Jump to content
[T]Ruler

Cazuri Tampite

Recommended Posts

Postati orice caz tampit , sau mai neobisnuit ( care te face sa razi , sa plangi , sau te lasa indiferent ) (video sau scris ).

In general "minunile" lasate de Dumnezeu :))

2 reply`uri pe zi maxim !

Primul caz

Cum sa faci asa =)) ?

Scenariu :

Un fel de "Iarta`ma" la unguri .

Gogu vine cu femeia sa`si rezolve femeia.

Cum gogu are o voce mai "aparte" pe ala il apuca rasu :rofl2:

Cum sa faci misto de ala in direct :rofl2: :rofl2:

Link to comment
Share on other sites

Ruler' date='Jun 24 2008, 17:06' post='2864680']

Postati orice caz tampit , sau mai neobisnuit ( care te face sa razi , sa plangi , sau te lasa indiferent ) (video sau scris ).

In general "minunile" lasate de Dumnezeu :))

2 reply`uri pe zi maxim !

Primul caz

Cum sa faci asa =)) ?

Scenariu :

Un fel de "Iarta`ma" la unguri .

Gogu vine cu femeia sa`si rezolve femeia.

Cum gogu are o voce mai "aparte" pe ala il apuca rasu :rofl2:

Cum sa faci misto de ala in direct :rofl2: :rofl2:

ar trebui la funmania...

hmm tu de ce zici ca e un fel de "Iarta'ma" la unguri?...aia vorbesc in franceza...de cand se vorbeste in franceza la TV in Ungaria?

LE:poate franceza nu e dar ungureste sigur nu e, stiu maghiara de cand stiu vorbi....

Link to comment
Share on other sites

ar trebui la funmania...

hmm tu de ce zici ca e un fel de "Iarta'ma" la unguri?...aia vorbesc in franceza...de cand se vorbeste in franceza la TV in Ungaria?

eu din cate am auzit , e ungureste :-?? poate gresesc , dar mai zice si de Cluj (nu te lasa pacalit de excuse)

Daca am postat necorespunzator , cer scuze , si un admin daca il poate muta

Link to comment
Share on other sites

Omul a dobandit de`a lungul timpului pe langa celelalte denumiri cu tenta sexuala precum : pedofil , necrofil (aici ar trebui sa intre si cazurile de babe violate la tara , lucru intamplat destul de des ... ) , o alta denumire si anume cea de ZOOFIL . Iata cum un magar se razbuna pentru neamul sau :

Al 2-lea caz :

Prea dureros :rofl2: Balls , balls and balls : http://youtube.com/watch?v=twqdZEpQH3k Sau mai bine spus : Godlike ( pentru mingea de baseball ) :rofl2:

Link to comment
Share on other sites

Cel mai tare e cand zice : " Ci si`ntampla cu mini ba ? Ci si`ntampla ? SHIT !" :rofl2:

Ce e culmea , ca in loc sa vada daca a patit ceva la cap , el se uita de lantic :rofl2:

Ia luati inca una de la mine :

Do not , DO NOT , i repeat , do that at home ! (Farts no good)

Kung Fart Pow :kar: :kar: :kar: :

Al 2-lea caz :

Farts can kill :blink: ..... :rofl2:

Edited by [T]Ruler
Link to comment
Share on other sites

si unde e cazatura? :blink:

gogu de la sfarsit "arde mandolina" de nu stii ce e aia , si cica unde e cazatura :blink: tie ti se pare normal :)) ? adica vrei sa spui ca si tu practici sportu in public , mai ales imediat dupa ce vezi o bunaciune de blonda ? sau n`ai vazut bine numele topicului ? E "Cazuri tampite" nu "Cazaturi tampite"

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...