Jump to content
DyaAnA

La Multi Ani !

Recommended Posts

:-?? mda :) mutat la locul lui

Initiatorul topicului....ai nevoie de ochelair de schi ca sa vz unde trb sa il postezi?

arata si mie unde scrie ca un topic cu LMA se posteaza la comunitate.... aa vezi ca tu o sa ai nevoie de ochelari ca nu prea vad nicaieri sa zica unde sa postez topic de LMA :-j

Link to comment
Share on other sites

arata si mie unde scrie ca un topic cu LMA se posteaza la comunitate.... aa vezi ca tu o sa ai nevoie de ochelari ca nu prea vad nicaieri sa zica unde sa postez topic de LMA :-j

Pai nu e de la sine inteles? Tie iti trebuie prescriere si cand mananci? :blink: Se uita sam acolo: "UNDE SCRIE CA TREBUIE SA FOLOSESC FURCULITZA, BAG MANA CA PORCU, MUHAHAHHAH IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Pai nu e de la sine inteles? Tie iti trebuie prescriere si cand mananci? :blink: Se uita sam acolo: "UNDE SCRIE CA TREBUIE SA FOLOSESC FURCULITZA, BAG MANA CA PORCU, MUHAHAHHAH Imagine IPB

tu grija mea porti?

Link to comment
Share on other sites

Nu mai fi asa NO SUGAR si mai spala-te pe dinti? :-?

Da, asa era corect. :D GFY AND GO TO SCHOOL! :D

ma drace eu facut aici topic de LMA si vii tu cu figuri cu unu nu scrie corect ca altu nush ce.... tu ce vrei acum sa incep iar sa imi bag si scot in toata "rasa" ta? taci drq din gura nu te mai baga la mine in topic sau unde vb eu... tu nu vezi ca esti = 0 pt mine? (la mine =0 inseamna ori retardat ori fraier..tu iao cum vrei)

Link to comment
Share on other sites

ma drace eu facut aici topic de LMA si vii tu cu figuri cu unu nu scrie corect ca altu nush ce.... tu ce vrei acum sa incep iar sa imi bag si scot in toata "rasa" ta? taci drq din gura nu te mai baga la mine in topic sau unde vb eu... tu nu vezi ca esti = 0 pt mine? (la mine =0 inseamna ori retardat ori fraier..tu iao cum vrei)

Sa inteleg ca tu-mi faci mie vreo favoare in momentul de fata? :rofl1: Do it sonny, its a free country. =))

Gata, gata nu mai postez, da nu de dragul tau. :rofl2: La multi ani luk inca odata. :D

Link to comment
Share on other sites

Sa inteleg ca tu-mi faci mie vreo favoare in momentul de fata? :rofl1: Do it sonny, its a free country. =))

Gata, gata nu mai postez, da nu de dragul tau. :rofl2: La multi ani luk inca odata. :D

ce favoare?=))) dute dute drace mai bagate si in alta parte in seama

Link to comment
Share on other sites

ce favoare?=))) dute dute drace mai bagate si in alta parte in seama

Aolo puiu' mami, 8-| vino sa te ud putin sa mai cresti, astfel poate intelegi si tu ce-am spus referitor la reply-ul tau de mai sus.

Ia zi, pentru tine 2 drepte paralele determina o pasarica nu? ;;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...