Jump to content
LuCiFeR

Idei de vacanta

Recommended Posts

Se pare ca a venit vacanta..pentru unii , iar pt. altii e pe drum .... cam ce planuri de vacanta aveti ? asa din pura curiozitate am deschis acest topic ...eu de ex. , sper sa plec in Franta o luna dar tre sa fac rost de 500 de euro in 2 sapt (idei careva? :) ) , un pic pe la munte , pe la mare si frecat menta in fata blocului cu baietii veseli :P ..... si Osirus are planuri de vacanta hai sa vi le spun :P : cu banii stransi din vanzarea ilegala de tenesi chinezesti second hand (habar nu aveti ce bine se vand :) ) si din umilul lui salariu de 1000 de euro pe luna , vrea sa plece in Insula Pastelui , sa stea pe un sezlong intins cu burta la soare si cu un Jack Daniels on ice si sa i se faca vant de 6 bastinase superbe imbracate nud :) ..... a si US cu Estel au planuri dar nu le stiti de la mine shhhhh :whistle: :) : vor sa plece in expeditie in Himalaya sa se lupte cu Yeti , omu padurii ( sau al zapezii am uitat in fine ) si sa-i aduca capu ca trofeu in tara :right: ..... doamne am aberat nu-i asa?

Hai sa va aud si pe voi :)

Link to comment
Share on other sites

Eu plec in Turcia mai exact in Antalia pt a ma bronza ca draq sa vin ca un negrotei sa nu ma mai recunioasteti :P =)) Anu trecut am facut un mic tur al Europei prin care se numara Ungaria Austria Germania Franta Italia Monaco :P si posibil la anu in Marea Britania :beer:

Oricum bun thread Luci :P cand imi faci apropo cinste ? :P

Link to comment
Share on other sites

pai...anu asta plec cu o gramada de prieteni cu o caravana de masini prin europa! mergem prin austria, italia, unde ne oprim la venezia 2 zile si la rimini 7 zile, apoi in Monaco si inapoi spre casa. Va fi cam costisitor dar va merita. cam pe la inceputu lu august plec. in rest pe-acasa, poate plec prin cluj, cine stie poate ajung la unchiu meu in CTA si cam atat. Ah si uitatu la Turul Frantei in timp ce mananc popcorn si beau cocktail. O VACANTA PE CINSTE BAIETI !!!

Link to comment
Share on other sites

Io plec la munte :P ! Abia astept sa merg 12 ore pe zi si seara cand ajung la cabana sa nu-mi mai simt picioarele! :surprised: :banana:

Daca ma mai prinde o ploaie din aia cu piatra fulgere & sh%$ k in fiecare an e perfect! Sa vedeti voi cum e sa fii ud pana la ....! Si toate astea le fac fara masina telecabina si alte mij de transport!

Now that't the life, huh? :hello:

Link to comment
Share on other sites

Personal vara asta o am cam "ocupata" :P , pana in prezent am fost la doua nunti in statele unite ale moldovei :D , iar pana in septembrie sper sa ma duc o luna la mare, nu stiu deocamdata dar sper ca voi merge :pray:

Link to comment
Share on other sites

Alex knows...He is from Iashi..

Io am fost in Iasi. Ii Super. Am mancat o pizza, am mai vizitat, shi mi-o placut foarte mult. Hotelul Europa ii super !! :P :P

Mai era shi muzeul ala mare...foarte fain...

Link to comment
Share on other sites

Fost in Tunisia.4*+All inclusive.Beton,beton si iar beton(inafara de nisipul ultrafin de pe plaja).In rest tiganie mai rau ca in "Europa"de Voluntari.Servicii hiperbeton :right: :hello: .Recomand tuturor.(445 euro/pers/7 nopti,transport avion+taxe aeroport incluse)

Link to comment
Share on other sites

Eu plec pana in pat .... acolo ma simt cel mai bine :D

Cat despre "Vacanta" ... (are you kiding me ??? zugravesc)daca e dupa aia vreau sa plec in Europa,mai multe tari.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...