Jump to content
Just_AlaN*

M-am retras(Heroina)

Recommended Posts

Mi-a fost spart contu de "un prieten foarte bun" nu mai zik numele in fine...Ptr cei care m-au cunoscut cu altii m-am purtat frumos cu altii m-am purtat putin mai urat deoarece am avut si unele probleme personale si am fost foarte nervos.Ptr cei care v-am deranjat imi cer scuze si sa aveti bafta in continuare,iar ptr prietenii mei,se stiu ei...va doresc kt mai multe rare si rruri si poate mai vorbim la telefon. PS:sa nu dati la nimeni contu si passu indiferent ca tie prieten faorte bun...poate o sa aveti o surpriza cum mi sa intamplat mie... :tiphat: :tiphat: :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Pacat pentru ceea ce ai patit ai dreptate sa nu dam acc si pass nimanui deoarece ne trezim cu surprize negative. Bolek credeam ca esti prieten cu noi dar se pare ca esti un nesimtit. Nu e pentru tine mu!!! Om obsedat dak faci asa ceva in mu in realitate nu vreau sa-mi imaginez cum esti!! Imi pare rau pentru ce s-a intamplat hero. da-mi un pm pe forum cu id tau de mess sa mai vb. bft in continuare. Tu m-ai ajutat cel mai mult nu te voi uita!!

Link to comment
Share on other sites

Deci ce oameni , nu mai am cuvinte . Hero eu iti urez numa bine ,ne mai auzim noi oricum . cat despre bolek ala oricum cred ca ma duc duminica la biserica , vedem ce se rezolva . :| Ce rau imi pare :|

Link to comment
Share on other sites

BoleK sa dea domnu sa ajungi sa te manace cainii si dute draq de pe sv asta,si nu uita vb lu zarin ma duc duminica la biserica si pun o lumanare la morti asa ca prieteni ce imi esti

Link to comment
Share on other sites

Bolek lasate de mu degeaba traiesti pe lumea asta. cand ai venit sub-lvl in arenca cu bk hero te-a crescut si tu acum ii faci asa ceva din cauza ta se lasa de mu. Si inca ceva sa stii bolek linkmania nu inseaman doar lvl si rr. In mu iti faci noi prieteni. Pe cine o sa mai ai tu prieten acum ca faci pristii din astea? Am un sfat lasate de mu bolek!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hero ce sa iti zic decat multa bafta .... cat despre bolek ....pt el ne certam noi ... ma mir erati prieteni buni ... insa asa se arata adevarata fatza .... copil 15 ani ...

Bft in rl hero mult succes in ceea ce ti'ai propus :beer:

Link to comment
Share on other sites

:angry1: Mie ciuda k am facut guilda asta si a fost bine,ne-am distrat,am glumit,dar nu ma asteptam fix bolek sami sparga contu...munca mea toata aruncata la gunoi(rr,rare si guilda) :angry1:

:sef: :box:

nasol....dar dak tu ink ai acc ai schimbat pass si restu nu conteeaza itemele conteaza prietenii care ii ai ca ei te vor ajuta satsi faci din nou tot ce ai avut in legatura cu bolek dak e prin apropiere de orashu tau dute si aratai respectu pe care il merita :box: pt munca ta :P

Link to comment
Share on other sites

:violent:

' date='Apr 1 2008, 17:00' post='2688866']

Hero ce sa iti zic decat multa bafta .... cat despre bolek ....pt el ne certam noi ... ma mir erati prieteni buni ... insa asa se arata adevarata fatza .... copil 15 ani ...

Nu are 15 ani bolek maxim 13 dak are. E un nesimtit obsedat de mu fara viata numai de mu stie. Probabil nici nu are prieteni. Inca sustin ca trebuie sa te lasi de mu degeaba mai joci daca faci din astea. Hero daca te hotarasti sa te reapuci de mu te ajutam cu mare placere toti cei care cu adevarat am facut parte din guild (nu ca bolek).

Link to comment
Share on other sites

Mi-a fost spart contu de "un prieten foarte bun" nu mai zik numele in fine...Ptr cei care m-au cunoscut cu altii m-am purtat frumos cu altii m-am purtat putin mai urat deoarece am avut si unele probleme personale si am fost foarte nervos.Ptr cei care v-am deranjat imi cer scuze si sa aveti bafta in continuare,iar ptr prietenii mei,se stiu ei...va doresc kt mai multe rare si rruri si poate mai vorbim la telefon. PS:sa nu dati la nimeni contu si passu indiferent ca tie prieten faorte bun...poate o sa aveti o surpriza cum mi sa intamplat mie... :tiphat: :tiphat: :tiphat:

Nu trebe sa dai nume se vede la semnatura ,

RETRAS 100% din cauza lu bolek , deh mai sunt si oameni din astia .

Si eu pe old , l-am facut full pe Moart3aMg , si l-am dat la un prieten .... si same like u ... 99

Spor in real life

Link to comment
Share on other sites

Guest Joohnny^Bravo

Mi-a fost spart contu de "un prieten foarte bun" nu mai zik numele in fine...Ptr cei care m-au cunoscut cu altii m-am purtat frumos cu altii m-am purtat putin mai urat deoarece am avut si unele probleme personale si am fost foarte nervos.Ptr cei care v-am deranjat imi cer scuze si sa aveti bafta in continuare,iar ptr prietenii mei,se stiu ei...va doresc kt mai multe rare si rruri si poate mai vorbim la telefon. PS:sa nu dati la nimeni contu si passu indiferent ca tie prieten faorte bun...poate o sa aveti o surpriza cum mi sa intamplat mie... :tiphat: :tiphat: :tiphat:

:|:|:|:| :(( :crybaby: dami id tau sa vbm sincer imi pare rau

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...