Jump to content
csoka.zsolt

Hotel amfiteatru(panoramic,belvedere)

Recommended Posts

De vreo saptamana tot caut pe internet pe diferite site-uri si diferite hub-uri niste poze legate de statiunea olimp si in special hotelul amfiteatru!Totusi in ciuda faptului ca e un hotel destul de cunoscut nu prea am gasit!Acum va cer ajutorul vostru , ptr. ca poate cineva dintre voi a fost acolo si are o poza !NU-mi pasa daca pe acea poza este cineva ,absolut deloc dar vreau acea poza!Doresc in special daca are cineva vreo poza din interior!Si ca precizare Hotelul Amfiteatru e legat de inca 2 hoteluri:Belvedere si Panoramic,este un complex,deci daca are cineva vreo poza cu Belvedere sau Panoramic vreau si acela!Pozele puteti sa mi le dati astfel:dati un mesaj privat ori scrieti aici adresa de yahoo messenger sau MSN messenger si acolo voi primi poza!

Link to comment
Share on other sites

tocmai mam intors acum vreo 2 h din Olimp...ghici unde am stat... B)

poze nu (scoase) dar totul e super....bine ca am stat la Belvedere.....mancarea bunicica (am gusturi culinare....greu de inteles), acceptabila am putea spune.....cazare ireprosabila....

la plaja e mai nasol...in golfuletele din fata e plin se alge respectiv scoici si pietre....cu algele se rezolva cand am plecat...incarcau in niste tractoare :blink:

cam asta....

btw...multe magazine...destul de bune...

Link to comment
Share on other sites

toate statiuile sunt pline de alge si PUTE ...rau ...au mucegait...bine ca au inceput sa le stranga da au stat vreo 2 zile asa....

si ordinea e asa....olimp, neptun, jupiter, cap aurora, si cred ca venus...si saturn....la astea 2 nu sunt sigur de ordinea in care sunt...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...