Jump to content
MontBlank

Ce fac unii cu un pahar de tuica...

Recommended Posts

Azi...acum cateva minute....cei de la Pro Tv ne-au dat o stire cam....diferita de celelalte. Un mare intelept :lol: ....a intrat pe niste site-uri "interesante" si a vazut o noua "pozitie" :lol:... Pozitia : "Ce ar fi sa imi bag un pahar de tuica in anus ?"

Zis si facut....pustiul ia un pahar si il baga in anus :lol: ...vazand ca nu mai poate sa stea pe scaun :lol:.....el incearca sa si-l scoata cu un patent. Dupa nenumeroase incercari...paharul se sparge...... :help:

Concluzie: Don't be romanian.... :lol: si nu navigati pe site-uri dintr-astea....ca poate inventati si voi acuma ceva nou :lol:

Avertizare: Riddick....daca nu incerci si tu...iti dau ban pe forum si pe JA :lol:

Va rog....nu o da-ti in SF-uri :lol: . Asta e un topic serios !

Link to comment
Share on other sites

mai oameni buni, mie chiar nu mi se pare funny....e de-a dreptul trist trist. ma interb cu ce si-o fi scos omu cioburile din fund...

a mai fost tot la stirile de la ora 5 mai demult unu care a ajuns la spital cu un falus(vibrator) intepenit in anus....asta chiar mi s-a parut funny (perversul!)

edit:

P.S.: nu era homo, ca a venit la spital impreuna cu nevasta :D

Link to comment
Share on other sites

a mai fost tot la stirile de la ora 5 mai demult unu care a ajuns la spital cu un falus(vibrator) intepenit in anus....asta chiar mi s-a parut funny (perversul!)

edit:

P.S.: nu era homo, ca a venit la spital impreuna cu nevasta :D

LOL..hai ca am auzit si de ala...pe la inceput de iunie :D

Link to comment
Share on other sites

AAAHHAHAHHAHAHAHAHA........... =))=))=))=))=))=))

WTF??!!! Doaaaamneeeeee mare ti-e gradina si multi tembeli sunt in ea; cum mah sa isi bage paharu' de tzuica in f**d?? :blink: :blink:

mai bine dreq ar fi luat si-ar fi baut tzuica aia...:lol: ca iesea mai castigat...:D

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...