Jump to content
strepsils plus

foamea de xp

Recommended Posts

Vedeti cum dovediti ca v-ati prostit de tot? Sunt sigur ca majoritatea atunci cand intrati in joc, primele lucruri care le faceti sunt sa intrebati daca aveti spot in arena si va ganditi cum mai faceti rost de un spot, ca niciodata nu sunt de ajuns. La plangeri vad "spotul meu!!! am stat 2 zile si 2 nopti pe el si acum il pierd din cauza retardatului asta care-mi da d/c X(", adica wtf? Stai 2 zile pe un spot, nu tu invazie, nu tu guild war, nu tu event, nu tu trade... Iar apoi singurul lucru care-ti vine in minte e cum sa faci rost de alt spot, sa stai alte 2-3 zile degeaba pe el, sa iti iei iar d/c. :blink:

Ne plangem de Bad^Boys ca se folosesc de slym si xpose ca sa faca rost de spoturi, dar voi ce plm faceti? Nu e acelasi lucru? Va certati, va vanati, vreti 99 aluia care a prins spotul doar ca sa aveti satisfactia ca cineva e pedepsit...Vreti dreptate, dar va multumiti cu niste tapi ispasitori. Vreti ca toate sa va fie aduse pe tava, fara ca voi sa ridicati un degetca, Doamne fereste, poate faceti febra musculara la creier. 8-|

Daca v-ati fi gandit putin, ati vedea ca cel care da d/c se bazeaza pe foamea voastra de xp, vrea sa vada cum va certati ca prostii, cum va postati si va injurati de mama, de morti, de zei etc.

Ce pierdeti daca invatati sa faceti compromisuri, daca impartiti spoturile, daca aratati ca puteti fi uniti? E chiar asa de greu sa colaborati? :blink:

Pe langa asta, daca Romania va fi vreodata in razboi, voi o sa fiti mai ocupati certandu-va intre voi decat luptand impotriva inamicului. Ce naiba, nici n-o sa trebuiasca sa ne invadeze pentru ca o sa le faceti voi treaba, omorandu-va intre voi. #-o

La d/c-uri: Da, ti-a dat ala d/c si da, ai gasit pe altcineva pe spot. Fiti calmi, rezonabili si negociati impartirea spotului intre voi. (Daca ai intrat dupa o juma' de ora, ce pretentii sa mai ai la spot? Pana atunci il mai pierdeai de 10 ori)

La dupe: 4 oameni iau acelasi spear, nu? Face unul o plangere cu ce si cine a facut trade, posteaza si ceilalti 3 acelasi lucru, sunt anuntati si aia care au vandut sa posteze acolo, se reduce lista de suspecti, se cauta prin loguri si gasiti vinovatul/vinovatii. Dupele astea vin de undeva, trebuie doar sa-ti folosesti bibilica ca sa afli de unde.

Cei care fac dupe pot fi gasiti, iar cei care dau d/c nu realizeaza nimic, daca renuntati la atitudinea de auto-proclamati regi ai basinilor si lucrati impreuna.

Link to comment
Share on other sites

ai cam stricat-o cu astia cu d/c , eu cred ca nici tie nu ti-ar conveni sa ti se ia spotu` prin d/c...cu dupele iara, degeaba ma, fac dupe de pe proxy si de pe conturi fantoma, cine crezi ca e asa prost sa faca de pe ipu` lui?

Link to comment
Share on other sites

Vedeti cum dovediti ca v-ati prostit de tot? Sunt sigur ca majoritatea atunci cand intrati in joc, primele lucruri care le faceti sunt sa intrebati daca aveti spot in arena si va ganditi cum mai faceti rost de un spot, ca niciodata nu sunt de ajuns. La plangeri vad "spotul meu!!! am stat 2 zile si 2 nopti pe el si acum il pierd din cauza retardatului asta care-mi da d/c X(", adica wtf? Stai 2 zile pe un spot, nu tu invazie, nu tu guild war, nu tu event, nu tu trade... Iar apoi singurul lucru care-ti vine in minte e cum sa faci rost de alt spot, sa stai alte 2-3 zile degeaba pe el, sa iti iei iar d/c. :blink:

Ne plangem de Bad^Boys ca se folosesc de slym si xpose ca sa faca rost de spoturi, dar voi ce plm faceti? Nu e acelasi lucru? Va certati, va vanati, vreti 99 aluia care a prins spotul doar ca sa aveti satisfactia ca cineva e pedepsit...Vreti dreptate, dar va multumiti cu niste tapi ispasitori. Vreti ca toate sa va fie aduse pe tava, fara ca voi sa ridicati un degetca, Doamne fereste, poate faceti febra musculara la creier. 8-|

Daca v-ati fi gandit putin, ati vedea ca cel care da d/c se bazeaza pe foamea voastra de xp, vrea sa vada cum va certati ca prostii, cum va postati si va injurati de mama, de morti, de zei etc.

Ce pierdeti daca invatati sa faceti compromisuri, daca impartiti spoturile, daca aratati ca puteti fi uniti? E chiar asa de greu sa colaborati? :blink:

Pe langa asta, daca Romania va fi vreodata in razboi, voi o sa fiti mai ocupati certandu-va intre voi decat luptand impotriva inamicului. Ce naiba, nici n-o sa trebuiasca sa ne invadeze pentru ca o sa le faceti voi treaba, omorandu-va intre voi. #-o

La d/c-uri: Da, ti-a dat ala d/c si da, ai gasit pe altcineva pe spot. Fiti calmi, rezonabili si negociati impartirea spotului intre voi. (Daca ai intrat dupa o juma' de ora, ce pretentii sa mai ai la spot? Pana atunci il mai pierdeai de 10 ori)

La dupe: 4 oameni iau acelasi spear, nu? Face unul o plangere cu ce si cine a facut trade, posteaza si ceilalti 3 acelasi lucru, sunt anuntati si aia care au vandut sa posteze acolo, se reduce lista de suspecti, se cauta prin loguri si gasiti vinovatul/vinovatii. Dupele astea vin de undeva, trebuie doar sa-ti folosesti bibilica ca sa afli de unde.

Cei care fac dupe pot fi gasiti, iar cei care dau d/c nu realizeaza nimic, daca renuntati la atitudinea de auto-proclamati regi ai basinilor si lucrati impreuna.

Bravo, felicitari pentru topic. As fi vrut sa spun si eu asemenea vorbe insa cu alte cuvinte, dar mai bine ma abtin. Oricat le-ai spune, tot nu vad dincolo de geam. ;)

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca nu o mai duce mult serv asta, deja multi incep sa se lasa knd vad ce se intampla, ce rezolva "baietii rai"slym,xplose, si sam ca dau dc?si fura conturi?nimic.Parerea mea e ca ei sunt doar niste capsomani care iau bataie de la colegi pe la scoli si toti is bat joc de ei si se razbuna prin d/c :rofl1: .Cred ca nu se mai poate rezolva nimic, chiar daca ar baga serv nou tot degeaba se gasesc hack-uri... :| Asta e.

Miss you old linkmania

Link to comment
Share on other sites

Guest d(^_^)b

Parerea mea e ca nu o mai duce mult serv asta, deja multi incep sa se lasa knd vad ce se intampla, ce rezolva "baietii rai"slym,xplose, si sam ca dau dc?si fura conturi?nimic.Parerea mea e ca ei sunt doar niste capsomani care iau bataie de la colegi pe la scoli si toti is bat joc de ei si se razbuna prin d/c :rofl1: .Cred ca nu se mai poate rezolva nimic, chiar daca ar baga serv nou tot degeaba se gasesc hack-uri... :| Asta e.

Miss you old linkmania

crezi ca eu e ca tine? :rofl1: dak stai si te gandesti aia care dau d/c acuma nu face de cat sa moara de ras de astia care pierde spoturi si vine pe forum si moare de ciuda si se injura si una si alta....tu fiind un pusti cordit care te afli printre ei =)))

Link to comment
Share on other sites

o singura chestie am sa zic la ce ai zis tu :daca ti-a dat d/c si revi ai zis sa incerci sa negociezi cu ei sincer am vazut situati cand le-a dat spotu inapoi (deci clar ca nu i-a dat el d/c) dar mi sa intamplat si mie sa revin am stat putin nu stationa #-o daca am incercat sa discut marsi deci.........decat sa ma enervez cu niste dobitoci m-am lasat si-mi merge bine :D asta va sfatuiesc si pe voi :beer:

Link to comment
Share on other sites

Guest Burnstone

pai pe linkmania ce ai putea sa mai faci in afara de xp? nimik...pai uitati-va la alte versiuni..pai mai sunt multe de facut in fara de exp..se fac invazii se alearga dupa Kundun in kalima 7 sa se ia iteme ancient care sunt foare greu de facut la +13 cu add+28..se fac eventuri precum--Castel Siege,Crywolf,Maya,Nightmare multe chestii interesante de facut in alte versiuni...in 0.97 ce sa faci..exp si atat

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca nu o mai duce mult serv asta, deja multi incep sa se lasa knd vad ce se intampla, ce rezolva "baietii rai"slym,xplose, si sam ca dau dc?si fura conturi?nimic.Parerea mea e ca ei sunt doar niste capsomani care iau bataie de la colegi pe la scoli si toti is bat joc de ei si se razbuna prin d/c :rofl1: .Cred ca nu se mai poate rezolva nimic, chiar daca ar baga serv nou tot degeaba se gasesc hack-uri... :| Asta e.

Miss you old linkmania

Ai dreptate dar fii convins ca va continua sv-ul mult timp si de acum incolo ;)

pai pe linkmania ce ai putea sa mai faci in afara de xp? nimik...pai uitati-va la alte versiuni..pai mai sunt multe de facut in fara de exp..se fac invazii se alearga dupa Kundun in kalima 7 sa se ia iteme ancient care sunt foare greu de facut la +13 cu add+28..se fac eventuri precum--Castel Siege,Crywolf,Maya,Nightmare multe chestii interesante de facut in alte versiuni...in 0.97 ce sa faci..exp si atat

Ai dreptate,e o vers invechita rau,doar sa faci exp...cam atata poti :blink: Versiunea asta e de fapt un chat cu un pic de grafica

Link to comment
Share on other sites

Guest Burnstone

Ai dreptate dar fii convins ca va continua sv-ul mult timp si de acum incolo ;)

Ai dreptate,e o vers invechita rau,doar sa faci exp...cam atata poti :blink: Versiunea asta e de fapt un chat cu un pic de grafica

chat cu grafica :)) o descriere mai tare ca asta nu exista =)) gg

Link to comment
Share on other sites

crezi ca eu e ca tine? :rofl1: dak stai si te gandesti aia care dau d/c acuma nu face de cat sa moara de ras de astia care pierde spoturi si vine pe forum si moare de ciuda si se injura si una si alta....tu fiind un pusti cordit care te afli printre ei =)))

Nush care din noi e ala cordit.App programu` ala cu care dati voi d/c , macar taceti si nu va mai laudati ca l-ati facut singuri ca sunteti penali la faza aia :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Guest Burnstone

crezi ca eu e ca tine? :rofl1: dak stai si te gandesti aia care dau d/c acuma nu face de cat sa moara de ras de astia care pierde spoturi si vine pe forum si moare de ciuda si se injura si una si alta....tu fiind un pusti cordit care te afli printre ei =)))

Frate...las-o dreaq...cat de analfabet sa fii? ma tu ori ai 6 ani si nu ai fost la scoala ori esti tigan spurcat care umbla dupa fiare vechi toata ziua #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest taric3anu

Ai dreptate dar fii convins ca va continua sv-ul mult timp si de acum incolo ;)

Ai dreptate,e o vers invechita rau,doar sa faci exp...cam atata poti :blink: Versiunea asta e de fapt un chat cu un pic de grafica

Cel mai tare reply din ultima vreme :)) (ps: va mai recomand odata EXILE :-j )

Link to comment
Share on other sites

Guest darkm0nk13

Ai dreptate,e o vers invechita rau,doar sa faci exp...cam atata poti :blink: Versiunea asta e de fapt un chat cu un pic de grafica

mda...word on!!!! :beer: dar sincer ma indoiesc ca se va sinchisi cineva in viitorul apropiat sa se gandeasca si la noi si sa skimbe versiunea :angry1: :sef:

Link to comment
Share on other sites

Scris bine,pacat ca nu-mi pot da seama exact ce se intampla pe sv,bine ca nu mai joc!.

@2 zile si 2 nopti pe spot si te intrebi cand te uiti in oglinda de ce ai fata de stricat si cand ajugi la 40 ani te intrebi de ce nu ai nevasta si copii!,eu zik sa luati si partea buna din ce fac astia cu d/c.

Link to comment
Share on other sites

unele cuvinte bine spuse , dar ce sa`i explici copilului care nu doarme noapte ca sa nu piarda spotu ?

crezi k aluia ii pasa ce incerci tu sa spui pe forum? sau e blocat pe mania MU ... multe de zis , nimeni nu face mai nimic , asta e ! de ce sa nu se distreze si slym daca are cu cine :))

eu unu nu am mai intrat pe mu de :-? cred 2 saptamani , imi e scarba pur si simplu .

Link to comment
Share on other sites

Guest n00bletzel

Ar fi un joc foarte frumos daca nu sar mai da d/c ai sta linistit pe spotu tau si tiai vedea de ale tale.

Faza e ca vine unu iti da d/c si mai face si pe nevinovatu ce io cum unde cum laso in .........

Link to comment
Share on other sites

Guest Invisible

Mare hacker si Slym asta Imagine IPB (nu am putut sa ma abtin, e la moda vad..:) )

http://img98.imageshack.us/img98/3104/hackerfa9.jpg

hex main.exe, nabster :))

In fiecare luna, topicuri pe aceeasi tema, cu ocazia asta intreb initiatorii topicurilor de acest gen :"De ce va mai bateti capul? "

Cele mai patetice topicuri sunt cele cu " Vand tot, ma las" si trecand peste intrebarea logica "ce ...face cu jwls daca se lasa?" nu pot vedea decat un prilej de a isi arata "maretia" dintr-un joc...patetic (si jocul si el..) pentru ca in final sa spuna "Nu mai vand nimic, ma reapuc" :))

Linkmania e facuta de oamenii care pierd timpul pe ea, daca extrapolam si generalizam, daca linkmania sucks la un speed check al utilizatorilor sai ar aparea eroarea BRAIN BUG : NOT FOUND! so..

Daca linkmania e varza, toti care pierdem timpul pe aici suntem varza ori numai o parte din linkmania e varza si este de datoria noastra sa indepartam uscaciunile

Acum depinde cine trage concluziile ..

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...