Jump to content
CIPO

LA MULTI ANI RUDDY

Recommended Posts

woaaaaaaa CIPO te manc maine ... mi-ai luat-o inainte =((

:wub: :wub: La multi ani fericiti botic!!! sa fi sanatos ca sa poti profita de tot ce iti ofera viata, sa savurezi micile bucurii alaturi de cei dragi si toate visele ( sau macar 99,99 % :P ) sa ti se materializeze. Sa ne traiesti fericit! :wub: :wub:

Luv ya grasu :-*

Link to comment
Share on other sites

Guest ruddyrullz

Multumesc tuturor pentru urari si va doresc si voua toate cele bune in vremurile ce vor veni. Ma bucur sa vad lumea "veche" care inca isi mai aduce aminte de mine :)) .

Ii multumesc si sufletelului meu mic ca imi este alaturi de atata timp si chiar daca si-ar fi dorit sa posteze prima ,tot ea a fost prima care mi-a spus la Multi Ani. :-* Inca o data toate cele bune si n vedem jumatete asta seara la bere :beer:

Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor pentru urari si va doresc si voua toate cele bune in vremurile ce vor veni. Ma bucur sa vad lumea "veche" care inca isi mai aduce aminte de mine :)) .

Ii multumesc si sufletelului meu mic ca imi este alaturi de atata timp si chiar daca si-ar fi dorit sa posteze prima ,tot ea a fost prima care mi-a spus la Multi Ani. :-* Inca o data toate cele bune si n vedem jumatete asta seara la bere :beer:

sa treci si pe la mine tsu mare cu un pm cu idu tau de mess ca am schimbat idu de 1 an si ceva si nici acum nu ti-am dat add :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...