Jump to content
iLoveCalifornia

Salvati animalele !

Recommended Posts

uite-i coae ce mandri sunt ei luale-as tot neamul la o serie cum a luat carnatul ala pe bietul caine ... se crede barbat ... de ce kkt nu prind si eu pe unu` cand face asa ceva ... nu ai ce sa faci cu asa ratati decat sa le aplici acelasi tratament ...

Link to comment
Share on other sites

Niste copii labili psihic, si mai ales cand o aud pe p**da aia cu rade imi vine sa-i scot dintii cu patentu' ... abia astept sa se infiinteze sediile de Protectie a Animalelor ca ma si angajez ...

Nu stiu daca va mai aduceti aminte de cazul acela cand 4 indivizi au omorat o pisica intr-o scara ... a aratat si la ProTV ... am vazut 2 filmulete pe youtube cum unul dintre cei 4, alias Carbit, a fost batut in tramvai de unii, de 2 ori ...

Revin cu un edit daca mai gasesc filmele ...

VOTED !

Link to comment
Share on other sites

** **-** *** ****** ** ****, ****-* ** **** ** ******* ******. ****** ************* ***** ** ***** **** ******.

Cica sa nu-i bati... ** ****** *** ** ***********. Asta e dovada vie ca omul poate trai fara creier.

Voted

Link to comment
Share on other sites

Au fost cazuri si mai rele.Dupa mine i-as da inchisoare pe viata cu toate ca nu ar fi indeajuns.

Voted

Link to comment
Share on other sites

dupa accent is din ardeal :error:

handicapati ... cum sa razi si sa nu faci nik la asa ceva...

Mda...si acei cretini care au torturat o pisica anul trecut au fost din Bacau...de parca asta conteaza :rofl1:

Campania ar fi trebuit renumita in urmatorul fel: - Salvati lumea aceasta plina de cretini, imbecili si teribilisti!

Cat despre filmulet...o noua dovada ca exista viata si dupa moarte cerebrala!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...