Jump to content
Velasquez

Italiencele vor purta bratari antiviol

Recommended Posts

Tu ai fost vreodata in Italia? Unde sa mearga cu Lamborghini, pe mini stradutele alea pe care se circula cu 30 kmh? :))

:)) de acord cu tine ... am fost acolo si nai pe unde sa treci ... cat e la noi o banda asa e la ei o straduta cu doua sensuri de mers =)) credema ca daca ai da pentru carnet de soferi acolo ai pica intruna :))

Link to comment

Tu ai fost vreodata in Italia? Unde sa mearga cu Lamborghini, pe mini stradutele alea pe care se circula cu 30 kmh? :))

din pacate nu , dar eu ma refeream la strazi mai mari .. , acu nu cred ca .. , chiar toate is asa :blink: , anyhow ... sustineam ideea ca ar avea posibilitatea sa ajunga .. cat de cat la timp , bine da pe saraca fata tot nu o salveaza de la .. poshtalit :))

Link to comment

din pacate nu , dar eu ma refeream la strazi mai mari .. , acu nu cred ca .. , chiar toate is asa :blink: , anyhow ... sustineam ideea ca ar avea posibilitatea sa ajunga .. cat de cat la timp , bine da pe saraca fata tot nu o salveaza de la .. poshtalit :))

Dacă n-o salvează, atunci nu-și au rostul brățările. Delicventul va fi prins oricum o dată și-o dată.

Link to comment

pai cred ca prin tarile astea mai apropate din romania din europa daca sa intampla ceva (furturi, violuri) e clar ca au fost romani

ps: stiatzi dc majoritatea strainiilor cand aud de romani ii confnda cu romii? ptr ca la noi pe nr masinii la unii(sau chiar pe geamuri) scrie ROM (de la ROMI)

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...