Jump to content
drusca

o blonda...

Recommended Posts

cred ca a fost platita, nu se poate asa ceva. Europa o tara? Capitala Frantei, Budapesta?

tu n-ai auzit ca a zis " I TOUGHT THAT EUROPA IS A COUNTRY" stupid fuckng americans, sa dea ben laden in ei cu toate rachetele si tot ce are, inaptii lumii ne conduc

Link to comment
Share on other sites

Nu e facatura.....se vede ca aia sta la tzara in America...intr`un stat uitat de lume ....dupa accent....voi ce ziceti ? Cum nu au auzit cei de la noi din nush ce sat parasit de Detroit...asa n`a auzit nici asta de Ungaria...dar faza e ca nu stia de Franta :| cum dr sa nu stii :blink:

Link to comment
Share on other sites

tu n-ai auzit ca a zis " I TOUGHT THAT EUROPA IS A COUNTRY" stupid fuckng americans, sa dea ben laden in ei cu toate rachetele si tot ce are, inaptii lumii ne conduc

refuz sa cred, sunt absolut sigur ca a auzit macar o data in viata despre Europa. si hai, daca nu o fi asa, cum sa nu stii ca Paris e capitala Frantei? asta e imposibil, foarte multe persoane de pe glob doresc sa ajunga acolo, n-ai cum sa nu stii. nu e dintr-o tara uitata de lume, e din SUA, o tara care se vrea a fi invatata...dar si o tara avara cautatoare de bani. si da, blondele care se fac de ras la tv sunt amuzante, de unde rezulta multi bani.

Nu e facatura.....se vede ca aia sta la tzara in America...intr`un stat uitat de lume ....dupa accent....voi ce ziceti ? Cum nu au auzit cei de la noi din nush ce sat parasit de Detroit...asa n`a auzit nici asta de Ungaria...dar faza e ca nu stia de Franta :| cum dr sa nu stii :blink:

uitat de lume? si cel mai penibil si desertic oras din SUA o duce mai bine ca Bucuresti din toate punctele de vedere.

la partea a doua iti dau dreptate...

Link to comment
Share on other sites

Nu e facatura.....se vede ca aia sta la tzara in America...intr`un stat uitat de lume ....dupa accent....voi ce ziceti ? Cum nu au auzit cei de la noi din nush ce sat parasit de Detroit...asa n`a auzit nici asta de Ungaria...dar faza e ca nu stia de Franta :| cum dr sa nu stii :blink:

e posibil in mica masura sa ai dreptate..am un prieten care a fost in America vara trecuta si la o discutie cu un american cica zice ala "nice contury europe"...prea prosti is obezii aia :beer: :)) :D

Link to comment
Share on other sites

refuz sa cred, sunt absolut sigur ca a auzit macar o data in viata despre Europa. si hai, daca nu o fi asa, cum sa nu stii ca Paris e capitala Frantei? asta e imposibil, foarte multe persoane de pe glob doresc sa ajunga acolo, n-ai cum sa nu stii. nu e dintr-o tara uitata de lume, e din SUA, o tara care se vrea a fi invatata...dar si o tara avara cautatoare de bani. si da, blondele care se fac de ras la tv sunt amuzante, de unde rezulta multi bani.

uitat de lume? si cel mai penibil si desertic oras din SUA o duce mai bine ca Bucuresti din toate punctele de vedere.

la partea a doua iti dau dreptate...

hai ma....crezi ca toti de la ei de acolo au auzit de ungaria sau alte tari ? Da e adevarat ca o duc mai bine....dar nu sunt si la fel de destepti ...nu ? Ei au auzit (cred) doar de Anglia si de Europa (ca fiind o tara) ...... Nu cred ca toti din america sunt destepti incat sa stie toate tarile din europa .... (ma refer la cei din state mai necunoscute-ma refer la cei care nu prea au treaba cu orasul....) In fine.....chiar nu vreau sa`mi bat capul cu aceasta problema....lasa..bine ca stiu eu unde e ungaria...ce este europa ...Sa ramana ei prosti...pe mine chiar nu ma intereseaza :) :whistle:

Link to comment
Share on other sites

"hungry" :))

omg cum sa nu stii ca Franta este o tara:|

noi facem summit de 26 de milioane de euro in romania si unii din america ziceau ca budapesta este capitala romaniei:|

Romania face mult si prost..

Link to comment
Share on other sites

eu cred ca e regizata.. oricat de prost ai fi n-ai cum sa nu stii ca europa e un continent sau ca paris e capitala frantei.. sa fim seriosi.. trebuie sa fi trait prin pestera mama masii..

Mai sunt si specimene dinastea :blink:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...