Jump to content
tasedano

Parintii vor profesoare cu minijupe ca sa-i stimuleze pe elevi la invatat

Recommended Posts

Guest bomboana

:rofl1:

nu cred ca un om serios, cu minte in cap, ar propune asa ceva...probabil ca vor sa sugere ministerului ca daca tot isi bat joc de elevi, macar sa o faca bine. -_-

Link to comment

voi nu ati inteles dedesubturile legii :>

pentru a le lasa pe profesoare sa imbrace respectivele tinute trebuie sa se faca o comisie la liceu si sa le "verifice" daca au cu ce...eee nu s-au uitat ei profesorii care au propus asta ;)

s-a lasat lumea de scoala ...acuma le place "frecangeala ":))

Link to comment

:coffee::coffee::coffee:

eu nam auzit nici un parinte sa zica asa ceva :coffee:

nu cred k se va intampla asa ceva :P

sa presupunem k ar veni asa ... care baiat va mai fi atent la ora ? :)) (doar astia mai tocilari) si fetele parerea mea =)) ceilalti baieti o sa fie atent la altceva nu la ora .... cum se misca profa sa studieze "formele geometrice" la matematica =)) ... si altele ..

Link to comment

Eu cred ca se va pune in aplicare o data si o data si regula asta :)) Ati vazut ca acum toate asistentele au halatele scurte ca asa li se cere :> Problema e k profesoarele mai invarsta nu vor purta asa ceva ... si eu nu cred ca un profesor de 20 de ani poate preda asa de bine , pentru ca nu are experienta unui profesor de 50 de ani , problema celor mai invarsta e ca au ramas cu minte de comunisti si cred ca pot schimba lumea de aceea lasa copii repetenti si tipa la ei.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...