Jump to content
Carp Angler

Yahoo

Recommended Posts

ce pot sa zic mi'am facut un mail nou intr'o seara

problema e ca a 2 a zi am uitat sa scot caps

am bagat parola gresita pan ma bagat pe siteu lor

parola e imposibil sa nu fie cea care am puso deoarece am notato pe carnetsel doar ca atunci cand am bagato era caps on si nam fost atent

ideea e ca sa resetat parola cum o pot recupera ?

ma gandesc ca sunt altii care patesc la fel ca mine si au nevoie de acel mail , eu numai am nevoie de asta.

??

Link to comment
Share on other sites

ce pot sa zic mi'am facut un mail nou intr'o seara

problema e ca a 2 a zi am uitat sa scot caps

am bagat parola gresita pan ma bagat pe siteu lor

parola e imposibil sa nu fie cea care am puso deoarece am notato pe carnetsel doar ca atunci cand am bagato era caps on si nam fost atent

ideea e ca sa resetat parola cum o pot recupera ?

ma gandesc ca sunt altii care patesc la fel ca mine si au nevoie de acel mail , eu numai am nevoie de asta.

??

s-a resetat? Nu exista asa ceva. fie ti-a facut cineva schema, fie nu e aia parola.

Link to comment
Share on other sites

Ruler' date='Jul 9 2008, 16:48' post='2901069']

sau pur si simplu omu` vrea sa invete cum sa sparga :) ...

de spart pot sa sparg doar dak iti trimit o poza sau un fisier care contine key logger si imi trimite mie tot ce tastezi tu

da e prea complicat.

eram curios dak se poate face ceva n legatura cu asta.

ms oricum

Link to comment
Share on other sites

de spart pot sa sparg doar dak iti trimit o poza sau un fisier care contine key logger si imi trimite mie tot ce tastezi tu

da e prea complicat.

eram curios dak se poate face ceva n legatura cu asta.

ms oricum

se vede cat esti incepator ... cred ca de asta vreai tu sa afli de la cineva . faza cu keyloggeru` deja a devenit o banalitate ;) incearca cu boti agresivi. daca reusesti sa faci asta ... esti cel mai tare, respect. eu unu incerc de 1 an si tot imi scapa ceva... dar nu mai e mult si ii dau de cap

Link to comment
Share on other sites

ce pot sa zic mi'am facut un mail nou intr'o seara

problema e ca a 2 a zi am uitat sa scot caps

am bagat parola gresita pan ma bagat pe siteu lor

parola e imposibil sa nu fie cea care am puso deoarece am notato pe carnetsel doar ca atunci cand am bagato era caps on si nam fost atent

ideea e ca sa resetat parola cum o pot recupera ?

ma gandesc ca sunt altii care patesc la fel ca mine si au nevoie de acel mail , eu numai am nevoie de asta.

??

dude.. cam aberezi.. la yahoo nu se reseteaza niciodata parola, nici macar atunci cand iti sterge tot ce aveai pe mail (adica cand iti expira).. uite.. is 2 solutii:

1. dai forg psw si completezi datele

2. intri pe alternate

cu keyloggeru ce vrei tu sa faci? sa trimiti asa ceva pe serveru yahoo si sa astepti sa intre cineva pe contu tau? =))

daca e vorba de hack yahoo, singura posibilitate sa spargi intr-adevar un cont este sa intri in baza lor de date, si sincer nu cred ca sunt 1000 de persoane pe terra in stare sa faca asa ceva.. ma rog ar mai fi o solutie sa incerci toate psw de la aaaaaa la 999999 <sau ma rog de cate caractere ai pus tu parola> .. sau sa faci un boot care sa incerce o parola <incepi prima valoare cu aaaaaa, dar le scrii in cod ascii> si apoi sa ii bage la ultimul char+1 si sa se resteze cand are val maxima.. si apoi sa il ia pe urmatoru.. adica ideea de mai sus numai ca nu faci manual, face el automat si il lasi cateva zile.. dar pana aici stiu si eu sa fac in c++ problema apare ca nu stiu cum sa fac sa selecteze el unde sa scrie psw si sa ii dea back la pagina.. si apoi sa dea logg on.. oricum intai invata c++ daca vrei sa fii "hacker" si lasa "cheiloagerele"

btw:ruller frumos sig =))

Link to comment
Share on other sites

e cam aiurea yahoo oricum , de ex daca ii aflu parola lui SilenR de la messenger poate sa-si ia adio de la cont chiar daca stie secret question , pentru ca tu cand dai la recovery pe yahoo .com iti cere date gen street adress, country , zip code , si astea le poti modifica din cont :) era frumos daca te intrebau doar secret question

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...