Jump to content
Just_AlaN*

M-am retras(Heroina)

Recommended Posts

Guest Garronel

am vb cu bolek ;)

Se pare ca a fost cnva la el si a vzut accountu si passu :banghead::banghead::banghead:

ai pus botul si la vrajeala asta ? offf hero, cat sa te mai prosteasca ma, deschide ochii odata, pt binele tau nu pe joc, in real life...

Link to comment
Share on other sites

snooze va dati unu pe altu de gol,el zice ca tu,iar tu ca el eu zik ca amandoi,mi sa spus ca la un moment dat bolek ia spus la niked trage putin aici ca ma duk sa imi schimb setu ca numi place asta(Leather+11) :-?

Eu cred ca sa dus sati dea tie toate rarele de p cont si nu vati multumit doar cu ele miati dat si 99 dupa cum se vede in poza,iar tu snooze nu mai da edit la post,hotarastete.... :blink:

http://img212.imageshack.us/my.php?image=screen040201050000el8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Joohnny^Bravo

am vb cu bolek ;)

Se pare ca a fost cnva la el si a vzut accountu si passu :banghead::banghead::banghead:

asta e cea mai penibila scuze pe caream auzito acu baga vrajeli ca sal ierti , orcum pentru gestu care tii la facut o sal venez eu pana la rr bd cum il prind afk intru cu alt cont si il mut laga tark de bk sa se invete minte altadata sa nu mai faca gesturi o sa tot iei ss domnu BoleK te ajut eu sal iei ;)

Link to comment
Share on other sites

asta e cea mai penibila scuze pe caream auzito acu baga vrajeli ca sal ierti , orcum pentru gestu care tii la facut o sal venez eu pana la rr bd cum il prind afk intru cu alt cont si il mut laga tark de bk sa se invete minte altadata sa nu mai faca gesturi o sa tot iei ss domnu BoleK te ajut eu sal iei ;)

go hug a tree

Link to comment
Share on other sites

Guest {Laurul}

Deci sunt bolek am avut probleme cu forumul si nu ma lasa sa postez.

Heroina ti-am zis nu am fost eu nu ma uit la 2 seturi rare si ce ai mai avut ti-am zis iti dau tot ce am eu ..doar credema nu am fost eu ,

NU MA OCUP CU DIN ASTEA

ps:stapanul ai dreptul sa taci...

Te sun eu maine..sa vb daca doresti iti dau tot ce am sa crezi ca nam fost eu ca nu ma uit la 2 seturi

o seara placuta :D

Link to comment
Share on other sites

:tiphat: Sa-l stie tot serveru p domnu BoleK si p SnooZe care sunt 2spargatori d conturi si datiile ss cand aveti ocazia :gun:

hehe si pe mine tot snooze..m-a furat..el zice ca varasu dar ma rog :)):banghead:

bafta in RL

Link to comment
Share on other sites

Heroina ti-am zis nu am fost eu nu ma uit la 2 seturi rare si ce ai mai avut

2seturi rare si ce am mai avut .... =)) In fine nu ma mai int bv voua si oricum trebuia odata si odata sa ma las d joku asta ca ma enervez prea mult la el cu copii dinastea care fac reclama la "Certurile in familie iti pot face copilul sa devina un retardat mintal"(BonitoMG).

Cu ocazia asta m-am apukat d wow....in rest bafta all :beer:

Link to comment
Share on other sites

:whistle: deci : sincer imi pare rau ce ti sa intamplat.greseala ii numa a ta!si acuma la ultimul post cand ai vb de "copii dinastea" sa ne revenim.la 15 ani nu esti prea mare copil nu?poate k toti "prietenii" tai ar trebui sa stie k esti doar cls a 9 si ca ai 15 ani :whistle: ... si oricum nashpa ce ti so intamplat.. baftica pe la vidu ! :beer:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...