Jump to content
cIoLaN

Cati bani aveti?

Recommended Posts

am scos de curand 20k $

ma gandeam sa imi cumpar o ciunga de ei...

voi ce m-ai sfatui?

ca un raspuns general din ce cred eu, toti care folosesc bux au sub 1000 $ (asta ca sunt generos...)

20k $??????????????? 20.000? lol.. explicati-mi si mie^^.. unde te angajezi? sau ce faci?

Link to comment
Share on other sites

20k $??????????????? 20.000? lol.. explicati-mi si mie^^.. unde te angajezi? sau ce faci?

a glumit ... cred eu

chiar si eu sunt curios sa stiu ceva CONCRET legat de site-ul ala ... cati bani poti scoate pe luna si cam cat timp pe zi stai pt banii aia? apropo ... am inteles ca banii ii primesti prin PAYPAL (parca asa ii zice) si ma intrebam daca pot sa-mi pun banii de pe paypal pe cardul global de la banca transilvania (eu am inteles ca doar in tara il poti folosi, dar asta si fac, nu?)

Link to comment
Share on other sites

a glumit ... cred eu

chiar si eu sunt curios sa stiu ceva CONCRET legat de site-ul ala ... cati bani poti scoate pe luna si cam cat timp pe zi stai pt banii aia? apropo ... am inteles ca banii ii primesti prin PAYPAL (parca asa ii zice) si ma intrebam daca pot sa-mi pun banii de pe paypal pe cardul global de la banca transilvania (eu am inteles ca doar in tara il poti folosi, dar asta si fac, nu?)

nu stai mult da am si program cu care nu stai deloc ciar just register form my link plz ^:^)^

Link to comment
Share on other sites

25$? Sa fim seriosi, faci mai multi bani dintr-o cheta in Romana.

Cei care se baga in treaba asta nu inteleg ca ai tu insuti nevoie de marketing daca vrei sa scoti bani. Trebuie sa stii sa-ti promovezi link-ul, sa convingi oamenii sa se inscrie, sa-ti construiesti o retea. Cine vrea sa faca bani multi in timp scurt ar face mai bine sa iasa la furat.

N-o luati ca pe o jignire, dar m-am saturat de toata nebunia asta cu site-urile care-ti dau bani ca sa apesi si ca sa recrutezi. Si-l mai vezi pe cate unul fericit ca a scos 100$ in 4 luni... fara a se gandi la cati au scos altii de pe urma lui.

Acum mi-am amintit si am verificat: 1 Cent pentru un click? Lasati-o naibii.

Link to comment
Share on other sites

N-o luati ca pe o jignire, dar m-am saturat de toata nebunia asta cu site-urile care-ti dau bani ca sa apesi si ca sa recrutezi. Si-l mai vezi pe cate unul fericit ca a scos 100$ in 4 luni... fara a se gandi la cati au scos altii de pe urma lui.

Acum mi-am amintit si am verificat: 1 Cent pentru un click? Lasati-o naibii.

Exact, si nu e vorba numai de bani pe net.E acelasi lucru care a fost cu pensiile private si acuma mai nou cu seminariile, goana dupa bani.Get a real job...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...