile omului si acolo?Cand erau colonii de albi in Africa aveau ce sa munceasca, ce sa produca.Au facut rascoala si s-au cacat pe ei...Toti mor de foame si se omoara intre ei.Asa o sa ajunga si Europa/America cand o sa fie baietii astia colorati majoritari, o sa avem parte de legi ca in Africa.

http://forum.computergames.ro/37703404-post754.html

^ Baiatu asta explica mai bine ca mine problema....

Te cred, este un forum si poti sa te exprimi liber, dar acelasi drept il am si eu, nu crezi? Ca sa-ti raspund la intrebare, n-am nimic impotriva daca rromii vor fi majoritari in Romania atata timp cat nu "murdaresc" numele romanilor, cum fac alti "romani". Ceea ce nu imi place este ca vorbind de cineva, incepeti sa generalizati "daca un tigan este asa, toti sunt la fel" cam asta aveti in minte. Intradevar rromii sunt vazuti cu ochi rai deoarece unii nu au bani si traiesc in conditii mizere si se vad nevoiti sa fure pentru a trai de pe o zi pe alta, sincer eu nu cred ca exista 1 roman din 10 care sa nu fi furat ceva la viata lui, chiar si o guma de mestecat...

Link to comment

Ca sa-ti raspund la intrebare, n-am nimic impotriva daca rromii vor fi majoritari in Romania atata timp cat nu "murdaresc" numele romanilor, cum fac alti "romani".

Cu asta ai spus totul. Oamenii ca tine trebuie ignorati pentru ca astia ca tine fac Romania de ras.Ar trrebui sa inveti legea tiganeasca pentru ca visul tau va deveni realitate

Link to comment

Si care e problema ????

Turbomaxim are dreptate...cunosc un prieten care e alb se comporta ca si un tigan... o.O (chiar daca nu e acelasi lucru)

Tiganii si negri nu prea au nimic in comun ..

Exista cateva diferente intre negri si tigani :

De ex :

Negrii au parul cret....pe cand tiganii il iau normal...

Ca sa fie clar: Tiganii si negrii nu au absolut NIMIC in comun, provin din doua parti ale lumii diferite, au obiceiuri diferite si lista poate continua.

Cei ce se comporta ca tiganii fac asta din cauza anturajului si li se pare "cool" - ei bine, comportamentul asta nu e deloc "cool" [urasc oamenii de genul asta]

Link to comment

incercati sa nu mai fiti asa de inchisi la minte.

si ce e rau daca vor fi negri sau latino mai multi? cateodata imi faceti greata.

sunt rai. asta e rau. procentajul de oameni violenti printre rasele lor este muuuult mai mare decat procentajul oamenilor violenti albi. ei se cearta cu toata lumea, se bat cu toata lumea, impusca pe toata lumea. femeile sunt rele, barbatii sunt rai, copiii sunt rai.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...