Jump to content

Recommended Posts

fratilor terminati cu topicurile astea stupide cu la multi ani !!! EXISTA PM . vreti sa faceti la toti userii cate un topic ? :sef: a mai inchis ice un topic , nu va lasati pana nu luati si un warn ? :banghead:

Link to comment
Share on other sites

fratilor terminati cu topicurile astea stupide cu la multi ani !!! EXISTA PM . vreti sa faceti la toti userii cate un topic ? :sef: a mai inchis ice un topic , nu va lasati pana nu luati si un warn ? :banghead:

Ce vrei ma ? daca e din guild nu am voie sa ii zic la om la multi ani ? #-o Care-i problema ta ? Nu ai unde sa mai faci spam ? :blink:

Daca nu iti convine nu mai posta :P

Link to comment
Share on other sites

Ce vrei ma ? daca e din guild nu am voie sa ii zic la om la multi ani ? #-o Care-i problema ta ? Nu ai unde sa mai faci spam ? :blink:

Daca nu iti convine nu mai posta :P

prietene ai sectiunea Mu Online , acolo ai threadul Guilds , acolo poate este guilda voastra si poti sa ii spui acolo foarte bine si frumos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

auzi la el nu am eu unde face spam #-o . hai gata ca sunteti .........

la multi ani , chiar daca ma doare in dos ca mori maine sau peste 99 de ani ! :right:

Link to comment
Share on other sites

la multi ani , chiar daca ma doare in dos ca mori maine sau peste 99 de ani ! :right:

tu gandesti ce vorbesti? pe ce lume traiesti?

Tu realizezi cum se simte respectivul cand citeste ce ai scris tu ACUM?

In locul tau n-as mai posta 10000 de zile dupa ce ai scris mai sus. Este treaba moderatorilor daca lasa topicul deschis sau nu ... nu faci tu dreptate.

Esti incuiat rau omule ,sa nu zic altcumva

La Multi ANi :D

Link to comment
Share on other sites

Ce vrei ma ? daca e din guild nu am voie sa ii zic la om la multi ani ? #-o Care-i problema ta ? Nu ai unde sa mai faci spam ? :blink:

Daca nu iti convine nu mai posta :P

postaeza la sectiunea mu atunci

lma

Link to comment
Share on other sites

tu gandesti ce vorbesti? pe ce lume traiesti?

Tu realizezi cum se simte respectivul cand citeste ce ai scris tu ACUM?

In locul tau n-as mai posta 10000 de zile dupa ce ai scris mai sus. Este treaba moderatorilor daca lasa topicul deschis sau nu ... nu faci tu dreptate.

Esti incuiat rau omule ,sa nu zic altcumva

La Multi ANi :D

haha greedy are dreptate omu ..... #-o mai scuteste'ne :coffee: .

PS: cand o sa fi moderator , ....atunci bati apropo momentan esti 1 simplu "user" -_-

LMA ! :D ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...