Jump to content
Just_AlaN*

M-am retras(Heroina)

Recommended Posts

Mi-a fost spart contu de "un prieten foarte bun"

PS:sa nu dati la nimeni contu si passu indiferent ca tie prieten faorte bun...poate o sa aveti o surpriza cum mi sa intamplat mie... :tiphat: :tiphat: :tiphat:

Bun sfat si eu am patit acelai lucru...pe langa iteme furate si 99 :)

I-ti urez multa bafta in real life #-o

Link to comment
Share on other sites

Hero pacat de ceea ce sa intamplat... spor in RL (mu ee naspa )

BoleK sa dea domnu sa ajungi sa te manace cainii si dute draq de pe sv asta,si nu uita vb lu zarin ma duc duminica la biserica si pun o lumanare la morti asa ca prieteni ce imi esti

niked azi am aflat ca tu "mai" golit... deci mai bine ai tacea.... mai ales ca io ti-am dat rr cand putin aveau asa ceva ...

Link to comment
Share on other sites

:tiphat: Sa-l stie tot serveru p domnu BoleK si p SnooZe care sunt 2spargatori d conturi si datiile ss cand aveti ocazia :gun:

Deci te rog frumos ai grija ce vb,sa nu incurcam marfa cu ambalaju,nu cred ca esti in masura sa spui ca eu ti`am spart contu,si nu te las sa imi strici imaginea pt asa ceva,daca o facut`o bolek,el a facuto,eu cand am vazut ca ai luat 99,am ramas uimit...deci sa fim clari,eu nu tiam spart contu,nu am 1 item de pe ce ai avut tu pe cont,intradevar is vecin cu bolek,il cunosc de multi ani,e in stare sa faca treaba asta,am sa vb cu el,si am sa vad daca el a facut`o. Ce te face sa crezi ca eu am facut treaba asta ?! Doar findca il cunosc pe bolek,ca mie vecin ?! Faci niste acuzati nefondate..fara dovezi ! E treaba ta ca ai dat contu lui bolek,eu sincer sunt vecin cu el,si nu`i dau contu ca il cunosc !

Tu nu ma cunosti,eu nu te cunosc,hai sa nu ne acuzam in necunostinta de cauza,stiu ca esti nervos..cum zici tu "munca mea de 7 luni" ,da poate ca ai dreptate..e un joc..

Am auzit ca esti la ceva liceu de "arta" or someting like that..ca ai intrat printe primi in acel liceu,dovada ca nu esti un om prost,dar de cand joci mu,din cate imi povestea bolek,nici nu prea mai umbli pe la scoala,ai note proaste...e pacat ca pentru un joc se ajunge la asa ceva ! Si mie imi pare rau de ce ti sa intamplat si te asigur ca si la alti le pare rau de pe acest srv,ai fost baiat de baiat,dar vezi tu...nu trebuie sa ai incredere in nimeni !

C`est la vie :right:

Link to comment
Share on other sites

Guest superbMG

ADIO

BoleK sa dea domnu sa ajungi sa te manace cainii si dute draq de pe sv asta,si nu uita vb lu zarin ma duc duminica la biserica si pun o lumanare la morti asa ca prieteni ce imi esti

ce dus esti :))

Link to comment
Share on other sites

Heroina imi pare foarte rau pentru tine...esti un om demn de respect...un jucator ADRVARAT...sper sa ne mai auzim....multa bafta in RL...dar totusi pacat... :| sper sa se gaseasca vinovatul...desi nu cred ca e posibil... :| :(

Link to comment
Share on other sites

snooze asa mi sa spus si mie d catre un vecin deal tau depeakol

Ma daca tu zici asa,spune si ce vecin,SPUNE PE FATA,cei care joaca mu si imi sunt vecini,sunt urmatori

geo[bK],BoleK care iimi sunt vecini de bloc

owiy si Snope care suntem din acelasi oras

Eu nu cred ca unu din acestia 4 au zis asa ceva,eu azi nu am fost acasa,doar foarte putin,a fost fratemeo la calculator,pot confirma cei din guild,cu care am stat in pt azi,deci oricum,sunt dispus sa fiu verificat de orice admin,prin verificare de loguri,sau stiu eu ce se mai poate face.

Nu stiu ce as avea eu cu tine.

Link to comment
Share on other sites

ma tu ce ai de te retragi vrei sa iti sparg capu :D cum sa te retragi te ajutam noi toti :D te cunoastem lumea.....

Heroiana nare rost sa te retragi pt un nab de 10 ani .

Ai prieteni pe servaru asta te ajutam :D:D

$efu_SM here

Nu te retrage mane ,,, :((

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...