Jump to content
westy8998

Facultate

Recommended Posts

Buna ...am deschis acest topic in speranta de a obtine niste sfaturi demne de urmat.Cum mai avem aproximativ o saptamana pana la bac ......ma gandeam ca ,,in caz de trec si de acest hop ce facultati mi'ati sugera ......As dori ceva pe domeniul Marketingului :D?Am cateva idei insa un sfat nu strica ......:P:P?

Link to comment
Share on other sites

sunt din SLobozia .......la jumatatea drumului dintre Bucuresti si Constanta si dasta doream niste sfaturi sa vad unde ma orientez.

spre Bucuresti,ai mai multe posibilitati de alegere..

Link to comment
Share on other sites

Mergi la o facultate la care intr-adevar iti doresti, alege-ti un domeniu care intr-adevar iti place ... ca tot vei ajunge la jumatatea facultatii sa te intrebi ce ai avut in cap cand ai ales facultatea aia :D {mici mici exceptii cand nu se intampla asta}

eu as alege bucuresti, pentru ca este oras mare cu multe oportunitati ... poti face mai multe si aici nu ma refer doar dpdv educational, ci si profesional

Link to comment
Share on other sites

mai sunt 2 zile si intru in sala de ex la romana oral :| ...

bft all la bac ;)

on : eu zic sa faci ce crezi k ati place tie ;) nici eu nu is asa sigur ce o sa fac ...dar un singur lucru is sigur k merg mai departe cu informatica :P in domeniul calculatoarelor :D ... e cea ce-mi place si cred k e si de viitor

sunt din Vaslui si mas orienta spre iasi daca e totul bine dupa bac :D

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...