Jump to content
{JM}Alex Lifetaker

Arcul - arma care a facut istorie

Recommended Posts

Pentru ca mi-e frica sa nu fie si forumul asta ceva de genul " tot ce postati pe forum este proprietatea noastra", va invit sa dati click aici pt. a citi parerea mea despre aceasta arma...

Click aici

Daca vreun moderatori e de parere ca acesta este "un truc ieftin", ca sa citez pe cineva, ca imi fac publicitate, atunci il rog pe respectivul sa stearga acest topic si sa imi mareasca warn-ul dupa cum se cuvine.

Va multumesc

Link to comment
Share on other sites

Msg de la Alex:

A zis alex-skater ca sunteti nesimtiti, face omul un articol si da link si gata ban , pe cand altii fac reclama la siteuri cu jocuri, programe etc. din care autorii lor castiga bani multi si nu li se intampla nimic. aia nu e tot reclama??

Si posteaza pe linkmania la star wars(in clanul jedi masters) : A zis alex-skater ca toti membrii jedi masters sa isi faca cont pe un forum al lui, si toate discutiile vor fi scrise acolo... contactati-l pe Yahoo la al3x_skater si cereti-i adresa.

Acest topic ramane doar pentru cei care vor sa intre in JM... cei care sunt deja membrii posteaza pe celalalt forum

Link to comment
Share on other sites

si tu esti sclavul lui nuh?

gg

nu e ban e suspend ... daca nu ar fi nesimtit si in orice post al lui ne-ar indemna sa intram pe forumul lui cu 50 de membri nu lua suspend dar deja intrece masura. putea sa isi faca reclama la articol in publicitate.

nu e o problema sa dai link pe gamespot(care daca e sa o luam e site concurent) sau pe jucaushii , computergames cand se vorbeste despre un joc dar nici sa dai link de la forumul personal in 90% din posturi.

transmite-i ca nu o sa ne lipseasca absenta sa ;)

Link to comment
Share on other sites

m-am luat eu de semnatura lui? problema la el e ca face chestia asta in aproape orice post al lui daca era primul era ok dar e ... cel putin a 50 a oara cand isi face reclama la forum in alta rubrica decat publicitate

Link to comment
Share on other sites

Msg de la Alex:

A zis alex-skater ca sunteti nesimtiti, face omul un articol si da link si gata ban , pe cand altii fac reclama la siteuri cu jocuri, programe etc. din care autorii lor castiga bani multi si nu li se intampla nimic. aia nu e tot reclama??

Si posteaza pe linkmania la star wars(in clanul jedi masters) : A zis alex-skater ca toti membrii jedi masters sa isi faca cont pe un forum al lui, si toate discutiile vor fi scrise acolo... contactati-l pe Yahoo la al3x_skater si cereti-i adresa.

Acest topic ramane doar pentru cei care vor sa intre in JM... cei care sunt deja membrii posteaza pe celalalt forum

El e postasul! :P

Link to comment
Share on other sites

pizza delivery.........

vietnam....am un sac de ciment care trebuie neaparat sa ajunga prin militari....avand in vedere ca esti un pic de sclavete .....in cat timp ma poti ajuta....

alex-skater....cand o sa citesti.......dabia iesit de pe bancile scolii, dabia a terminat scoala generala...si el face reclama unui site pentru....distrusi? :blink:

eu zic sa anuntam S.R.I. pentru ce promoveaza siteul lui...

Link to comment
Share on other sites

m-am luat eu de semnatura lui? problema la el e ca face chestia asta in aproape orice post al lui daca era primul era ok dar e ... cel putin a 50 a oara cand isi face reclama la forum in alta rubrica decat publicitate

Alex are dreptate. Si eu am o groaza de tutoriale si alte chestii pe forumul hubului CityEdge, dar de cate ori a fost nevoie, am scris de la zero aici instructiuni, sau am dat copy paste de acolo... niciodata n-am zis "intra la adresa asta si iti raspund acolo". Una e sa faci o reclama in semnatura, alta e sa faci reclama in orice post al tau. Si chestia cu semnaturile si reclamele va fi si ea reglementata cumva in viitor asa ca nu va mai agitati.

Link to comment
Share on other sites

Si posteaza pe linkmania la star wars(in clanul jedi masters) : A zis alex-skater ca toti membrii jedi masters sa isi faca cont pe un forum al lui, si toate discutiile vor fi scrise acolo... contactati-l pe Yahoo la al3x_skater si cereti-i adresa.

Acest topic ramane doar pentru cei care vor sa intre in JM... cei care sunt deja membrii posteaza pe celalalt forum

In sectiunea JM sau ce clan au ei, pe forumul lui, bate vantul, e pustiu. n1. :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

pizza delivery.........

vietnam....am un sac de ciment care trebuie neaparat sa ajunga prin militari....avand in vedere ca esti un pic de sclavete .....in cat timp ma poti ajuta....

alex-skater....cand o sa citesti.......dabia iesit de pe bancile scolii, dabia a terminat scoala generala...si el face reclama unui site pentru....distrusi? blink.gif

eu zic sa anuntam S.R.I. pentru ce promoveaza siteul lui...

Hai ma ahi nu mai asa rau cu ei , try to...visualise :)

Link to comment
Share on other sites

Cum alex -skater are suspend 6 zile , m-a pus sa transmit un mesaj din partea lui !

" a zis alex-skater ca :in primul rand nu mxhost e hostul, si in al doilea rand are acordul adminului. de asemenea adminul ii va aloca atata spatiu cat este necesar ; trafic , desasemenea"

Pace !

:beer:

Link to comment
Share on other sites

si tu esti sclavul lui nuh?

Nu,dar daca ma roaga un PRIETEN(Nu un sclav ca tine) sa fac ceva,asa e frumos sa faci,dar retardatul de tine ce sa stie :dooh: :dooh: :banghead: .

pizza delivery.........

vietnam....am un sac de ciment care trebuie neaparat sa ajunga prin militari....avand in vedere ca esti un pic de sclavete .....in cat timp ma poti ajuta....

alex-skater....cand o sa citesti.......dabia iesit de pe bancile scolii, dabia a terminat scoala generala...si el face reclama unui site pentru....distrusi? 

eu zic sa anuntam S.R.I. pentru ce promoveaza siteul lui...

Sclavete oi fii tu cu :wav: ta.Si unicul colet care o sa il duc prin militari e pe tine la pachet,impachetat, :D,sclav mic ce esti,mai iei sapunul de pe jos ???? =))

Stai la rubrica ta de Cs si lasane lasane :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Nu,dar daca ma roaga un PRIETEN(Nu un sclav ca tine) sa fac ceva,asa e frumos sa faci,dar retardatul de tine ce sa stie  :dooh:  :dooh:  :banghead: .

Sclavete oi fii tu cu  :wav: ta.Si unicul colet care o sa il duc prin militari e pe tine la pachet,impachetat, :D,sclav mic ce esti,mai iei sapunul de pe jos ???? =))

Stai la rubrica ta de Cs si lasane    lasane  :clap:  :clap:

dragul meu chinez...asiatic...tara nepastuita...cancerul pamantului.....cand avem nevoie de tine iti dam un beep sa te bagi in seama....

ESTI UN SCLAV....EU NU TE ROG...EU ITI PORUNCESC....PENTRU CA ESTI UN SCLAV..si asa trebuie sa ne purtam cu cei ca tine......

hai dute si canta la alta masa ca esti tusit...

ps se pare ca riddick e in familie cu tine...sau si mai rau...tu esti in familie cu el...

pss riddick ma contactat pe mess sa ma implore sa imi fac cont la alex-skater... =))...in 20 de sec era deja pe ignore list...=))

miam mai citit o data postul...hahahaha...ce gay suna...

warn level up si susped 10 zile pentru jignirea unui moderator

later edit: tu cauti anturaj cu forta si nu ne spui nu??

Edited by Ahilosu
Link to comment
Share on other sites

dragul meu chinez...asiatic...tara nepastuita...cancerul pamantului.....cand avem nevoie de tine iti dam un beep sa te bagi in seama....

ESTI UN SCLAV....EU NU TE ROG...EU ITI PORUNCESC....PENTRU CA ESTI UN SCLAV..si asa trebuie sa ne purtam cu cei ca tine......

hai dute si canta la alta masa ca esti tusit...

ps se pare ca riddick e in familie cu tine...sau si mai rau...tu esti in familie cu el...

pss riddick ma contactat pe mess sa ma implore sa imi fac cont la alex-skater... =))...in 20 de sec era deja pe ignore list...=))

miam mai citit o data postul...hahahaha...ce gay suna...

warn level up si susped 10 zile pentru jignirea unui moderator

later edit: tu cauti anturaj cu forta si nu ne spui nu??

aroganta... :upset:

Link to comment
Share on other sites

Una e sa faci o reclama in semnatura, alta e sa faci reclama in orice post al tau.

Sa faci reclama in semnatura = sa faci reclama in fiecare post al tau. Semnatura este adaugata la sfarsitul fiecarui post, fiind separata de o linie ce de multe ori poate trece neobservata, mai ales daca sunt folosite fonturi mari (cazul lui vietnam) sau poze (foarte multa lume de pe LinkMania)

Link to comment
Share on other sites

Guest SUSPEND_10_ZILE

Sa faci reclama in semnatura = sa faci reclama in fiecare post al tau. Semnatura este adaugata la sfarsitul fiecarui post, fiind separata de o linie ce de multe ori poate trece neobservata, mai ales daca sunt folosite fonturi mari (cazul lui vietnam) sau poze (foarte multa lume de pe LinkMania)

Font mare folosesc ca sa ma SUBLINIEZ cat de aroganti si de -7 ani de acasa pot sa aiba uni,dar nu dam nume ca o sa am ban =)) sau suspend =)) =)) =)) ,da la :wav: (familia) unor terminati =)) .Daca se simte vreun sclav,sa stiu ca nu e el :whistle:

Link to comment
Share on other sites

stiti ce ... daca nu va convine ca i-am dat suspend 7 zile postati la plangeri impotriva moderatorilor

nu am sanctionat pe nimeni ca isi facea reclama o data sau de 2 ori in posturi dar nici sa fii nesimtzit si aproape in orice post sa aduci aminte la lume sa intre la el pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...