Jump to content
tasedano

Becali nu mai are voie sa mearga pe stadion

Recommended Posts

Toti (majoritatea) il desconsiderati pe Jiji , dar va place cand joaca steaua in CL nu ? Si mie mi se par deplasate iesirile lui dar avand in vedere cate a facut pentru steaua eu zic ca merita putin mai mult respect . Cat despre interzicerea lui pe stadione sau neparticiparea Stelei in CL nu prea cred ca o sa vedem asa ceva .

Link to comment

Toti (majoritatea) il desconsiderati pe Jiji , dar va place cand joaca steaua in CL nu ? Si mie mi se par deplasate iesirile lui dar avand in vedere cate a facut pentru steaua eu zic ca merita putin mai mult respect . .

Stai calm,Steaua a jucat in UCL si pana nu a venit "jiji" asa ca nu il mai ridicati in slavi.

Cat despre respect....acesta nu se castiga cu ajutorul banilor.

Edit:uita'te in cate scandaluri a fost implicata Steaua de la venirea lui "jiji"'toata lumea o vede ca o echipa ce castiga meciuri cu aranjamente

Ar trebui sa intelegi ca daca a facut bine (si a facut ,nimic de zis) nu atrage imediat si respectul,opinia publica nu se rezuma la acele cateva sute de familii,a jignit in stanga si in dreapta de cate ori a avut prilejul,se considera un "semizeu",crede ca lumea incepe si se sfarseste cu el.Fara suparare dar "jiji" al tau e paranoic si un astfel de om nu are cum sa fie respectat.A distrus tot ceea ce insemna Steaua si pt asta eu nu vreau sa aud de el (si mai sunt multi care gandesc asa)

Link to comment

Stai calm,Steaua a jucat in UCL si pana nu a venit "jiji" asa ca nu il mai ridicati in slavi.

Cat despre respect....acesta nu se castiga cu ajutorul banilor.

Ultima data cand a jucat ? Are mai mult respect Borcea sau Copos , sau mai bine zis merita mai mult respect ? Zile tu la sutele de familii pe care le`a ajutat Jiji ca nu se castiga respectu cu bani ;)

Link to comment

Nu cred ca il afecteaza ca nu mai trece la stadion...ar fi frumos sa se desfinteze steaua :)

Ar fi frumos sa si gandesti inainte de a posta....

Edit:cum sa se desfiinteze Steaua???Steaua inseamna Becali? Steaua are o istorie,are performante unice in Romania.

Un sfat,foloseste butonul "edit"

Link to comment

' date='Jun 9 2008, 15:31' post='2832559']

ciocolata nu vrei? :)

mai ho ba....facusi azi posturi cat pentru un an ( ai deja 58, vrei sa ajungi la 100 ? ) Nu ti da nimeni vreun premiu daca faci spam in prostie :)

ON: Ma voi va auziti ?cum sa nu il mai lase sa intre pe ghencea ?

Ghencea e propietatea lui , si atat timp cat ii apartine, nimeni nu-i poate interzice asta :)

Link to comment

Becali a zis ca daca nu il lasa sa joace in Champions League...desfinteaza steaua...ce va dati asa cu curu de pamant...

@tasedano...nu merge edit acum ^_^

Chiar crezi ca defiinteaza Steaua ? Daca are mai multe actiuni, crezi ca poate hotara asta ? "Pac pac" si Steaua desfiintata, nu cred..a bagat multi bani in echipa, dar cred ca si-a scos si mai multi. A fost greseala lui ca si-a etalat "valoarea", nu trebuia.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...