Jump to content
Luci

Elevii din clasa a IX-a şi profesorii primesc laptopuri de la minister

Recommended Posts

Cine a spus ca trebuie sa le ofere acces la internet, sau daca le-ar oferi, cine a spus ca nu vor bloca prin password accesul la site-uri si vor lasa acces doar pentru anumite site-uri? Vorbiti in necunostiinta de cauza...

Cine a spus ca vor face asa ceva ? :readthis:

Ai folosit "daca"

sau daca le-ar oferi
iar apoi
Vorbiti in necunostiinta de cauza...
. Partea cu
Vorbiti in necunostiinta de cauza...
e in plus atata timp cat apare "daca". Acel "daca" intareste faptul ca nici tu nu esti pus la punct cu detaliile, ultima afirmatie fiind in + pentru a putea fi cu un pas in fata tuturor. Wrong.

Oricum nu ma intereseaza, e problema lor, eu nu mai sunt la liceu :)

Link to comment

"Iceman genial intotdeauna."

Nu era nevoie sa precizezi (IceMan, nu am nimic cu tine, doar ma enerveaza persoanele care fac asa ceva cu referire la un admin).

Nu prietene ca nu am nimic de castigat de la Iceman,stai clam ca nu e omul care sa se lase prostit de un cuvant frumos pe care spre deosebire de tine eu stiu sa mai si folosesc cuvinte pe care altii le considera penibile.Nu ma intereseaza pe mine sau in acelasi caz de asta nu mai port soseste de lana ca o sa ma placi sau nu,te priveste personal frustrarile pe care le ai fata de anumite persoane de pe forum.As dori sa se discute mai mult despre subiectul in curs,decat sa imi gasesti mie defecte.

@[DezZza] cand eram in liceu asa sa procedat si cu uniformele scolare,nimic nu merge cum trebuie in tara asta.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...