Jump to content
Guest swatALEX

Adio

Recommended Posts

nu am vechi ca stau si fac la 2 zile altu...

@si ziceti si mie dak unu nu stie sa scrie bine si corect cu virgule cum scrie toti fraieri din aia cu capu mare cu ce va deranjeaza pe voi? pai voi astia care sciticati pe altu ca nu stie sa scrie..sunteti niste retardati ma care stie sa scrie cu virgule cu alea alea..ca nu sta un om normal sa iti scrie tie cu virgule si ce vrei dak nu e debil mintal ;)

Cel mai tare reply! =))))))))) Acum daca "scrie" corect si coerent "estem" fraieri si retardati, ah? :rofl1:

Ce inseamna "sciticati"? :rofl1: :rofl1: :rofl1:

Bai, sincer acum, pute pamantu sub voi. Tu esti normal la cap? Sincer acum, tu ai un pic de ratiune in vorbele pe care le spui? Tind sa cred ca jocurile online "adopta" numai analfabeti si prosti. Sa nu stii cine a scris "Somnoroase Pasarele", il intrebasem pe DAARK, acum vreo luna. Sunteti lipsiti de realitate, oamenilor. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest pfff iar postez

Cel mai tare reply! =))))))))) Acum daca "scrie" corect si coerent "estem" fraieri si retardati, ah? :rofl1:

Ce inseamna "sciticati"? :rofl1: :rofl1: :rofl1:

Bai, sincer acum, pute pamantu sub voi. Tu esti normal la cap? Sincer acum, tu ai un pic de ratiune in vorbele pe care le spui? Tind sa cred ca jocurile online "adopta" numai analfabeti si prosti. Sa nu stii cine a scris "Somnoroase Pasarele", il intrebasem pe DAARK, acum vreo luna. Sunteti lipsiti de realitate, oamenilor. :)

mihai vitezau a scis ma... voi astia care criticati pe alti ca nu scrie corecti, sa moara juma de romania la parnaie dak nu sunteti oameni cu handicap :|

Link to comment
Share on other sites

mihai vitezau a scis ma... voi astia care criticati pe alti ca nu scrie corecti, sa moara juma de romania la parnaie dak nu sunteti oameni cu handicap :|

Rezolva-mi si mie ecuatia asta de gradul II:

x^2+6x+2=0

:rofl1:

Link to comment
Share on other sites

dintotdeauna...arata`mi tu un om normal care e normal nu debil mintal care sta sa scrie corect orice cuvant orice virgulita...si vezi ca si tu esti cam ANALfabet nu se scrie "jicnesti" se scrie jignesti...si mai vb de altii.....

ok domnu` profesor :rofl1: go & shoot your self . . . sunt prea obosit sa`mi bat capu cu copii de 12 ani.

@ bunny dai ma ecuatie de gradu 1 ca`i prea grea aia <_<

Link to comment
Share on other sites

Guest pfff iar postez

Rezolva-mi si mie ecuatia asta de gradul II:

x^2+6x+2=0

:rofl1:

nu stiu eu stiu doar 2+2=6...eu nu`s din ala cu capu mare care dak il intrebi 232+322*2323:238+3+232-2323=? sa iti raspunda in 2 secunde...dak esti tocilar inrait dute drq la faculatate zile la aia ca tu stie sa scrii bine romaneste zile ca esti neam cu ainstain astia..idoli tai...

Link to comment
Share on other sites

Ati ajuns sa va certati pentru toate prostiile :)) :ceuameni: Eu cred ca daca unu scrie destul ca sa se faca inteles e de ajuns , sau aveti nevoie sa filozofii ? Mai ales ca majoritate au 11 -18 ani .

Edit : am uitat o litera , sa va vad cum va atacati :))

Link to comment
Share on other sites

ok domnu` profesor :rofl1: go & shoot your self . . . sunt prea obosit sa`mi bat capu cu copii de 12 ani.

@ bunny dai ma ecuatie de gradu 1 ca`i prea grea aia <_<

:rofl1:

ok, ecuatie de gradul I:

2x+4=0, afla-l pe x. :rofl1:

ps: nu sunt tocilar, dar ca om, trebuie sa stii cateva lucruri elementare. De exemplu, sa stii sa scrii sau sa aduni 2 numere.

@zarin, nu-ti bate la ochi atunci cand o persoana scrie fel si fel de agramalitati si greseli de ortografie? Uite, eu nu suport prostii, am fobie la prosti.

Link to comment
Share on other sites

Guest swatALEX

Cel mai tare reply! =))))))))) Acum daca "scrie" corect si coerent "estem" fraieri si retardati, ah? :rofl1:

Ce inseamna "sciticati"? :rofl1: :rofl1: :rofl1:

Bai, sincer acum, pute pamantu sub voi. Tu esti normal la cap? Sincer acum, tu ai un pic de ratiune in vorbele pe care le spui? Tind sa cred ca jocurile online "adopta" numai analfabeti si prosti. Sa nu stii cine a scris "Somnoroase Pasarele", il intrebasem pe DAARK, acum vreo luna. Sunteti lipsiti de realitate, oamenilor. :)

PS : O persoana nu poate fi catalogata ca fiind proasta doar daca nu se pricepe pe o ANUMITA LINIE .

Afirmatiile astea le faci doar din cauza inculturi . Gandesti ca un comunist .

Link to comment
Share on other sites

Guest pfff iar postez

:rofl1:

ok, ecuatie de gradul I:

2x+4=0, afla-l pe x. :rofl1:

ps: nu sunt tocilar, dar ca om, trebuie sa stii cateva lucruri elementare. De exemplu, sa stii sa scrii sau sa aduni 2 numere.

@zarin, nu-ti bate la ochi atunci cand o persoana scrie fel si fel de agramalitati si greseli de ortografie? Uite, eu nu suport prostii, am fobie la prosti.

si eu disper ca fraieri si tocilari se da destepti, tu te cataloghezi la mine fiind un "fraier & tocilar" .

Link to comment
Share on other sites

Nu mi-ati rezolvat niciunul ecuatia de gradul I. :( Comunist? :-? Hmm, like that word. Nu va invat de rau, va dau doar mici sfaturi, daca vreti sa le urmati, foarte bine, voi veti avea de castigat. Daca nu, treaba voastra, puteti sa va aratati prostimea si prin alte locuri, voi veti fi cei aratati cu degetul, nu "fraierul si tocilarul" de mine care a incercat sa va invete unde se pune o cratima. :lol: O sa iesiti in lume si-o sa fiti criticati si batjocorati, o sa va fie rusine de voi insiva cand veti avea copii si va vor intreba cateva lucruri elementare. In fine, e viata voastra, traiti-o cum stiti voi mai bine.

Comunistu' de bunny >:), :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nu mi-ati rezolvat niciunul ecuatia de gradul I. :( Comunist? :-? Hmm, like that word. Nu va invat de rau, va dau doar mici sfaturi, daca vreti sa le urmati, foarte bine, voi veti avea de castigat. Daca nu, treaba voastra, puteti sa va aratati prostimea si prin alte locuri, voi veti fi cei aratati cu degetul, nu "fraierul si tocilarul" de mine care a incercat sa va invete unde se pune o cratima. :lol: O sa iesiti in lume si-o sa fiti criticati si batjocorati, o sa va fie rusine de voi insiva cand veti avea copii si va vor intreba cateva lucruri elementare. In fine, e viata voastra, traiti-o cum stiti voi mai bine.

Comunistu' de bunny >:), :tiphat:

Daca tu zici ca te arata lumea cu degetu pentru ca nu stii sa pui o cratima .... De parca un om e catalogat dupa cratime si virgule :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest pfff iar postez

Nu mi-ati rezolvat niciunul ecuatia de gradul I. :( Comunist? :-? Hmm, like that word. Nu va invat de rau, va dau doar mici sfaturi, daca vreti sa le urmati, foarte bine, voi veti avea de castigat. Daca nu, treaba voastra, puteti sa va aratati prostimea si prin alte locuri, voi veti fi cei aratati cu degetul, nu "fraierul si tocilarul" de mine care a incercat sa va invete unde se pune o cratima. :lol: O sa iesiti in lume si-o sa fiti criticati si batjocorati, o sa va fie rusine de voi insiva cand veti avea copii si va vor intreba cateva lucruri elementare. In fine, e viata voastra, traiti-o cum stiti voi mai bine.

Comunistu' de bunny >:), :tiphat:

pai nu te gandesti ce zici? iese vreun "fraier & tocilar" afara? sau macar sa zica psssssss la cineva? numai zi ca poate un tocilar sa critice pe cineva mai ales sa isi bata joc de el :rofl1: eu dak as prinde unu ca tine sa imi zica ca nu stiu sa vorbesc 2 palme ii dau si sa vezi cum zice "cel mai roman de roman esti" ce zici tu acolo nu o sa vezi niciodata #-o

zarin : Daca tu zici ca te arata lumea cu degetu pentru ca nu stii sa pui o cratima .... De parca un om e catalogat dupa cratime si virgule blink.gif

corect
Link to comment
Share on other sites

Cate talente pe aici 8-| , calmati-va talentatilor, care esti bun cu romana, fa-te profesor, nu fa' scoala cu altii mai mici ca tine, ca asa ma duc si eu la un pusti de 12 ani si ii arat ce scheme stiu sa fac cu mingea si ma dau rotund :/ . Daca nu stie sa scrie corect unele cuvinte, asta e..o sa invete cand o sa fie nevoie...Stiti vorba aia....decat prost cu diploma..mai bine fara..sau ceva de genu` . Care esti bun cu mu-ul..fa-te moderator,gm,ce-o fi..daca poti, care esti cu matematica..la fel..fa-te prof' dak te duce capu`.Sincer daca ati ajuns pe forumul asta sa o faceti pe stiutorii..sunteti mai prosti decat cei care nu stiu sa scrie corect.

Cat despre "a te regtrage, sau nu" daca ai ceva sa-i zici..zii..daca nu...baga-ti mistourile in dos.

@bunny...pun pariu ca in fatza unui profesor de romana..care ar gresi neintentionat un cuvant..n-ai avea ce sa-i comentezi, dar deh, atat timp cat sunt altii mai mici...hai sa ne umflam la ei ca asa-i frumos ? B)

Link to comment
Share on other sites

Guest pfff iar postez

PS:bunny stii care erau idealurile comuniste?

tu fate ca dai un sw sa-mi dai seturile :sef:

@zi ma dai seturile sau sa imi fac altele? :sef:

Link to comment
Share on other sites

Guest Garronel

Rezolva-mi si mie ecuatia asta de gradul II:

x^2+6x+2=0

:rofl1:

nu stie prostul sa o rezolve. Dar stie cat fac 2 pumni in cap +3 picioare +15 palme ...

Link to comment
Share on other sites

Guest pfff iar postez

nu stie prostul sa o rezolve. Dar stie cat fac 2 pumni in cap +3 picioare +15 palme ...

ma GASCO ia zimi cat face eu + mata + un pat + tu cu un borcan = ??? gandestete acolo, numai veni si te rupe pe mu ca te scuip in gap ma ragalio ..uitate cum arati ca te ia vantu...o flecma dau pe tine si te vezi in franta..pusti corditi..ce prea mult pt niste ragalii ca voi sa fiti si pusti corditi :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Guest Garronel

ai vzt ca esti prost, nu stii cat face...au trecut 2 ore de cand te-a intrebat ala si tot nu ai dat raspunsul, petardo ce esti...

hai zii sa mori tu ca o dam in smechereala ? pusti cordit, cand eu fumam,futeam, beam, mergeam la club tu erai in spatele blocului si jucai sotronul, coarda ,frunza sau ce plm mai jucai.vezi dreaq cu cine vorbesti asa tarane,mai intereseaza-te inainte sa deschizi gura aia bogata.

Suspend 15 zile

Edited by RaSe-
Link to comment
Share on other sites

Guest Garronel

ma garone tu ii fi ceva pui de zmeu =))))))))))))))))))))

las' ca afla amicul tau bolek

Link to comment
Share on other sites

Guest pfff iar postez

ai vzt ca esti prost, nu stii cat face...au trecut 2 ore de cand te-a intrebat ala si tot nu ai dat raspunsul, petardo ce esti...

hai zii sa mori tu ca o dam in smechereala ? pusti cordit, cand eu fumam,futeam, beam, mergeam la club tu erai in spatele blocului si jucai sotronul, coarda ,frunza sau ce plm mai jucai.vezi dreaq cu cine vorbesti asa tarane,mai intereseaza-te inainte sa deschizi gura aia bogata.

ma pisatule, stii ce fac cu astia ca tine? ii iau si ma pis pe ei ca la parnaie...numai fi tare`n gura ca se vede ca esti un sclav...te`n pula mea ca iti dau 10 mii sa te duci sa ii zici lui sorata sa vina diseara pe la mine..saracio gura ca ma pis pe tine ;)

Suspend 30 de zile

Edited by RaSe-
Link to comment
Share on other sites

Guest Joohnny^Bravo

atata am sa va spun ca ma retrag :) bft la toti.

Plec la munca in India

BonitoMG OUT

frate nu si tu :crybaby: :crybaby: :((:((:((

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...