Jump to content
iLoveCalifornia

Salvati animalele !

Recommended Posts

Raifal...nu ai prins ideaa...

Fata aia e moarta ce vrei sa-i mai faca ??

Aici nu e treaba de cainele astea...mai multi cretini fac asta mai multor animale.. :readthis:

Daca toti am fi ca tn ...am ramane singurele finte de pe planeta :violent:

Link to comment
Share on other sites

daca votezi acel om ( nu merita numit asa) nu va pati nimic insa tu ai pus o lozinca "salvati animalele" si cu asta faci adsence nu ajuti cu nimic acel vidoe este pus pe sute de boguri siteuri etc. succes in continuare

Link to comment
Share on other sites

deh ma daca nu i duce capu...fi al naibii de prapadenie mica,pai nici mucii nu stii sa ti stergi,si u faci din astea...asa glume sunt?daca nu stii ca porti p umeri.lasa ca se intoarce roata ,rade lumea de voi toti.si o sa va intrebati de ce....si lasati ma ca aici nu e vb de animale sau oameni,diferenta dintre noi si ele...e vorba de cultura si gandire,iesirea in civilizatie...pai cu astia dam noi inainte?ce sa le mai zici,va mancati voi mizeria de sub unghii:)))

Link to comment
Share on other sites

Guest Lamerboy

:=)) ce vina are un copil batut in cap si invatat de alti ce sa faca,pentru ce a facut poate a primit o bonboana,

o cata face si 11 catei asa ca nu are nimic daca era vrun ursulet panda mai ziceam (vreti sa spinzurati un copi ca a batut un ciine :=))

Link to comment
Share on other sites

:=)) ce vina are un copil batut in cap si invatat de alti ce sa faca,pentru ce a facut poate a primit o bonboana,

o cata face si 11 catei asa ca nu are nimic daca era vrun ursulet panda mai ziceam (vreti sa spinzurati un copi ca a batut un ciine :=))

Deci, sa inteleg ca daca o femeie are 11 copii, inseamna ca cel putin 2 dintre copiii ei putem sa spanzuram, ca doar mai raman inca 9 + pe langa acestia poate sa mai faca inca 10 :).

O intrebare: Nu te doare cand postezi tampeniile astea?

Link to comment
Share on other sites

Multumim,votul tau a fost inregistrat.

Nici mie nu-mi plac unele animale, dar incerc sa le evit, sa n-am nimic de a face cu ele...astia sunt niste idioti care n-au ce face...nu se gandesc ca asa pot sa pateasca si ei ?

Link to comment
Share on other sites

Raifal...nu ai prins ideaa...

Fata aia e moarta ce vrei sa-i mai faca ??

Uite acuma iau primul tren spre Bucuresti si ma duc sa dau cu grenade in metrou.Ce conteaza ca or sa moara, doar or sa fie morti.Tu nu ai prins ideea...

O intrebare: Nu te doare cand postezi tampeniile astea?

Rofl =))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...