Jump to content
Cristian

Cum reactionati la rock ?

Recommended Posts

ce sa zic nam mic cu rockerii, chiar ma inteleg bine cu ei chiar daca sunt rapper, cred ca se datoreaza si faptului ca verisoara mea e rockerita, colega mea de banca e rockerita, si unul din cei mai buni colegi ai mei e rocker :))

Link to comment
Share on other sites

Un stil muzical , mai zgomotos ce-i adevarat dar care se bucura de un mesaj puternic.

OffTopic : sa vedem ce haiduci din partea manelistilor or sa va arda pe rug , asa cum au facut o buna parte din cruciatii de pe aci cu topicul vecin.

LE : hai ca usor ma lamuresc ce e si pe aici :

Depinde de ce gen de rock , in gengeral sunt ok , insa manelele ma dezgusta .

Rock`ul ii mult mai bun/placut decat maneaua
Link to comment
Share on other sites

NU am absolut nimic cu ei , ba mai mult ador faptul ca majoritatea sunt mari consumatori de bere ( genul meu de oameni :D ) dar nu prea ii inteleg pe categoria aia care isi iau 5 flacoane de bere si stau pe strada in fata unui club in care se baga rock si altceva nu fac :|

Link to comment
Share on other sites

pai .. rock`u nu prea imi place , is anumite melodii care is placute , dar death metal si chestiile alea dure .. scuzati pt ascultatori .. , dar aia nu e muzica :P aia e criza parerea mea .. , adica nah.. eu unu vad muzica ca un mod de relaxare :) , ma indoiesc ca daca dai din cap din ce in ce mai repede .. o sa te relaxezi , mai de graba iti pierzi capu' :|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...