Jump to content
westy8998

Admitere 2008

Recommended Posts

He he bacul s'a dus ....cu bune cu rele ....asta e viata :).EUu profil real l'am absolvit cu 7 87 . Acum urmeaza al doilea pas si anume ce facultate urmam. Deoarece nu prea mai am chef sincer sa mai invat m'am interesat de o facultate care se intra mai usor si care sa aiba sectiile care imi plac mie si astfel am gasit ceva interesat la:

Romano Americana (informatica manageriala sau management & marketing)

Universitatea Bucuresti (administrarea afacerilor sau administrare publica)

As dori un sfat si niste informatiii despre aceste facultati (''taxa pe an ,avantaje,dejavantaje....etc )

aaaa si privind RA....ns am luat 9 83 parca la atestat ....sper sa intru oricum ...astept sfaturi

Link to comment
Share on other sites

Ruler' date='Jul 9 2008, 18:16' post='2901272']

cand alegi o facultate sa te gandesti mai intai la ce faci dupa . siguranta obtinerii unui job si cat de convenabil / bun este acel job (la partea financiara ma refer )

mmmda am analizat si partea asta indelung :):) ......eu tot ce'am cerut au fost niste informatii despre facultatiile alea ..

Link to comment
Share on other sites

He he bacul s'a dus ....cu bune cu rele ....asta e viata :).EUu profil real l'am absolvit cu 7 87 . Acum urmeaza al doilea pas si anume ce facultate urmam. Deoarece nu prea mai am chef sincer sa mai invat m'am interesat de o facultate care se intra mai usor si care sa aiba sectiile care imi plac mie si astfel am gasit ceva interesat la:

Romano Americana (informatica manageriala sau management & marketing)

Universitatea Bucuresti (administrarea afacerilor sau administrare publica)

As dori un sfat si niste informatiii despre aceste facultati (''taxa pe an ,avantaje,dejavantaje....etc )

aaaa si privind RA....ns am luat 9 83 parca la atestat ....sper sa intru oricum ...astept sfaturi

Spune.mi si mie unde anume te.ai interesat ... este vreun site anume ?

Link to comment
Share on other sites

eu sunt la Spiru Haret anul 3 am trecut, matematica-informatica spec informatica, iti urez drum bun pana la facultate, prezenta nu este obligatorie la NIMIC, examenele o sa te invat eu cum sa le iei fara griji, facultatea este langa Universitate, conditiile sunt prea tari si-ti da timp liber sa faci ceea ce vrei tu, daca vrei sa inveti si sa stai la ore faci asta, daca vrei sa o freci acasa, faci asta, daca vrei sa inveti in timpul liber, faci asta (now really, nu face asta) da-mi pm si-ti mai spun ce vrei sa cunosti

Link to comment
Share on other sites

Toata lumea ASE...finante banci contabilitate......stiinte politice......sunt curios cati vor ajunge sa muncesca pe profilul facultatii absolvite :)) ..sa numai vorbim de cele particulare.. :)) ....hai fratilor un medic...inginer ?? nu se risca nimeni? :D

Link to comment
Share on other sites

He he bacul s'a dus ....cu bune cu rele ....asta e viata :).EUu profil real l'am absolvit cu 7 87 . Acum urmeaza al doilea pas si anume ce facultate urmam. Deoarece nu prea mai am chef sincer sa mai invat m'am interesat de o facultate care se intra mai usor si care sa aiba sectiile care imi plac mie si astfel am gasit ceva interesat la:

Romano Americana (informatica manageriala sau management & marketing)

Universitatea Bucuresti (administrarea afacerilor sau administrare publica)

As dori un sfat si niste informatiii despre aceste facultati (''taxa pe an ,avantaje,dejavantaje....etc )

aaaa si privind RA....ns am luat 9 83 parca la atestat ....sper sa intru oricum ...astept sfaturi

la Universitatea Bucuresti cu media aia nu intri la acel profil , nici macar la taxa

Link to comment
Share on other sites

la Universitatea Bucuresti cu media aia nu intri la acel profil , nici macar la taxa

mane eu ziceam de o anumita sectie din universitate si anume ''Administratie Publica'' care se intra cu dosar .......daca stii tu cumva ultima medie cu care s'a intrat aici e ok

si in plus daca nu ai un mertan sau ceva isi bat toti joc de tine :D

isi bat joc de tne ;;;;;:) cne .........colegii sau profesorii pentru ca daca o faci la distanta dai ochii cu colegii cred ca de 2 ori pe an :D la sesiuni.....

Link to comment
Share on other sites

mane eu ziceam de o anumita sectie din universitate si anume ''Administratie Publica'' care se intra cu dosar .......daca stii tu cumva ultima medie cu care s'a intrat aici e ok

isi bat joc de tne ;;;;;:) cne .........colegii sau profesorii pentru ca daca o faci la distanta dai ochii cu colegii cred ca de 2 ori pe an :D la sesiuni.....

lol cica isi bat joc de mne

am un tovaras care a intrat acolo .. se ducea cu o laguna 2 si radeau toti de el in sensu ca nu e asa bogat ca ei. oricum tu ai inteles ce am vrut sa zic dar ai facut si tu pe prostu

Link to comment
Share on other sites

Din cate stiu eu la Spiru este taxa 12 milioane , majoritatea merg acolo pentru timpul liber si examenele care se ia foarte usor . Intrebarea urmatoare : este acreditata ca si celalalte facultati ?

Link to comment
Share on other sites

lol cica isi bat joc de mne

am un tovaras care a intrat acolo .. se ducea cu o laguna 2 si radeau toti de el in sensu ca nu e asa bogat ca ei. oricum tu ai inteles ce am vrut sa zic dar ai facut si tu pe prostu

hmmmmmm ns parca ai amplificat prea mult .......as vrea parerea cuiva care chiar este student acolo ....:D nu din auzite si app taxa cat este :D?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...