Jump to content
tasedano

Fast-food-ul, 'fructul oprit' din scolile romanesti?

Recommended Posts

Guest -Emotion-

Ce lege ma .... ce instruiti ma ... 1.Romanu` tot roman ramane, cu privire la lege...(nu o respecta) 2.Copilu` tot copil este...Sandwich, Shaorma, etc, mmmmm...papa bun .... hai la fast-food....credeti ca mai e ca inainte de se vindeau biscuiti si pufuleti ? sau veneai cu pachetel de acasa? Acum nu, ca doar au aparut fast-food`urile si in RO .... eu zic ca e inutil ce vor sa faca astia...parerea mea....

Link to comment

Ce lege ma .... ce instruiti ma ... 1.Romanu` tot roman ramane, cu privire la lege...(nu o respecta) 2.Copilu` tot copil este...Sandwich, Shaorma, etc, mmmmm...papa bun .... hai la fast-food....credeti ca mai e ca inainte de se vindeau biscuiti si pufuleti ? sau veneai cu pachetel de acasa? Acum nu, ca doar au aparut fast-food`urile si in RO .... eu zic ca e inutil ce vor sa faca astia...parerea mea....

asa e .. haideti sa mancam pufuleti facuti din faina tinuta cine stie pe unde, si biscuiti facuti in camara , tot restul vietii ... nu te poti astepta ca lumea sa ramana la fel pt mult timp, atata timp cat timpul trece...

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...