Jump to content
vudu

BECALI LA NUNTA LUI CHIVU .... DANSEAZA =))

Recommended Posts

uite ma la nefericitu cum se rupe pe tot ringu de dans =)))

VIDEO .... prea tare =))

eu nu vad poanta ... e un om care incearca sa se distreze . daca omul a fost obisnuit cu dansuri populare si nu a frecventat cluburi ca tine ... fiecare se descurca cum poate ( sunt n oameni care nu stiu sa danseze anumite dansuri ... dar incearca :) )

Link to comment
Share on other sites

Ruler' date='Jul 9 2008, 18:02' post='2901246']

eu nu vad poanta ... e un om care incearca sa se distreze . daca omul a fost obisnuit cu dansuri populare si nu a frecventat cluburi ca tine ... fiecare se descurca cum poate ( sunt n oameni care nu stiu sa danseze anumite dansuri ... dar incearca :) )

nu sunt dansuri populare ce face Becali ! ce face acolo dansau negri prin '70 '80 in cluburi , cu role etc. Retro style ;;)

Link to comment
Share on other sites

nu sunt dansuri populare ce face Becali ! ce face acolo dansau negri prin '70 '80 in cluburi , cu role etc. Retro style ;;)

n`am zis neaparat ca trebuie sa danseze dansuri populare :)) omu se descurca si el cu ce putea

Link to comment
Share on other sites

si care e problema daca dansa ? ca nu dansa "misto" sau "cool" ? tu dansezi superb ? ai vreo medalie sau diploma sau ceva care sa ateste ca dansezi mai bine ca acel om ? nu mai are voie omu sa se distreze cum si cat poate de frica faptului ca poate nu e bine ce face si o sa rada x sau y de el ? daca te filmez pe tine si te pun pe forum si rad restu de tine e frumos ?

Link to comment
Share on other sites

si care e problema daca dansa ? ca nu dansa "misto" sau "cool" ? tu dansezi superb ? ai vreo medalie sau diploma sau ceva care sa ateste ca dansezi mai bine ca acel om ? nu mai are voie omu sa se distreze cum si cat poate de frica faptului ca poate nu e bine ce face si o sa rada x sau y de el ? daca te filmez pe tine si te pun pe forum si rad restu de tine e frumos ?

zici bine ^^ ...

dar e amuzant totusi :P

Link to comment
Share on other sites

o fi el rupt, e treaba lui cum e, faza e funny, dar nu trebuie neaparat sa radem de om, asa danseaza el, e treaba lui, cand ma mai duc prin discoteci vad "smecheri" care danseaza mai nasol ca becali....

Link to comment
Share on other sites

oricum el e rupt, ce poti sa ii ceri?

Ca asa danseaza el nu poti sa zici nimic, dar ca o face pe maimutoiul si ca vrea el sa cante si trage de microfoame aici e de comentat, se crede prea stapan pe toate .... maimutoi asta ar fi caracterizarea mea intr-un cuvant pentru Gigi Becali ...

Link to comment
Share on other sites

Guest TheBes7

După cum se poate observa foarte clar, nu este deloc în pas cu moda. El încă dansează ca pe vremuri, anii '80 :X

Link to comment
Share on other sites

După cum se poate observa foarte clar, nu este deloc în pas cu moda. El încă dansează ca pe vremuri, anii '80 :X

nu e vorba de cum danseaza .... ci de cum se manifesta (mai ales in ultimul video) zici ca ii nunta lui ...uite cum trage frate de microfon :dooh:

frati becali adika :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Cand stai o viata intreaga cu melodii makidonesti .. te obisnuiesti cu stilu asta de dans ( gen aici http://www.youtube.com/watch?v=X0j8VSlZlho ) . Nu vad motivele de care radeti voi .

Daca nu stie sa danseze pe muzica lor asta e ... macar omu s-a distrat si a facut atmosfera .

Va zic eu ... oricare din voi cand beti putin mai mult decat trebuie simtiti nevoia sa faceti atmosfera ... asa ca lasati`o moale :)

app eu cred ca ii lua lu ala microfonu din alt motiv .... oare ca facea playback si vroia sa il faca de kko ? =))

oricum bv lui ca stie sa se distreze pe orice ritm .

word

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...